En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Tour de Slovénie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
14/06
Kočevje
Višnja Gora
168.5 km
Uitslag
Stand
1
Fabio Felline
Androni Giocattoli
4u22'52"
2
Wesley Sulzberger
Orica-GreenEDGE
z.t
3
John Darwin Atapuma Hurtado
Colombia
z.t
4
Enrico Barbin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
5
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
6
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
7
Jan Polanc
Radenska
z.t
8
Tadej Valjavec
Sava
z.t
9
Jure Golcer
Tirol Cycling Team
z.t
10
Tomaz Nose
Adria Mobil
z.t
11
Angelo Pagani
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 4"
12
Matej Mohoric
Sava
z.t
13
Patrik Sinkewitz
Meridiana Kamen Team
op 0"
14
Patrick Facchini
Androni Giocattoli
op 4"
15
Tilegen Maidos
Continental Team Astana
op 37"
16
Alessandro Proni
Vini Fantini
op 39"
17
Sebastian Langeveld
Orica-GreenEDGE
z.t
18
Alexander Rybakov
Rusvelo
z.t
19
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia
op 44"
20
Matteo Rabottini
Vini Fantini
op 52"
21
Primož Roglič
Adria Mobil
op 1'18"
22
Laurens De Vreese
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 1'36"
23
Kristijan Durasek
Lampre - Merida
op 0"
24
Mauro Finetto
Vini Fantini
op 3'04"
25
Svein Tuft
Orica-GreenEDGE
z.t
26
Francesco Failli
Vini Fantini
z.t
27
Nazar Jumabekov
Continental Team Astana
z.t
28
Francesco Reda
Androni Giocattoli
op 39"
29
Donato De Ieso
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 3'29"
30
Stefano Pirazzi
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
31
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
op 3'59"
32
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
33
Harald Totschnig
Tirol Cycling Team
z.t
34
Kristjan Fajt
Adria Mobil
z.t
35
Arkimedes Arguelyes Rodriges
Lokosphinx
op 4'05"
36
Luca Mazzanti
Vini Fantini
op 4'10"
37
Sergey Firsanov
Rusvelo
op 5'51"
38
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
z.t
39
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
op 7'28"
40
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
41
Sergey Klimov
Rusvelo
z.t
42
Clemens Fankhauser
Tirol Cycling Team
z.t
43
Luka Pibernik
Radenska
z.t
44
Marko Pavlic
Radenska
z.t
45
Sander Armée
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
46
Jaka Bostner
Radenska
z.t
47
Pavel Kochetkov
Rusvelo
z.t
48
Pavel Ptashkin
Lokosphinx
z.t
49
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
z.t
50
Klemen Stimulak
Adria Mobil
z.t
51
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Continental Team Astana
z.t
52
Sergey Renev
Continental Team Astana
z.t
53
Andrea Palini
Lampre - Merida
z.t
54
Andrea Pasqualon
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
55
Adriano Malori
Lampre - Merida
z.t
56
Fabio Taborre
Vini Fantini
z.t
57
Julio Alexis Camacho Bernal
Colombia
z.t
58
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
op 8'21"
59
Massimo Graziato
Lampre - Merida
z.t
60
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
z.t
61
Matej Mugerli
Adria Mobil
op 11'14"
62
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
op 11'50"
63
Simon Pavlin
Adria Mobil
z.t
64
Wilson Alexander Marentes Torres
Colombia
z.t
65
Marco Coledan
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
66
Aleksey Rybalkin
Lokosphinx
z.t
67
Juan Pablo Suarez Suarez
Colombia
z.t
68
Antonio Testa
Meridiana Kamen Team
z.t
69
Nik Burjek
Sava
z.t
70
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
z.t
71
Stefan Praxmarer
Tirol Cycling Team
z.t
72
Michael Rodriguez Galindo
Colombia
z.t
73
Cristiano Monguzzi
Vini Fantini
z.t
74
Kenneth Vanbilsen
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
75
Sander Helven
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
76
Marco Benfatto
Continental Team Astana
z.t
77
Nikita Umerbekov
Continental Team Astana
z.t
78
Ilnur Zakarin
Rusvelo
z.t
79
Tim Mikelj
Sava
z.t
80
Michael Hepburn
Orica-GreenEDGE
z.t
81
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
z.t
82
Alexandre Shushemoin
Continental Team Astana
z.t
83
Ariel Maximiliano Richeze
Lampre - Merida
z.t
84
Daniele Pietropolli
Lampre - Merida
z.t
85
Patric Schultus
Tirol Cycling Team
z.t
86
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
op 13'09"
87
Alessandro Malaguti
Androni Giocattoli
z.t
88
Filippo Fortin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
89
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
z.t
90
Andrej Rajsp
Radenska
z.t
91
Artur Ershov
Rusvelo
z.t
92
Sergei Shilov
Lokosphinx
z.t
93
Alberto Di Lorenzo
Meridiana Kamen Team
z.t
94
Massimo Demarin
Meridiana Kamen Team
z.t
95
Mark Dzamastagic
Sava
op 11'50"
96
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 13'09"
97
Enrico Rossi
Meridiana Kamen Team
op 18'35"
98
Endi irol
Meridiana Kamen Team
op 19'08"
99
Jure Miskulin
Radenska
z.t
100
Uros Repse
Radenska
z.t
101
Bruno Maltar
Adria Mobil
z.t
102
Allan Davis
Orica-GreenEDGE
z.t
103
Tadej Hiti
Radenska
z.t
104
Dalivier Ospina Navarro
Colombia
z.t
105
Roberto De Patre
Vini Fantini
z.t
106
Boris Shpilevskiy
Lokosphinx
z.t
107
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Colombia
z.t
108
Tadej Logar
Sava
z.t
109
Jan Tratnik
Tirol Cycling Team
z.t
110
Jure Bitenc
Sava
z.t
111
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
z.t
112
Ziga Marolt
Sava
z.t
113
Christian Delle Stelle
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
114
Artem Ovechkin
Rusvelo
z.t
115
Leonid Krasnov
Rusvelo
z.t
116
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
z.t
Luka Grubic
Meridiana Kamen Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst