En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Cycling Tour of Szeklerland
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3a
Rit 3b
08/08
Csíkszereda
Miercurea-Ciuc
122 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Davide Bauce
2u44'02"
2
Stanislaw Aniolkowski
CCC Development Team
z.t
3
Andrea Guardini
Giotti Victoria
z.t
4
Eduard-Michael Grosu
Nippo Delko Provence
z.t
5
Szymon Krawczyk
CCC Development Team
z.t
6
Matvey Nikitin
Vino Astana Motors
z.t
7
Richard Banusch
LKT Team Brandenburg
z.t
8
Adrian Kurek
Mazowsze Serce Polski
z.t
9
Balázs Rozsa
z.t
10
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
z.t
11
Jakub Kaczmarek
Mazowsze Serce Polski
z.t
12
Vincent Louiche
z.t
13
Gergo Gonczy
z.t
14
Damian Papierski
CCC Development Team
z.t
15
Adi Narcis Marcu
z.t
16
Stefan Michalicka
z.t
17
Gergo Orosz
z.t
18
Serghei Tvetcov
Team Sapura Cycling
z.t
19
Lukas Kubis
Dukla Banska Bystrica
z.t
20
Emil Dima
Giotti Victoria
z.t
21
Daniel Crista
z.t
22
Michal Podlaski
Mazowsze Serce Polski
op 5"
23
Mario Suchev
z.t
24
Marek Canecky
Dukla Banska Bystrica
z.t
25
Daniel Dina
z.t
26
Gabriele Porta
z.t
27
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
z.t
28
Marton Solymosi
z.t
29
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
z.t
30
Viktor Filutas
Giotti Victoria
z.t
31
Emanuel Piaskowy
Mazowsze Serce Polski
z.t
32
Pierre-Pascal Keup
LKT Team Brandenburg
z.t
33
Igor Chzhan
Vino Astana Motors
z.t
34
Yevgeniy Fedorov
Vino Astana Motors
z.t
35
Paul Taebling
LKT Team Brandenburg
z.t
36
Alessandro Baroni
z.t
37
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
z.t
38
Daniil Pronskiy
Vino Astana Motors
op 11"
39
Alexandr Ovsyannikov
Vino Astana Motors
z.t
40
Paul Rudys
LKT Team Brandenburg
z.t
41
Borislav Ivanov
z.t
42
Albert Gathemann
LKT Team Brandenburg
op 14"
43
Alexandr Semenov
Vino Astana Motors
op 40"
44
Iustin-Ioan Vaidian
z.t
45
Valentin Plesea
z.t
46
Michal Jaskot
CCC Development Team
z.t
47
Simone Casanova
z.t
48
Ferenc Szollosi
op 2'39"
49
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
z.t
50
Ádám Pápai
op 6'08"
51
Andras Szentpeteri
Team Novak
z.t
52
Andrei Cojanu
op 8'15"
53
Michal Galka
CCC Development Team
z.t
54
Martin Vlcak
Dukla Banska Bystrica
z.t
55
Lachezar Angelov
z.t
56
Ciprian Jitaru
Giotti Victoria
z.t
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
DNF
Yehor Dementyev
Team Novak
DNF
Federico Zurlo
Giotti Victoria
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst