En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland
Uitslag
1
Timo Roosen
Team LottoNL - Jumbo
4'26"
2
Taco van der Hoorn
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
3
Dylan Groenewegen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
4
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
5
Dimitri Claeys
Cofidis
z.t
6
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
7
Robin Stenuit
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
8
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
9
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
10
Floris Gerts
BMC Racing Team
z.t
11
Thomas Boudat
Direct Energie
z.t
12
Tosh Van der Sande
Lotto - Soudal
z.t
13
Arvid de Kleijn
Baby - Dump Cycling Team
z.t
14
Bram Welten
BMC Racing Team
z.t
15
Maarten Van Trijp
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
16
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
z.t
17
Roy Jans
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
18
Martijn Budding
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
19
Jordi Meeus
Seg Racing Academy
z.t
20
Michael Goolaerts
Veranda's Willems - Crelan
z.t
21
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
22
Brecht Dhaene
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
23
Cees Bol
Seg Racing Academy
z.t
24
Jarl Salomein
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
25
Lawrence Naesen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
26
Jason van Dalen
Delta Cycling Rotterdam
z.t
27
Mathias De Witte
Cibel-Cebon
z.t
28
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
z.t
29
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
30
Dennis Coenen
Cibel-Cebon
z.t
31
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
z.t
32
Jimmy Turgis
Cofidis
z.t
33
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
z.t
34
Stijn Steels
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
35
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
36
Pim Ligthart
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
37
Silvan Dillier
BMC Racing Team
z.t
38
Gerco Pastoor
Delta Cycling Rotterdam
z.t
39
Gianni Marchand
Cibel-Cebon
z.t
40
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
41
Daan van Sintmaartensdijk
z.t
42
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
43
Jesper Asselman
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
44
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
z.t
45
Peter Schulting
Destil - Jo Piels Cycling Team
z.t
46
Joey Rosskopf
BMC Racing Team
z.t
47
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
48
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
49
Mathias Van Gompel
Lotto - Soudal U23
z.t
50
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
51
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
z.t
52
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
z.t
53
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
54
Jasper Hamelink
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
55
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
56
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
57
Mitchell Mulhern
Delta Cycling Rotterdam
z.t
58
Anthony Turgis
Cofidis
z.t
59
Tijmen Eising
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
60
Robert Wagner
Team LottoNL - Jumbo
z.t
61
Dorian Godon
Cofidis
z.t
62
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
z.t
63
Paul Ourselin
Direct Energie
z.t
64
Gijs Van Hoecke
Team LottoNL - Jumbo
z.t
65
Maarten Wynants
Team LottoNL - Jumbo
z.t
66
Antwan Tolhoek
Team LottoNL - Jumbo
z.t
67
Twan Brusselman
Destil - Jo Piels Cycling Team
z.t
68
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
z.t
69
Thijs de Lange
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
70
Luuc Bugter
Delta Cycling Rotterdam
z.t
71
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
z.t
72
Mathieu Burgaudeau
Direct Energie
z.t
73
Adriaan Janssen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
74
Lennert Teugels
Veranda's Willems - Crelan
z.t
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Kris Boeckmans
Lotto - Soudal
DNF
Dylan Bouwmans
Metec - TKH p/b Mantel
DNF
Twan Castelijns
Team LottoNL - Jumbo
DNF
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Alexander Cools
Cibel-Cebon
DNF
Sander Cordeel
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Kenny Dehaes
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Sébastien Delfosse
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Michiel Dieleman
Cibel-Cebon
DNF
Henrik Evensen
Seg Racing Academy
DNF
Jarno Gmelich
Metec - TKH p/b Mantel
DNF
Fabien Grellier
Direct Energie
DNF
Ben Hermans
BMC Racing Team
DNF
Hugo Hofstetter
Cofidis
DNF
René Hooghiemster
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Peter Lenderink
Seg Racing Academy
DNF
Arjen Livyns
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Remy Mertz
Lotto - Soudal
DNF
Brian Nauleau
Direct Energie
DNF
Clement Orceau
Direct Energie
DNF
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal
DNF
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Wim Reynaerts
Cibel-Cebon
DNF
Ide Schelling
Seg Racing Academy
DNF
Manuel Senni
BMC Racing Team
DNF
Harry Sweering
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Lionel Taminiaux
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Bert Van Lerberghe
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Jordi van Loon
Destil - Jo Piels Cycling Team
DNF
Sean De Bie
Lotto - Soudal
DNF
Johannes De Paepe
Cibel-Cebon
DNF
Rens te Stroet
Destil - Jo Piels Cycling Team
DNF
Robbie van Bakel
Metec - TKH p/b Mantel
DNF
Rob van Broekhoven
Destil - Jo Piels Cycling Team
DNF
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Joey van Rhee
Destil - Jo Piels Cycling Team
DNF
Joeri Stallaert
Cibel-Cebon
DNS
2019
2018
2017
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst