En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Suisse
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
15/06
Zernez
Bad Ragaz
180.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Peter Sagan
Cannondale
4u33'26"
2
Daniele Bennati
Team Saxo - Tinkoff
z.t
3
Philippe Gilbert
BMC Racing Team
z.t
4
Michael Albasini
Orica-GreenEDGE
z.t
5
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
6
Martin Elmiger
IAM Cycling
z.t
7
Peter Velits
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
8
Julien Simon
Sojasun
z.t
9
Maxime Monfort
Radioshack - Leopard
z.t
10
Simon Geschke
Team Argos - Shimano
z.t
11
Michele Scarponi
Lampre - Merida
z.t
12
Tanel Kangert
Astana Pro Team
z.t
13
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
14
Bauke Mollema
Belkin Pro Cycling Team
z.t
15
Thibaut Pinot
FDJ.fr
z.t
16
Ion Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
z.t
17
Daniel Martin
Garmin - Sharp
z.t
18
Alexsandr Dyachenko
Astana Pro Team
z.t
19
Mathias Frank
BMC Racing Team
z.t
20
Wilco Kelderman
Belkin Pro Cycling Team
z.t
21
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
22
Arnold Jeannesson
FDJ.fr
z.t
23
Tejay Van Garderen
BMC Racing Team
z.t
24
Roman Kreuziger
Team Saxo - Tinkoff
z.t
25
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
z.t
26
Simon Spilak
Katusha
z.t
27
Jorge Azanza Soto
Euskaltel - Euskadi
z.t
28
Eduard Vorganov
Katusha
z.t
29
Sébastien Reichenbach
IAM Cycling
z.t
30
Janez Brajkovic
Astana Pro Team
z.t
31
Maxime Mederel
Sojasun
z.t
32
Nicholas Roche
Team Saxo - Tinkoff
z.t
33
Jean-Christophe Peraud
Ag2r - La Mondiale
z.t
34
Damiano Caruso
Cannondale
z.t
35
Moreno Moser
Cannondale
op 18"
36
Cameron Meyer
Orica-GreenEDGE
op 27"
37
Andy Schleck
Radioshack - Leopard
z.t
38
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
op 1'04"
39
Francis De Greef
Lotto - Belisol Team
z.t
40
Patrick Gretsch
Team Argos - Shimano
z.t
41
Georg Preidler
Team Argos - Shimano
z.t
42
Andreas Klöden
Radioshack - Leopard
z.t
43
Alexander Kolobnev
Katusha
z.t
44
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
45
Johannes Fröhlinger
Team Argos - Shimano
z.t
46
Johann Tschopp
IAM Cycling
z.t
47
Yannick Talabardon
Sojasun
z.t
48
Oliver Zaugg
Team Saxo - Tinkoff
z.t
49
Alexander Kristoff
Katusha
z.t
50
Michael Schär
BMC Racing Team
z.t
51
Amaël Moinard
BMC Racing Team
z.t
52
Tom Dumoulin
Team Argos - Shimano
z.t
53
Anthony Delaplace
Sojasun
z.t
54
Rémi Pauriol
Sojasun
z.t
55
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
z.t
56
Grega Bole
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
57
Jérémy Roy
FDJ.fr
z.t
58
Steven Kruijswijk
Belkin Pro Cycling Team
z.t
59
Thomas Lövkvist
IAM Cycling
z.t
60
Lars Petter Nordhaug
Belkin Pro Cycling Team
z.t
61
Andrey Amador Bikkazakova
Movistar Team
z.t
62
Evgeny Petrov
Team Saxo - Tinkoff
z.t
63
Ben Swift
Sky Procycling
z.t
64
Martin Kohler
BMC Racing Team
z.t
65
Vladimir Gusev
Katusha
op 1'14"
66
Kristof Vandewalle
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
67
Jacopo Guarnieri
Astana Pro Team
op 2'00"
68
Greg Van Avermaet
BMC Racing Team
z.t
69
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
op 2'04"
70
Andrey Kashechkin
Astana Pro Team
z.t
71
Davide Cimolai
Lampre - Merida
z.t
72
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
z.t
73
Enrico Gasparotto
Astana Pro Team
z.t
74
Stijn Devolder
Radioshack - Leopard
op 3'35"
75
Matti Breschel
Team Saxo - Tinkoff
z.t
76
Jonathan Tiernan-Locke
Sky Procycling
z.t
77
Niki Terpstra
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
op 3'40"
78
Kevin De Weert
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
op 3'53"
79
Serge Pauwels
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
80
Kenny Dehaes
Lotto - Belisol Team
z.t
81
Ricardo Mestre
Euskaltel - Euskadi
z.t
82
Tosh Van der Sande
Lotto - Belisol Team
z.t
83
Tom Boonen
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
84
Edward King
Cannondale
z.t
85
Guillaume Van Keirsbulck
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
86
Vladimir Isaychev
Katusha
z.t
87
Aliaksandr Kuschynski
Katusha
z.t
88
Simone Ponzi
Astana Pro Team
z.t
89
Maarten Neyens
Lotto - Belisol Team
z.t
90
Matteo Tosatto
Team Saxo - Tinkoff
z.t
91
Marcus Burghardt
BMC Racing Team
z.t
92
John Degenkolb
Team Argos - Shimano
z.t
93
Boy van Poppel
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
94
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
95
Paolo Longo Borghini
Cannondale
z.t
96
Lucas Sebastian Haedo
Cannondale
z.t
97
Stefano Agostini
Cannondale
z.t
98
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
99
Arnaud Démare
FDJ.fr
z.t
100
Fabian Cancellara
Radioshack - Leopard
z.t
101
Jens Voigt
Radioshack - Leopard
z.t
102
Hayden Roulston
Radioshack - Leopard
z.t
103
Grégory Rast
Radioshack - Leopard
z.t
104
Mathew Hayman
Sky Procycling
z.t
105
Gabriel Rasch
Sky Procycling
z.t
106
Joshua Edmondson
Sky Procycling
z.t
107
Joe Dombrowski
Sky Procycling
z.t
108
Bert Grabsch
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
109
Frederik Veuchelen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
110
Cyril Lemoine
Sojasun
z.t
111
Jean Marc Marino
Sojasun
z.t
112
Luis Léon Sanchez Gil
Belkin Pro Cycling Team
z.t
113
Wesley Kreder
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
114
Thomas Peterson
Team Argos - Shimano
z.t
115
Gatis Smukulis
Katusha
op 4'27"
116
Olivier Kaisen
Lotto - Belisol Team
op 5'07"
117
Baden Cooke
Orica-GreenEDGE
op 5'20"
118
Matthew Harley Goss
Orica-GreenEDGE
z.t
119
Robert Vrecer
Euskaltel - Euskadi
op 5'47"
120
Bernhard Eisel
Sky Procycling
z.t
121
Daryl Impey
Orica-GreenEDGE
z.t
122
Stuart O'Grady
Orica-GreenEDGE
z.t
123
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
z.t
124
Alex Rasmussen
Garmin - Sharp
z.t
125
Sam Bewley
Orica-GreenEDGE
z.t
126
Tyler Farrar
Garmin - Sharp
z.t
127
Johan Vansummeren
Garmin - Sharp
z.t
128
Reto Hollenstein
IAM Cycling
z.t
129
Stefan Denifl
IAM Cycling
z.t
130
Michel Koch
Cannondale
z.t
131
Cédric Pineau
FDJ.fr
z.t
132
David Millar
Garmin - Sharp
z.t
133
Luke Rowe
Sky Procycling
z.t
134
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
z.t
135
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
z.t
137
Vladimir Karpets
Movistar Team
z.t
138
Enrique Sanz
Movistar Team
z.t
139
Simone Stortoni
Lampre - Merida
z.t
140
Marcel Wyss
IAM Cycling
z.t
141
Manuele Mori
Lampre - Merida
z.t
142
Lachlan David Morton
Garmin - Sharp
z.t
143
Luca Wackermann
Lampre - Merida
z.t
144
Jonas Ahlstrand
Team Argos - Shimano
z.t
145
Sep Vanmarcke
Belkin Pro Cycling Team
z.t
146
Tom Leezer
Belkin Pro Cycling Team
z.t
147
Brice Feillu
Sojasun
z.t
148
William Bonnet
FDJ.fr
z.t
149
Michael Morkov
Team Saxo - Tinkoff
op 6'44"
150
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
z.t
151
Davide Viganò
Lampre - Merida
op 7'10"
Tomasz Marczynski
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst