En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika
Uitslag
1
Sergei Shilov
Lokosphinx
3u53'03"
2
Benjamin Prades Reverte
Team Ukyo
z.t
3
Dmitrii Strakhov
Lokosphinx
z.t
4
José Herrada Lopez
Movistar Team
z.t
5
Robert Power
Orica - Scott
z.t
6
Jetse Bol
Manzana Postobon Team
z.t
7
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
8
Alexander Vdovin
Lokosphinx
z.t
9
Adam Yates
Orica - Scott
z.t
10
Pablo Torres Muino
Burgos BH
z.t
11
Angel Madrazo Ruiz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
12
Igor Merino Cortazar
Burgos BH
z.t
13
Mikel Iturria Segurola
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
14
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
op 3"
15
Gorka Izagirre Insausti
Movistar Team
op 8"
16
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 1'00"
17
Eduard Prades Reverte
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'16"
18
Nicholas Schultz
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
19
Rémy Di Gregorio
Delko Marseille Provence KTM
z.t
20
Hernan Ricardo Aguirre Calpa
Manzana Postobon Team
z.t
21
Joaquim Silva
W52/FC Porto
z.t
22
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'19"
23
Christopher Juul Jensen
Orica - Scott
z.t
24
Carlos Verona Quintanilla
Orica - Scott
z.t
25
Egoitz Fernandez Ayarzaguena
Team Ukyo
op 1'21"
26
Ibai Salas
Burgos BH
z.t
27
Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
28
Ricardo Vilela
Manzana Postobon Team
z.t
29
Jose Manuel Diaz Gallego
Israel Cycling Academy
z.t
30
Salvador Guardiola Tora
Team Ukyo
z.t
31
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
32
Daniel Diaz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
33
Tiago Ferreira
W52/FC Porto
z.t
34
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
35
Kevin Lebreton
Armee de Terre
op 1'25"
36
José Manuel Gutierrez Revuelta
Kuwait - Cartucho.es
op 1'29"
37
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
op 1'40"
38
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
op 1'58"
39
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
z.t
40
Awet Ghebremedhin
Kuwait - Cartucho.es
op 3'51"
41
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille Provence KTM
op 4'09"
42
Victor De La Parte Gonzalez
Movistar Team
op 4'44"
43
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
z.t
44
Simon Gerrans
Orica - Scott
z.t
45
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
op 6'01"
46
Magnus Cort Nielsen
Orica - Scott
z.t
47
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
op 6'59"
48
Albert Torres Barcelo
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
49
Alexander Evtushenko
Lokosphinx
z.t
50
Aydar Zakarin
Gazprom - Rusvelo
z.t
51
Jhon Anderson Rodriguez
Delko Marseille Provence KTM
z.t
52
Diego Milan Jimenez
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
53
Julio Alberto Amores Palacios
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
54
Juan Ignacio Pérez Martin
W52/FC Porto
z.t
55
Hernando Bohorquez Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
56
Daniel Freitas
W52/FC Porto
z.t
57
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
z.t
58
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
z.t
59
Mikel Aristi Gardoki
Delko Marseille Provence KTM
z.t
60
Hector Saez Benito
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
61
Mamyr Stash
Lokosphinx
op 8'50"
62
Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
z.t
63
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
GW Shimano
z.t
64
Rafael Ferreira Reis
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
65
Jose Carlos Nunez Sanchez
Dare Viator Partizan
op 11'58"
66
Alvaro Robredo Crespo
Burgos BH
z.t
67
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
z.t
68
Peio Olaberria
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
69
Sam Bewley
Orica - Scott
z.t
70
Michael Hepburn
Orica - Scott
z.t
71
Gatis Smukulis
Delko Marseille Provence KTM
z.t
72
Hector Carretero
Movistar Team
z.t
73
Aitor Gonzalez
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
74
Julien Loubet
Armee de Terre
z.t
75
Jordan Levasseur
Armee de Terre
z.t
76
Rory Sutherland
Movistar Team
z.t
77
Carlos Barbero Cuesta
Movistar Team
z.t
78
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
79
Yann Guyot
Armee de Terre
op 13'41"
80
Jacobo Ucha
W52/FC Porto
z.t
81
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
op 16'22"
82
Rafael Marquez Raigon
Inteja Dominican Cycling Team
op 17'45"
83
Fernando Orjuela Gutierrez
Manzana Postobon Team
op 17'55"
84
Marc Vilanova Marsa
z.t
85
Romain Campistrous
Armee de Terre
op 18'24"
Abdulhadi Alajmi
Kuwait - Cartucho.es
DNF
Matt Boys
Kuwait - Cartucho.es
DNF
Oscar Cabanas Quintela
Massi - Kuwait Cycling Project
DNF
Miguel Calatayud
Dare Viator Partizan
DNF
Fabien Canal
Armee de Terre
DNF
Rubén Caseny Catala
Massi - Kuwait Cycling Project
DNF
Francisco José Castello
Dare Viator Partizan
DNF
Antonio Domene Soriano
DNF
Damien Gaudin
Armee de Terre
DNF
Carlos Jimenez Lozano
Equipo Bolivia
DNF
Jason Lowndes
Israel Cycling Academy
DNF
Christian Mencia
Massi - Kuwait Cycling Project
DNF
Salaheddine Mraouni
Kuwait - Cartucho.es
DNF
Stéphane Poulhiès
Armee de Terre
DNF
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
DNF
Oscar Sanchez Caballero
Dare Viator Partizan
DNF
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
DNF
Edwin Torres
Kuwait - Cartucho.es
DNF
Javier Valero Amat
Dare Viator Partizan
DNF
Sergey Vdovin
Lokosphinx
DNF
Raul Castrillo Sedano
Burgos BH
OTL
Marcos Jurado Rodriguez
Burgos BH
OTL
Jesus Alberto Rubio
OTL
Angel Lorenzo Sanchez Rebollido
W52/FC Porto
OTL
Suguru Tokuda
Team Ukyo
OTL
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
1999
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst