En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Grand Prix Criquielion
Uitslag
1
Alec Segaert
Lotto Dstny
4u40'27"
2
Pavel Bittner
Team DSM-Firmenich - PostNL
z.t
3
Jenthe Biermans
Arkéa - B&B Hotels
z.t
4
Pierre Barbier
Philippe Wagner / Bazin
z.t
5
Milan Menten
Lotto Dstny
z.t
6
Arne Marit
Intermarché - Wanty
z.t
7
Luca Mozzato
Arkéa - B&B Hotels
z.t
8
Jensen Plowright
Alpecin - Deceuninck
z.t
9
James Fouche
Euskaltel - Euskadi
z.t
10
Pau Miquel Delgado
Equipo Kern Pharma
z.t
11
Nathan Vandepitte
Bingoal WB
z.t
12
Niklas Markl
Team DSM-Firmenich - PostNL
z.t
13
Guillermo Thomas Silva Coussan
Caja Rural - Seguros RGA
op 3"
14
Francisco Galvan Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
15
Jens Reynders
Bingoal WB Devo Team
z.t
16
Dario Igor Belletta
Team Visma | Lease a Bike Development
z.t
17
Tord Gudmestad
Uno-X Mobility
z.t
18
Elias Maris
Team Flanders - Baloise
z.t
19
Xabier Berasategi Garmendia
Euskaltel - Euskadi
z.t
20
Timo Kielich
Alpecin - Deceuninck
z.t
21
Axel Huens
TDT-Unibet
z.t
22
Gorka Sorarrain Agirrezabala
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
23
Matyas Kopecky
Team Novo Nordisk
z.t
24
Pau Marti Soriano
Israel Premier Tech Academy
z.t
25
Tim Rex
Wanty-Re Uz-Technord
op 7"
26
Sebastian Nielsen
TDT-Unibet
z.t
27
Fabio Christen
Q36.5 Pro Cycling Team
op 9"
28
Jacopo Guarnieri
Lotto Dstny
op 11"
29
Lionel Taminiaux
Lotto Dstny
z.t
30
Milan Fretin
Cofidis
z.t
31
Jesse Kramer
Team Visma | Lease a Bike Development
z.t
32
Florian Dauphin
Arkéa - B&B Hôtels Développement
z.t
33
Stan Van Tricht
Alpecin - Deceuninck
z.t
34
Marcel Camprubi Pijuan
Q36.5 Pro Cycling Team
z.t
35
Menno Huising
Team Visma | Lease a Bike Development
z.t
36
Henri Uhlig
Alpecin - Deceuninck
z.t
37
Ward Vanhoof
Team Flanders - Baloise
z.t
38
Luca Van Boven
Bingoal WB
op 21"
39
David Dekker
Arkéa - B&B Hotels
op 23"
40
Kamil Malecki
Q36.5 Pro Cycling Team
z.t
41
Jacob Eriksson
Tudor Pro Cycling Team
z.t
43
William Blume Levy
Uno-X Mobility
z.t
44
Sebastian Kolze Changizi
Tudor Pro Cycling Team
z.t
45
Vito Braet
Intermarché - Wanty
op 26"
46
Hartthijs de Vries
TDT-Unibet
op 33"
47
Piet Allegaert
Cofidis
op 54"
48
Mathis Le Berre
Arkéa - B&B Hotels
op 56"
49
Jelle Vermoote
Bingoal WB
op 1'12"
50
Loe Van Belle
Team Visma | Lease a Bike
op 1'21"
51
Christophe Noppe
Cofidis
z.t
52
Rowan Baker
Saint Piran
op 1'41"
53
Joshua Amos Gudnitz
Team Coloquick
z.t
54
James Mckay
Saint Piran
z.t
55
Viggo Moore
Israel Premier Tech Academy
z.t
56
Alexander Edmondson
Team DSM-Firmenich - PostNL
z.t
57
Luca De Meester
Bingoal WB
z.t
58
Mauro Verwilt
Tarteletto - Isorex
z.t
59
Douglas Tyler Hannay
Saint Piran
z.t
60
Kiaan Watts
Israel Premier Tech Academy
z.t
61
Lorenz Van De Wynkele
Lotto Dstny Development Team
z.t
62
Rasmus Bøgh Wallin
Uno-X Mobility
z.t
63
Kasper Saver
Philippe Wagner / Bazin
z.t
64
Simon Bak
Team Coloquick
z.t
65
Jason Tesson
TotalEnergies
z.t
66
Alex Jaime Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
67
Jarrad Drizners
Lotto Dstny
z.t
68
Andoni Lopez De Abetxuko Jimenez
Euskaltel - Euskadi
z.t
69
Xavier Canellas Sanchez
Euskaltel - Euskadi
z.t
70
Dylan Vandenstorme
Team Flanders - Baloise
z.t
71
Michal Schlegel
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
72
Cyrus Monk
Q36.5 Pro Cycling Team
z.t
73
Boy van Poppel
Intermarché - Wanty
z.t
74
Gijs Van Hoecke
Intermarché - Wanty
z.t
75
Pierre Thierry
Arkéa - B&B Hôtels Développement
z.t
76
Jules Hesters
Team Flanders - Baloise
z.t
77
Siebe Roesems
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
78
Artem Shmidt
Hagens Berman Jayco
z.t
79
Adam Toupalik
TDT-Unibet
z.t
80
Baptiste Planckaert
Intermarché - Wanty
op 1'49"
81
Alan Riou
Arkéa - B&B Hotels
z.t
82
Joseba Lopez Cuesta
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'54"
83
Nolann Mahoudo
Cofidis
z.t
84
Lorrenzo Manzin
TotalEnergies
op 1'56"
85
Rory Townsend
Q36.5 Pro Cycling Team
op 2'50"
86
Eduard Prades Reverte
Caja Rural - Seguros RGA
op 4'03"
87
Nickolas Zukowsky
Q36.5 Pro Cycling Team
op 4'25"
88
Oliver Knight
Cofidis
z.t
89
Declan Irvine
Team Novo Nordisk
op 4'44"
90
Hugo Toumire
Cofidis
z.t
91
James Dylan Hicks
Saint Piran
z.t
92
Quentin Bezza
Philippe Wagner / Bazin
z.t
93
Aksel Bech Skot-Hansen
Team Coloquick
z.t
94
Tom Bohli
Tudor Pro Cycling Team
z.t
95
Jacob Relaes
Tarteletto - Isorex
op 4'46"
96
Emils Liepins
Team DSM-Firmenich - PostNL
op 4'48"
97
Owen Geleijn
TDT-Unibet
z.t
98
Davide Bomboi
TDT-Unibet
z.t
99
Aivaras Mikutis
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
100
Lindsay De Vylder
Team Flanders - Baloise
z.t
101
Huub Artz
Wanty-Re Uz-Technord
z.t
102
Zeb Kyffin
TDT-Unibet
op 5'41"
103
Tomas Barta
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
104
Robbe Claeys
Tarteletto - Isorex
z.t
105
Rudy Barbier
Philippe Wagner / Bazin
z.t
106
Simon Pellaud
Tudor Pro Cycling Team
z.t
107
Sam Brand
Team Novo Nordisk
z.t
108
Danny Van Der Tuuk
Equipo Kern Pharma
z.t
109
Pier-André Coté
Israel Premier Tech Academy
z.t
110
Evan Boyle
Hagens Berman Jayco
z.t
111
Quinten De Graeve
Team Novo Nordisk
z.t
112
Unai Zubeldia Elduaien
Euskaltel - Euskadi
z.t
113
Maxence Place
Hagens Berman Jayco
z.t
114
Geoffrey Soupe
TotalEnergies
z.t
115
Lucas Boniface
TotalEnergies
z.t
116
Loic Vliegen
Bingoal WB
z.t
117
Alex Vandenbulcke
Tarteletto - Isorex
z.t
118
Filippo Ridolfo
Team Novo Nordisk
z.t
119
Xabier Mikel Azparren Iruzun
Q36.5 Pro Cycling Team
z.t
120
Sjors Lugthart
Team Visma | Lease a Bike Development
z.t
121
Ewout De Keyser
Tarteletto - Isorex
z.t
122
Nikolaj Mengel
Team Coloquick
z.t
123
Aloïs Charrin
Tudor Pro Cycling Team
op 9'58"
124
Mathias Vanoverberghe
Philippe Wagner / Bazin
z.t
125
Pelle Køster Mikkelsen
Team Coloquick
z.t
126
Carl-Frederik Bévort
Uno-X Mobility
op 11'13"
127
Marcus Sander Hansen
Uno-X Mobility
z.t
128
Tim Naberman
Team DSM-Firmenich - PostNL
op 11'14"
129
Iker Bonillo Martin
Euskaltel - Euskadi
z.t
130
Daniel Babor
Caja Rural - Seguros RGA
op 11'20"
131
Iñigo Elosegui Momeñe
Equipo Kern Pharma
op 13'58"
132
Miguel Angel Fernandez Ruiz
Equipo Kern Pharma
z.t
133
Itmar Einhorn
Israel - Premier Tech
op 14'06"
134
Erlend Blikra
Uno-X Mobility
op 17'08"
135
Bo Godart
Tarteletto - Isorex
z.t
136
Niklas Larsen
Uno-X Mobility
z.t
137
Peder Dahl Strand
Tarteletto - Isorex
z.t
147
Enzo Leijnse
Team DSM-Firmenich - PostNL
z.t
Jon Aberasturi Izaga
Euskaltel - Euskadi
DNF
Kasper Andersen
Hagens Berman Jayco
DNF
Kevin Biehl
Team Coloquick
DNF
Harry Birchill
Saint Piran
DNF
Lars Boven
Alpecin - Deceuninck
DNF
Alex Colman
Team Flanders - Baloise
DNF
Patrick Eddy
Team DSM-Firmenich - PostNL
DNF
Thomas Gachignard
TotalEnergies
DNF
Emilien Jeannière
TotalEnergies
DNF
Karl Kurits
Israel Premier Tech Academy
DNF
Alastair Mackellar
Hagens Berman Jayco
DNF
Frederik Muff
Team Coloquick
DNF
Stefano Museeuw
Philippe Wagner / Bazin
DNF
Morten Aalling Nørtoft
Team Visma | Lease a Bike Development
DNF
Alessandro Perracchione
Team Novo Nordisk
DNF
Logan Lakota Phippen
Team Novo Nordisk
DNF
Adam Rafferty
Hagens Berman Jayco
DNF
Mattia Sambinello
Hagens Berman Jayco
DNF
Colby Simmons
Team Visma | Lease a Bike Development
DNF
Bradley Symonds
Saint Piran
DNF
Arnaud Tendon
Tudor Pro Cycling Team U23
DNF
Rotem Tene
Israel Premier Tech Academy
DNF
Diego Uriarte Belzunegi
Equipo Kern Pharma
DNF
Baptiste Vadic
TotalEnergies
DNF
Jens Vandenbogaerde
Philippe Wagner / Bazin
DNF
Thomas De Gendt
Lotto Dstny
DNF
Kenneth Van Rooy
Bingoal WB
DNF
Noah Vandenbranden
Team Flanders - Baloise
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2004
Info
Parcours
Startlijst
Uitslag
Erelijst