En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Trofeo Ponente in Rosa
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
07/03
Diano Marina
Diano Marina
112 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Kim Cadzow
EF Education-Cannondale
4u46'56"
2
Kristen Faulkner
EF Education-Cannondale
op 45"
3
Clara Emond
EF Education-Cannondale
op 1'08"
4
Monica Trinca Colonel
BePink - Bongioanni
z.t
5
Jolanda Neff
Trek Factory Racing XC
op 1'11"
6
Victoire Joncheray
Team Komugi - Grand Est
op 1'13"
7
Leonie Laubig
Primeau Vélo-Groupe Abadie
z.t
8
Elisa Valtulini
BePink - Bongioanni
op 1'20"
9
Clara Koppenburg
EF Education-Cannondale
op 5'12"
10
Alessandra Keller
op 5'15"
11
Linda Zanetti
Human Powered Health
op 5'19"
12
Linda Indergand
Liv Factory Racing
op 5'20"
13
Jasmin Liechti
Wcc Team
op 5'22"
14
Sina Frei
Specialized Factory Racing
op 5'26"
15
Giorgia Bariani
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
16
Magdeleine Vallieres Mill
EF Education-Cannondale
z.t
17
Anastasiya Kolesava
Canyon//SRAM Generation
op 5'27"
18
Ana Vitoria Magalhaes
BePink - Bongioanni
op 5'28"
19
Clémence Latimier
op 5'40"
20
Yanina Kuskova
Tashkent City Women Professional Cycling Team
op 5'43"
21
Asia Zontone
Isolmant - Premac - Vittoria
op 8'11"
22
Noemi Lucrezia Eremita
A.S.D. K2 Women Team
op 8'12"
23
Laury Milette
Team Komugi - Grand Est
z.t
24
Ema Comte
z.t
25
Lea Fuchs
Maxx-Solar Rose Women Racing
op 8'15"
26
Miryam Nuñez
Primeau Vélo-Groupe Abadie
op 8'16"
27
Gaia Segato
Top Girls Fassa Bortolo
op 8'21"
28
Nora Jencusová
BePink - Bongioanni
op 8'37"
29
Alessia Missiaggia
Top Girls Fassa Bortolo
op 9'02"
30
Sandrine Etienne
op 9'46"
31
Anabel Yapura
Team Komugi - Grand Est
op 9'55"
32
Romina Hinojosa Cruz
Boneshaker Project Presented By Roxo
op 11'12"
33
Nicole Steinmetz
Cynisca Cycling
op 11'19"
34
Špela Colnar
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
op 11'52"
35
Carlotta Borello
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
op 11'53"
36
Monika Brzezna
Mat Atom Deweloper Wroclaw
op 11'56"
37
Iris Monticolo
Top Girls Fassa Bortolo
op 12'12"
38
Nele Laing
Maxx-Solar Rose Women Racing
op 12'41"
39
Sanne Van Heel
op 12'42"
40
Kayla Davis
op 12'53"
41
Tess Moerman
z.t
42
Samantha Scott
Lotto Dstny Ladies
op 12'55"
43
Barbora Němcová
Team Dukla Praha
op 13'01"
44
Fariba Hashimi
Wcc Team
op 13'18"
45
Urska Pintar
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
op 13'23"
46
Nikola Bajgerova
Mat Atom Deweloper Wroclaw
op 14'59"
47
Lotta Lepistö - Henttala
EF Education-Cannondale
z.t
48
Bodine Vollering
op 15'01"
49
Olga Wankiewicz
Mat Atom Deweloper Wroclaw
op 15'02"
50
Elisa Serné
op 15'06"
51
Katarzyna Wilkos
Mat Atom Deweloper Wroclaw
z.t
52
Gemma Sernissi
A.S.D. K2 Women Team
op 15'07"
53
Skylar Schneider
United States
op 15'08"
54
Hanna Theys
op 15'10"
55
Patrycja Lorkowska
op 15'11"
56
Michela De Grandis
Team Mendelspeck Ge-Man
z.t
57
Jule Märkl
Canyon//SRAM Generation
op 15'12"
58
Jaqueline Jimena Tamez Escamilla
op 15'14"
59
Giada Borghesi
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
op 15'16"
60
Romina Costantini
Aromitalia 3T Vaiano
op 15'17"
61
Valeria Curnis
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
62
Awen Roberts
Canyon//SRAM Generation
z.t
63
Nikol Plosaj
Mat Atom Deweloper Wroclaw
op 15'18"
64
Margarita Misyurina
Tashkent City Women Professional Cycling Team
z.t
65
Elisa De Vallier
Top Girls Fassa Bortolo
op 15'19"
66
Natalia Krzeslak
z.t
67
Sara Piffer
Team Mendelspeck Ge-Man
op 15'21"
68
Martina Testa
BePink - Bongioanni
op 15'22"
69
Giulia Giuliani
A.S.D. K2 Women Team
z.t
70
Serena Brillante Romeo
Aromitalia 3T Vaiano
op 15'25"
71
Yelizaveta Sklyarova
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
op 15'26"
72
Jazmine Lavergne
Primeau Vélo-Groupe Abadie
op 15'28"
73
Sophie Brouckaert
op 15'48"
74
Coralie Houde
Primeau Vélo-Groupe Abadie
op 15'56"
75
Ségolène Thomas
Team Komugi - Grand Est
op 15'59"
76
Alice Capasso
Team Mendelspeck Ge-Man
op 16'39"
77
Demetra Koukouma
Primeau Vélo-Groupe Abadie
op 17'00"
78
Irene Affolati
Aromitalia 3T Vaiano
op 17'01"
79
Nika Bobnar
Wcc Team
op 17'07"
80
Martina Silvestri
op 17'09"
81
Gabriela Bártová
Team Dukla Praha
op 17'21"
82
Larissa Tschenett
op 17'25"
83
Jessie Marrel
op 17'34"
84
Rasa Leleivyte
Aromitalia 3T Vaiano
op 17'36"
85
Sharni Morley
op 17'37"
86
Jarmila Machacova
Team Dukla Praha
op 17'52"
87
Lydia Ventker
Maxx-Solar Rose Women Racing
op 18'49"
88
Marie Vandecasteele
op 19'00"
89
Chiara Reghini
Top Girls Fassa Bortolo
op 19'03"
90
Sara Mazzorana
Isolmant - Premac - Vittoria
op 19'11"
91
Argiro Milaki
z.t
92
Selene Colombi
BePink - Bongioanni
op 19'12"
93
Lorena Leu
Maxx-Solar Rose Women Racing
op 19'33"
94
Janine Schneider
op 19'41"
95
Nicole Hartychová
Team Dukla Praha
op 20'41"
96
Gaia Tormena
Isolmant - Premac - Vittoria
op 20'59"
97
Shakhnoza Abdullaeva
Wcc Team
op 21'10"
98
Kateryna Naberezhna
op 21'15"
99
Anabelle Thomas
Primeau Vélo-Groupe Abadie
op 21'18"
100
Iris Timmermans
op 21'19"
101
Mille Troelsen
op 21'20"
102
Lara Crestanello
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
op 21'21"
103
Sonia Rossetti
Isolmant - Premac - Vittoria
op 21'26"
104
Letizia Marzani
op 21'32"
105
Giulia Vallotto
Team Mendelspeck Ge-Man
op 21'38"
106
Alice Papo
A.S.D. K2 Women Team
op 21'39"
107
Madina Kakhkhorova
Tashkent City Women Professional Cycling Team
op 21'45"
108
Izabela Janusz
op 22'05"
109
Eliška Grulichová
Team Dukla Praha
op 22'26"
110
Nafosat Kozieva
Tashkent City Women Professional Cycling Team
op 22'31"
111
Karin Prinsen
op 22'46"
112
Vittoria Ruffilli
A.S.D. K2 Women Team
op 22'58"
113
Zuzanna Chylinska
op 23'20"
114
Ilse Grit
op 23'36"
115
Daniela Schmidsberger
Canyon//SRAM Generation
op 23'37"
116
Yuliia Pchelintseva
op 24'01"
117
Alphanie Midelet
op 24'13"
118
Tabea Huys
Maxx-Solar Rose Women Racing
op 24'20"
119
Eyeru Tesfoam Gebru
Team Komugi - Grand Est
op 24'21"
120
Amber Lacompte
op 24'33"
121
Giulia Miotto
Team Mendelspeck Ge-Man
op 25'02"
122
Claire Windsor
Cynisca Cycling
op 25'19"
123
Monia Garavaglia
op 27'12"
124
Emma Zanetti
Team Mendelspeck Ge-Man
op 27'30"
125
Sara Pellegrini
A.S.D. K2 Women Team
op 28'36"
126
Fenna Hoegee
op 29'39"
127
Fanni' Bonini
Aromitalia 3T Vaiano
op 30'08"
128
Asal Rizaeva
Tashkent City Women Professional Cycling Team
op 31'16"
129
Katharina Becker
op 31'58"
130
Valeria Leon Ordaz
op 33'46"
131
Monika Wegrzyn
z.t
2024
2023
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst