En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Oberösterreichrundfahrt
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
16/06
Altmünster
Mondsee
131.7 km
Uitslag
Eindstand
1
Riccardo Zoidl
Team Gourmetfein Simplon
11u25'49"
2
Markus Eibegger
Team Gourmetfein Simplon
op 37"
3
Jakub Kratochvila
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 55"
4
Federico Pozzetto
Tirol Cycling Team
op 2'14"
5
Florian Bissinger
Team Vorarlberg
op 2'25"
6
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
7
Nico Brüngger
op 2'27"
8
Florenz Knauer
op 2'29"
9
Geert van der Weijst
Cyclingteam Jo Piels
z.t
10
Matteo Collodel
z.t
11
Alexander Krieger
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
12
Frederik Plesner
Team Trefor
z.t
13
Simon Zahner
z.t
14
Francesco Sedaboni
z.t
15
Colin Chris Stüssi
z.t
16
Sven van Luijk
Cyclingteam Jo Piels
z.t
17
Johannes Weber
Team Heizomat
z.t
18
Patrick Olesen
Team Trefor
z.t
19
Andi Bajc
z.t
20
Emil Mielke Vinjebo
Team Trefor
z.t
21
Roman Katyrin
Itera-Katusha
z.t
22
Paul Lang
WSA
z.t
23
Simon Pellaud
z.t
24
Hans-Jörg Leopold
WSA
z.t
25
Jens Gys
op 2'37"
26
Florian Gaugl
op 2'48"
27
Stefan Poutsma
Cyclingteam Jo Piels
op 3'13"
28
Nicklas Boje-Pedersen
Team Trefor
op 3'17"
29
Koen Bouwman
Cyclingteam Jo Piels
z.t
30
Remco Broers
Team Vorarlberg
z.t
31
Nicola Martinello
op 3'25"
32
Moreno Angst
z.t
33
Alexandre Mercier
z.t
34
Michael Gaubitzer
z.t
35
Stefan Poll
z.t
36
Matej Marin
Team Gourmetfein Simplon
z.t
37
Mikhail Antonov
Lokosphinx
op 3'34"
38
Florian Scheit
RNR Rad-Net Rose Team
op 3'36"
39
Markus Goetz
WSA
z.t
40
Jochem Hoekstra
Cyclingteam Jo Piels
z.t
41
Raffael Freienstein
Team Heizomat
op 3'41"
42
Martin Schöffmann
WSA
z.t
43
Nicolò Rocchi
op 4'34"
44
Daniel Gollmann
op 4'48"
45
Fabian Danner
op 5'16"
46
Benjamim Edmüller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 5'47"
47
Christoph Springer
Team Vorarlberg
op 6'59"
48
Andreas Fließgarten
op 7'02"
49
Patric Kottmann
op 7'10"
50
Thomas Kapfhammer
z.t
51
Seppe Odeyn
op 7'46"
52
Sebastian Schönberger
Team Gourmetfein Simplon
op 7'54"
53
Lukas Zeller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 8'05"
54
Jan Keller
op 8'38"
55
Bram de Kort
Cyclingteam Jo Piels
op 8'59"
56
Jan Sokol
Team Gourmetfein Simplon
op 9'15"
57
Fabian Schormaier
Team Heizomat
op 9'28"
58
Tim Schmitz
op 9'32"
59
Petr Lechner
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 9'50"
60
Michael Gogl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 10'23"
61
Florian Arnold
op 10'29"
62
Emanuel Buchmann
RNR Rad-Net Rose Team
op 10'40"
63
Maarten de Jonge
Team Vorarlberg
op 10'44"
64
Michael Kucher
op 11'39"
65
Marc Obkircher
Tirol Cycling Team
op 12'18"
66
Alexander Grad
Team Heizomat
op 12'40"
67
Milan van den Ende
z.t
68
Marek Canecky
op 12'45"
69
Manuel Straub
Team Heizomat
op 13'06"
70
Wouter Been
op 13'50"
71
Till Dreier
op 14'10"
72
Christoph Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
op 14'23"
73
Daniel Bichlmann
z.t
74
Lukas Gerber
op 15'19"
75
Lukas Stoiber
op 15'55"
76
Alexey Ryabkin
Itera-Katusha
op 17'11"
77
Stefan Achermann
op 17'42"
78
Daniel Biedermann
Team Vorarlberg
op 18'16"
79
Jan Freuler
op 18'34"
80
Wilhelm Herbst
op 18'50"
81
Robert Jenko
op 19'36"
82
Tom Bal
z.t
83
Jesper Morkov
Team Trefor
z.t
84
Domenic Weinstein
RNR Rad-Net Rose Team
op 21'14"
85
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 21'31"
86
Harald Starzengruber
op 22'15"
87
Matthias Peter
z.t
88
Torn Raets
z.t
89
Hermann Keller
op 28'10"
90
Hannes Kapeller
Tirol Cycling Team
z.t
91
Ulrich Öhlböck
op 28'40"
92
Aleksandr Rotyakov
Itera-Katusha
op 28'46"
93
Alexander Dürager
op 35'23"
94
Danny Van der Sman
op 35'51"
Raphael Addy
DNF
Diego Ares
Team Vorarlberg
DNF
Aleksandr Berezkin
Itera-Katusha
DNF
Christoph Brandstätter
DNF
David Clarke
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Roberto Da Costa Meira
DNF
Gian Marco Gasser
DNF
Christopher Gerstlohner
DNF
Lukas Grunwalder
DNF
Tural Isgandarov
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Kevin Jost
DNF
Mario Kienzl
DNF
Christoph Klaner
DNF
Raoul Klaus
DNF
Nico Knab
DNF
Sebastian Kohlhofer
DNF
Paolo Locatelli
DNF
Mitchell Mulhern
DNF
Peter Ochsenhofer
DNF
Benedict Philipp
DNF
Lukas Pöstlberger
Team Gourmetfein Simplon
DNF
Benjamin Stauder
DNF
Andrea Vaccher
DNF
Jan Wälzlein
Team Heizomat
DNF
Raphael Bertschinger
DNF
René Lang
DNF
Kaspar Larsen Schjonnemann
Team Trefor
DNF
Zan Podgornik
DNF
Andreas Waibel
DNF
Tobias Derler
Tirol Cycling Team
DNS
Christian Andres
DNF
Josef Benetseder
WSA
DNF
Patrick Dolleschall
DNF
Holger Götze
DNF
Rupert Hödlmoser
DNF
Agshin Ismayilov
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Simon Kislinger
DNF
Artur Kovsh
Itera-Katusha
DNF
Thomas Lechermann
DNF
Connor McConvey
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Jakob Roithmeier
DNF
Mario Schoibl
Tirol Cycling Team
DNF
Patrick Schörkmayer
WSA
DNF
Tristan Timmermans
DNF
Laurence Van den Eynde
DNF
Joost Van der Burg
DNF
Kersten Thiele
RNR Rad-Net Rose Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst