En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
GP Kanton Aargau
Uitslag
1
Peter Velits
Team Milram
4u46'29"
2
Ben Hermans
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
3
Heinrich Haussler
Cervélo Test Team
op 2"
4
Mikhaylo Khalilov
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
5
Thor Hushovd
Cervélo Test Team
z.t
6
Reinier Honig
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
7
Maxime Bouet
Agritubel
z.t
8
Simon Zahner
z.t
9
Greg Van Avermaet
Silence - Lotto
z.t
10
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
11
René Weissinger
Vorarlberg-Corratec
z.t
12
Christian Heule
Rendementhypo Cycling Team
z.t
13
Stefan Trafelet
z.t
14
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
z.t
15
Luca Solari
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
16
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
17
Sylvain Calzati
Agritubel
z.t
18
Giampaolo Caruso
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
19
Tobias Eggli
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
z.t
20
Pieter Jacobs
Silence - Lotto
z.t
21
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
22
Pieter Jacobs
Silence - Lotto
z.t
23
Sylvain Calzati
Agritubel
z.t
24
Giampaolo Caruso
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
25
Tobias Eggli
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
z.t
26
Yann Huguet
Agritubel
z.t
27
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
z.t
28
Jan Bakelants
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
29
Bert De Waele
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
30
Peter Kusztor
Atlas-Romer's Hausbäckerei
z.t
31
Markus Eichler
Team Milram
z.t
32
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
33
Matthé Pronk
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
34
Danilo Andrenacci
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
z.t
35
Alex Meenhorst
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
z.t
36
Pirmin Lang
Atlas-Romer's Hausbäckerei
z.t
37
Andreas Dietziker
Vorarlberg-Corratec
z.t
38
Elias Schmäh
Vorarlberg-Corratec
z.t
39
Julian David Muñoz Giraldo
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
z.t
40
Christophe Moreau
Agritubel
z.t
41
Eduardo Gonzalo Ramirez
Agritubel
z.t
42
Rubens Bertogliati
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
43
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
44
Luis Angel Mate Mardones
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
45
Joaquin Novoa Mendez
Cervélo Test Team
z.t
46
Frederik Veuchelen
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
47
David Lelay
Agritubel
z.t
48
Arnoud van Groen
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
49
Leopold Konig
PSK Whirlpool - Author
z.t
50
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
51
Nazareno Rossi
z.t
52
Guillaume Bourgeois
Atlas-Romer's Hausbäckerei
z.t
53
Patrik Sinkewitz
PSK Whirlpool - Author
z.t
54
Adriano Angeloni
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
55
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
z.t
56
Marcel Wyss
Cervélo Test Team
op 15"
57
Serge Pauwels
Cervélo Test Team
op 22"
58
Christophe Laurent
Agritubel
op 3'00"
59
Jonathan Fumeaux
z.t
60
Jonas Ljungblad
Silence - Lotto
z.t
61
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
op 3'34"
62
Alexandr Pliuschin
Ag2r - La Mondiale
z.t
63
Peter Wrolich
Team Milram
z.t
64
Oscar Pujol Muñoz
Cervélo Test Team
z.t
65
Bart Dockx
Silence - Lotto
z.t
66
Olivier Kaisen
Silence - Lotto
z.t
67
Roman Andres
z.t
68
Janick Wisler
Atlas-Romer's Hausbäckerei
z.t
69
Martin Mares
PSK Whirlpool - Author
z.t
70
Diego Nosotti
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
71
Ronny Scholz
Team Milram
z.t
72
Frank Scherzinger
Atlas-Romer's Hausbäckerei
z.t
73
Stanislav Kozubek
PSK Whirlpool - Author
z.t
74
Tomas Buchacek
PSK Whirlpool - Author
z.t
75
Denis Bertolini
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
76
Leif Hoste
Silence - Lotto
z.t
77
Martin Reimer
Cervélo Test Team
z.t
78
Michaël Baer
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
op 5'20"
79
Thomas Bertolini
Serramenti PVC Diquigiovanni
op 5'44"
80
Leonardo Moser
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
81
Joël Frey
z.t
82
Koen Barbé
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
83
Vladimir Duma
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
84
Aurélien Clerc
Ag2r - La Mondiale
z.t
85
Pascal Hungerbühler
Vorarlberg-Corratec
z.t
86
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
87
Cédric Pineau
Ag2r - La Mondiale
z.t
88
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
89
Harald Morscher
Vorarlberg-Corratec
z.t
90
Matic Strgar
Vorarlberg-Corratec
z.t
91
Wout Poels
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
92
Timo Honstein
Atlas-Romer's Hausbäckerei
op 6'50"
93
Freddy Bichot
Agritubel
z.t
94
Giuseppe Atzeni
op 10'02"
95
Artur Gajek
Team Milram
op 12'36"
96
Gerald Ciolek
Team Milram
z.t
97
Rida Cador
Atlas-Romer's Hausbäckerei
op 12'53"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst