En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Veenendaal-Veenendaal Classic
Uitslag
1
Dylan Groenewegen
Team LottoNL - Jumbo
4u20'57"
2
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
3
Sondre Holst Enger
Israel Cycling Academy
z.t
4
Bas van der Kooij
Alecto Cycling Team
z.t
5
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
6
Sebastian Lander
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
7
Asbjørn Kragh Andersen
Team Virtu Cycling
z.t
8
Jason van Dalen
Delta Cycling Rotterdam
z.t
9
Frantisek Sisr
CCC Sprandi Polkowice
z.t
10
Kenneth Van Rooy
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
11
Andrew Tennant
Canyon Eisberg
z.t
12
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
13
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
z.t
14
Justin Jules
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
15
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
z.t
16
Gabriel Cullaigh
Team Wiggins
z.t
17
Piotr Havik
BEAT Cycling Club
z.t
18
Aksel Nommela
BEAT Cycling Club
z.t
19
Joost Van der Burg
Vlasman CT
z.t
20
Jan-Willem van Schip
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
21
Dennis van der Horst
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
22
Oscar van Wijk
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
23
Marijn van den Berg
Delta Cycling Rotterdam
z.t
24
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
z.t
25
Dennis Coenen
Cibel - Cebon
z.t
26
Sven van Luijk
Monkey Town Continental Team
z.t
27
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
28
Wim Reynaerts
Cibel - Cebon
z.t
29
Lars Oreel
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
30
Ivar Slik
Monkey Town Continental Team
z.t
31
Julien Mortier
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
32
Marco Doets
Alecto Cycling Team
z.t
33
Timo Roosen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
34
Kelvin van den Dool
Vlasman CT
z.t
35
Luuc Bugter
Delta Cycling Rotterdam
z.t
36
Sjoerd Bax
Delta Cycling Rotterdam
op 8"
37
Rick Ottema
Alecto Cycling Team
z.t
38
Cedric Raymackers
Cibel - Cebon
z.t
39
Folkert Oostra
Alecto Cycling Team
z.t
40
Alex Mengoulas
BEAT Cycling Club
z.t
41
Jaap Kooijman
Vlasman CT
z.t
42
Gijs Van Hoecke
Team LottoNL - Jumbo
z.t
43
James Fouche
Team Wiggins
z.t
44
Tom Wirtgen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
45
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
46
Jakob Egholm
Team Virtu Cycling
z.t
47
Casper Pedersen
Aqua Blue Sport
z.t
48
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
op 13"
49
Adriaan Janssen
Delta Cycling Rotterdam
z.t
50
Alexander Kamp Egested
Team Virtu Cycling
z.t
51
Torkil Veyhe
Team Virtu Cycling
z.t
52
Rasmus Guldhammer
Team Virtu Cycling
z.t
53
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
z.t
54
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
z.t
55
Taco van der Hoorn
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
56
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
57
Jordi van Loon
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
58
Kamil Gradek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
59
Dexter Gardias
Canyon Eisberg
z.t
60
Itmar Einhorn
Israel Cycling Academy
z.t
61
Mark Christian
Aqua Blue Sport
z.t
62
Jan Reynaerts
Cibel - Cebon
z.t
63
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
z.t
64
Tobias Mørch Kongstad
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
65
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
op 24"
66
Timo de Jong
Destil - Parkhotel Valkenburg
op 32"
67
Pawel Franczak
CCC Sprandi Polkowice
op 1'09"
68
Dimitri Peyskens
WB Veranclassic Aquality Protect
op 1'27"
69
Kenny Molly
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
70
Michel Kreder
Aqua Blue Sport
z.t
71
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
z.t
72
Troels Ronning Vinther
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 1'35"
73
Beau Duvigneau
Vlasman CT
op 1'41"
74
Jos van Emden
Team LottoNL - Jumbo
op 1'58"
75
Campbell Stewart
Team Wiggins
z.t
76
Wim Kleiman
Monkey Town Continental Team
op 4'27"
77
Peter Koning
Aqua Blue Sport
z.t
78
Eamon Lucas Franck
Delta Cycling Rotterdam
z.t
79
Thijs de Lange
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
80
André Looij
Monkey Town Continental Team
z.t
81
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
82
Jesper Asselman
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
83
Jasper Hamelink
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
84
Jelle Wolsink
Vlasman CT
z.t
85
Daan Hoole
SEG Racing Academy
z.t
86
Chris Anker Sörensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 4'30"
87
Minne Verboom
SEG Racing Academy
op 4'32"
88
Stephan Bakker
Monkey Town Continental Team
z.t
89
Robbie van Bakel
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
90
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
op 4'39"
91
Tim Kerkhof
Destil - Parkhotel Valkenburg
op 6'49"
92
Sasha Weemaes
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1985
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst