En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Oberösterreichrundfahrt
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
17/06
Altmünster
Sankt Georgen im Attergau
140.8 km
Uitslag
Eindstand
1
Robert Vrecer
Team Vorarlberg
12u09'33"
2
Martin Schöffmann
WSA - Viperbike Kärnten
op 55"
3
Riccardo Zoidl
RC Arbö Wels Gourmetfein
op 1'40"
4
Alexander Schrangl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 2'40"
5
Hans-Jörg Leopold
WSA - Viperbike Kärnten
op 2'45"
6
Erik Hoffmann
op 2'47"
7
Sébastien Reichenbach
op 2'51"
8
Paul Lang
WSA - Viperbike Kärnten
op 3'11"
9
Dominik Hrinkow
Team Vorarlberg
op 3'30"
10
Remo Schuler
op 3'34"
11
Markus Eibegger
RC Arbö Wels Gourmetfein
op 3'40"
12
Roman Gredler
op 4'52"
13
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
op 5'28"
14
Christian Mager
Team Heizomat
z.t
15
Jasper Hamelink
Cyclingteam Jo Piels
z.t
16
Till Dreier
op 5'57"
17
Michael Gaubitzer
op 6'12"
18
Markus Fothen
Team NSP - Ghost
op 6'14"
19
Seppe Odeyn
op 6'26"
20
Fabio Nappa
Team Specialized Concept Store
op 6'39"
21
Stanislav Kozubek
Whirlpool - Author
z.t
22
Fabian Bruno
Team Heizomat
op 6'54"
23
Mouhssine Lahsaini
op 6'58"
24
Stefan Poll
op 7'24"
25
Colin Chris Stüssi
op 7'55"
26
Helmut Trettwer
op 8'04"
27
Peter Schulting
Cyclingteam Jo Piels
op 8'12"
28
Thomas Kapfhammer
op 8'41"
29
Sergej Fuchs
Team NSP - Ghost
op 8'42"
30
Jacob Fiedler
Team NSP - Ghost
op 9'01"
31
Jakub Kratochvila
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 9'30"
32
David Dvorsky
Whirlpool - Author
op 9'31"
33
Maurits Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
op 9'41"
34
Adrien Chenaux
op 9'50"
35
Soufiane Haddi
op 10'31"
36
Stefan Schäfer
Team NSP - Ghost
op 10'43"
37
Tarik Chaoufi
op 10'45"
38
Markus Goetz
WSA - Viperbike Kärnten
op 12'27"
39
Stefan Kirchmair
Tirol Cycling Team
z.t
40
Norbert Durauer
Tirol Cycling Team
z.t
41
Dejan Bajt
op 13'12"
42
Marius Jessenberger
Team Heizomat
op 14'11"
43
Martin Gaber
op 14'39"
44
Martin Grashev
op 15'33"
45
Lionel Wust
op 15'48"
46
Stanislav Zaraliev
op 15'55"
47
Steffen Radochla
Team NSP - Ghost
op 16'01"
48
Manuel Straub
Team Heizomat
op 16'27"
49
Josef Benetseder
Team Vorarlberg
op 16'29"
50
Mark Schreurs
Cyclingteam Jo Piels
op 16'46"
51
Benedikt Kendler
z.t
52
Adam Homolka
WSA - Viperbike Kärnten
z.t
53
Thomas Lechermann
z.t
54
Jindrich Dlask
z.t
55
Dirk Finders
op 16'52"
56
Michael Weicht
op 17'54"
57
Stefan van Winden
op 18'12"
58
Christoph Hufnagl
op 18'13"
59
Florian Bissinger
Team Vorarlberg
z.t
60
Christoph Springer
Team Specialized Concept Store
op 18'29"
61
Jonas Koch
Team Specialized Concept Store
op 19'10"
62
Petr Lechner
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 20'14"
63
Gernot Auer
WSA - Viperbike Kärnten
z.t
64
Benjamim Edmüller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
65
Marcel Kalz
z.t
66
Daniel Bichlmann
z.t
67
Essaïd Abelouache
z.t
68
Daniel Harnisch
z.t
69
Thijs van Beusichem
z.t
70
Robert Bengsch
z.t
71
Hannes Baumgarten
op 20'44"
72
Birger Leys
op 22'05"
73
Florian Arnold
op 22'06"
74
Jonas Elmiger
z.t
75
Christian Pavitschitz
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 23'39"
76
Paul Illenberger
RC Arbö Wels Gourmetfein
z.t
77
Andreas Hartmann
Team Heizomat
op 25'56"
78
Christopher Muche
Team Heizomat
z.t
79
Sebastian Forke
Team NSP - Ghost
op 26'57"
80
Tomas Danacik
Whirlpool - Author
op 27'11"
81
Clemens Fankhauser
Tirol Cycling Team
op 27'55"
82
Simon Kislinger
op 28'57"
83
Patrick Nagler
z.t
84
Andrea Elik
z.t
85
Peter Pichler
op 29'35"
86
Fabian Schnaidt
Team Specialized Concept Store
op 31'38"
87
Marco Peinhaupt
op 31'52"
88
Patrick Lutenauer
op 32'57"
89
Stephan Rabitsch
RC Arbö Wels Gourmetfein
op 33'41"
90
Christian Lichtenberg
op 39'48"
Aleksandar Aleksiev
DNF
Wouter Been
DNF
Joël Eglin
DNF
Tobias Erler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
DNF
Nils Heyns
DNF
Manuel Hillebrand
DNF
Josef Hosek
Whirlpool - Author
DNF
Mathieu Jacot
DNF
Christoph Klaner
DNF
Steven Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Momchil Robov
DNF
Oleksandr Surutkovych
Team Specialized Concept Store
DNF
Jörg Thalhammer
DNF
René Weissinger
Team Vorarlberg
DNF
Radostin Yordanov
DNF
Werner Riebenbauer
RC Arbö Wels Gourmetfein
DNS
Bram de Kort
Cyclingteam Jo Piels
DNS
Andreas Fließgarten
DNF
Christian Grasmann
DNF
Ismail Ayoune
DNF
Erik Bothe
DNF
Patrick Dolleschall
DNF
Tomáš Dvorák
DNF
Darijus Dzervus
DNF
Alexander Fritz
DNF
Florian Fromm
DNF
Stefan Fussstetter
DNF
Lukas Grunwalder
DNF
Thomas Gutmann
DNF
Rupert Hödlmoser
DNF
Jayde Julius
DNF
Hannes Kapeller
Tirol Cycling Team
DNF
Michael Kucher
DNF
Timon Loderer
DNF
Nino Oeschger
DNF
Matthias Peter
DNF
Christian Rutschmann
DNF
Rene Ruzmarinovic
DNF
Sali Sali
DNF
Gregor Schulz
DNF
Benjamin Stauder
DNF
Reda Aadel
DNQ
Daniel Biedermann
Tirol Cycling Team
DNQ
Binne-Pier de Haan
DNQ
Gian Marco Gasser
DNQ
Felix Grossschartner
RC Arbö Wels Gourmetfein
DNQ
Péter Palotai
Tirol Cycling Team
DNQ
Erik Reuter
DNQ
Lukas Winter
DNQ
Milan van den Ende
DNQ
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst