En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Trofeo Porreres, Felanitx, Ses Salines, Campos
Uitslag
1
André Greipel
Lotto - Soudal
3u41'35"
2
Jonas Vangenechten
Cofidis
z.t
3
Daniel McLay
Fortuneo-Oscaro
z.t
4
Matteo Pelucchi
Bora - HansGrohe
z.t
5
Raymond Kreder
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
6
Jonathan Dibben
Team Sky
z.t
7
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
z.t
8
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
9
Lukasz Wisniowski
Team Sky
z.t
10
Vicente Garcia De Mateos Rubio
Louletano - Hospital de Loule
z.t
11
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
12
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
z.t
13
Xavier Canellas Sanchez
z.t
14
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
15
Enrique Sanz
z.t
16
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
z.t
17
Albert Torres Barcelo
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
18
Josep Miralles Rigo
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
19
Dylan Page
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
20
Loic Chetout
Cofidis
z.t
21
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
22
Oliver Wood
z.t
23
Erik Baska
Bora - HansGrohe
z.t
24
Aleksejs Saramotins
Bora - HansGrohe
z.t
25
Jurgen Roelandts
Lotto - Soudal
z.t
26
Jose Daniel Viejo
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
27
Daniel Lopez Parada
Burgos BH
z.t
28
Boris Vallee
Fortuneo-Oscaro
z.t
29
Rik van IJzendoorn
Team Novo Nordisk
z.t
30
Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
31
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
32
Joan Ruiz Vicens
Burgos BH
z.t
33
Marco Zamparella
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
34
David Galarreta Ugarte
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
35
Christopher Latham
z.t
36
Erwann Corbel
Fortuneo-Oscaro
op 7"
37
Gaspar Mas Nicolau
Nice Cycling Team
z.t
38
Konrad Geßner
Rad-Net Rose Team
z.t
39
Marco Bernardinetti
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
40
Dayer Uberney Quintana Rojas
Movistar Team
z.t
41
Mark Stewart
An Post Chain Reaction
z.t
42
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
43
Nuno Bico Matos
Movistar Team
z.t
44
Carlos Jimenez Lozano
Equipo Bolivia
z.t
45
Omar Alberto Mendoza Cardona
Equipo Bolivia
z.t
46
Jorge Cubero Galvez
Burgos BH
z.t
47
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
op 11"
48
Cyril Lemoine
Cofidis
z.t
49
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
z.t
50
Eloy Teruel Rovira
z.t
51
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
z.t
52
Alvaro Robredo Crespo
Burgos BH
z.t
53
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
z.t
54
Stephane Rossetto
Cofidis
z.t
55
Henning Bommel
Rad-Net Rose Team
z.t
56
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
57
Jérôme Pulidori
Nice Cycling Team
z.t
58
Corentin Cherhal
Team Novo Nordisk
z.t
59
Josu Zabala
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
60
Danilo Celano
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
61
Pedro Gregori Martinez
Equipo Bolivia
z.t
62
Arnaud Gérard
Fortuneo-Oscaro
z.t
63
Julio Alberto Amores Palacios
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
64
Raul Castrillo Sedano
Burgos BH
z.t
65
Gabriel Cullaigh
Seg Racing Academy
z.t
66
Joel Garcia
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
67
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
68
Fabio Calabria
Team Novo Nordisk
z.t
69
Rory Sutherland
Movistar Team
z.t
70
Sam Harrison
Team WIGGINS
z.t
71
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
72
Nicolas Jonathan Castroviejo
Movistar Team
z.t
73
Andrei Solomennikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
74
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
75
David Belda Garcia
Burgos BH
z.t
76
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
77
Etienne van Empel
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
78
Pieter Weening
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
79
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
z.t
80
Hector Carretero
Movistar Team
z.t
81
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
82
Jan Barta
Bora - HansGrohe
z.t
83
Illart Zuazubiskar Gallastegi
z.t
84
Javier Megias Leal
Team Novo Nordisk
z.t
85
Romain Gioux
Team Novo Nordisk
op 28"
86
Thomas Vaubourzeix
Nice Cycling Team
op 30"
87
Ibai Salas
Burgos BH
z.t
88
Sergey Lagutin
Gazprom - Rusvelo
op 33"
89
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
90
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
91
Egoitz Garcia Echeguibel
Equipo Bolivia
z.t
92
Diego Milan Jimenez
Inteja Dominican Cycling Team
op 35"
93
Nils Schomber
Rad-Net Rose Team
op 39"
94
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
95
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
96
Kevin Ledanois
Fortuneo-Oscaro
op 45"
97
Michal Golas
Team Sky
op 47"
98
Christian Knees
Team Sky
op 50"
99
Ryan Macanally
Nice Cycling Team
op 51"
100
Vasili Kiryienka
Team Sky
z.t
101
Frederik Frison
Lotto - Soudal
z.t
102
Sergio Rodriguez Reche
Equipo Bolivia
op 55"
103
Adrián Gonzalez Velasco
Euskadi Basque Country - Murias
op 1'01"
104
Maxime Daniel
Fortuneo-Oscaro
op 1'05"
105
Tao Geoghegan Hart
Team Sky
z.t
106
Ian Boswell
Team Sky
z.t
107
Alex Dowsett
Movistar Team
z.t
108
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
z.t
109
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
z.t
110
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
z.t
111
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
112
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
z.t
113
Tim Wellens
Lotto - Soudal
op 1'19"
114
Tomasz Marczynski
Lotto - Soudal
z.t
115
Benoît Jarrier
Fortuneo-Oscaro
op 1'29"
116
Laurent Pichon
Fortuneo-Oscaro
z.t
117
Gregory Obando Brenes
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
118
Pablo Torres Muino
Burgos BH
op 1'43"
119
Bart De Clercq
Lotto - Soudal
op 1'44"
120
Sebastian Mora Vedri
Team Raleigh GAC
z.t
121
Salvatore Puccio
Team Sky
z.t
122
Jonas Koch
CCC Sprandi Polkowice
z.t
123
William Guzman
Inteja Dominican Cycling Team
op 3'39"
124
David Arroyo Duran
Caja Rural - Seguros RGA
op 3'47"
125
Steven Burke
op 4'32"
126
Cristian Galvan Cortes
z.t
127
Gilber Zurita
Equipo Bolivia
z.t
128
Javier Arando Ramos
Equipo Bolivia
z.t
129
Jasper Frahm
Rad-Net Rose Team
op 4'51"
130
Eneko Lizarralde
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
131
André Looij
Roompot - Nederlandse Loterij
op 4'57"
132
Peio Olaberria
Euskadi Basque Country - Murias
op 5'01"
133
Mikel Elorza Pagaldi
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
134
Kersten Thiele
Rad-Net Rose Team
z.t
135
Lucas Liß
Rad-Net Rose Team
z.t
136
Adrián Nunez
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
137
Ignacio Sarabia Diaz
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
138
Remy Mertz
Lotto - Soudal
op 5'25"
139
Dmitrii Kozonchuk
Gazprom - Rusvelo
op 6'00"
140
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
141
Bacilio Ramos Ticona
Equipo Bolivia
op 6'34"
142
Cédric Jolidon
Nice Cycling Team
op 12'19"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst