En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
KALENDER 2017 - juni
Mannen - Profs
Vrouwen - Profs
Mannen - Beloften
Vrouwen - Beloften
Mannen - Junioren
Vrouwen - Junioren
Jan
Feb
Maa
Apr
Mei
Jun
Jul
Aug
Sep
Okt
Nov
Dec
01
04
Boucles de la Mayenne
2.1
Mathieu van der Poel
01
04
GP Beiras e Serra da Estrela
2.1
Jesus Del Pino Corrochano
01
04
Szlakiem Walk Majora Hubala
2.1
Maciej Paterski
01
04
Tour de Kumano
2.2
José Vicente Toribio Alcolea
02
Kampioenschap van Oezbekistan
NK
Ruslan Karimov
02
04
Hammer Series
2.1
02
04
Hammer Series
2.1
02
Trofeo Alcide Degasperi
1.2
Andrea Toniatti
02
Nacht van Hengelo
Cri
03
Carrefour Market Heistse Pijl
1.1
Jasper De Buyst
04
46° Coppa della Pace - 43° Trofeo F.lli Anelli
1.2
Nicola Gaffurini
04
Memorial Philippe Van Coningsloo
1.2
Yves Coolen
04
Dernycriterium Deurne
Cri
Filippo Pozzato
04
11
Critérium du Dauphiné
2.UWT
Jakob Fuglsang
07
11
Tour de Slovaquie
2.2
Jan Tratnik
07
Ruddervoorde Koerse
Nat
Lawrence Naesen
08
GP Kanton Aargau
1.HC
Sacha Modolo
08
11
Grand Prix Cycliste de Saguenay
2.2
Steve Fisher
08
11
Oberosterreichrundfahrt
2.2
Stephan Rabitsch
08
11
Ronde de l'Oise
2.2
Flavien Dassonville
09
Kampioenschap van Slovenie TT
NK
Jan Polanc
09
11
Tour of Malopolska
2.2
Maciej Paterski
10
Dwars door de Vlaamse Ardennen
1.2
Cameron Meyer
10
Fyen Rundt - Tour of Fyen
1.2
Audun Brekke Flotten
10
18
Tour de Suisse
2.UWT
Simon Spilak
11
Ronde van Limburg
1.1
Wout Van Aert
11
Rund um Köln
1.1
Gregor Muhlberger
11
GP Horsens Posten
1.2
Casper Pedersen
14
18
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
2.1
José Gonçalves
14
18
Tour de Korea
2.1
Kyeongho Min
14
18
Tour de Beauce
2.2
Andzs Flaksis
15
18
Route du Sud
2.1
Silvan Dillier
15
18
Tour de Slovénie
2.1
Rafal Majka
15
18
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Egan Arley Bernal Gomez
16
Kampioenschap van Cuba TT
NK
Emilio Perez Labrador
16
Kampioenschap van Finland TT
NK
Sasu Halme
16
18
Tour de Serbia
2.2
Charalampos Kastrantas
17
Kampioenschap van Cuba
NK
Jan Carlos Arias Perez
17
Kampioenschap van Israel TT
NK
Guy Sagiv
17
Kampioenschap van Mauritius TT
NK
Christopher Rougier-lagane
17
Kampioenschap van Puerto Rico TT
NK
Xavier Santana Rodriguez
17
Grand Prix Doliny Baryczy Xxvii Memorial Grundmanna I Wizowskiego
1.2
Alan Banaszek
18
Kampioenschap van Belize TT
NK
Tarique Flowers
18
Kampioenschap van Finland
NK
Matti Manninen
18
Kampioenschap van Guatemala TT
NK
Manuel Rodas Ochoa
18
Kampioenschap van Montenegro
NK
Goran Cerovic
18
Ride Bruges (Bruges Cycling Classic)
1.1
Wout Van Aert
18
Beaumont Trophy
1.2
Pete Williams
18
The 5 Interational Race Korona Kocich Gor
1.2
Lukasz Owsian
21
Kampioenschap van Estland TT
NK
Silver Mäoma
21
Kampioenschap van Kazachstan TT
NK
Zhandos Bizhigitov
21
Kampioenschap van Letland TT
NK
Aleksejs Saramotins
21
Kampioenschap van Luxemburg TT
NK
Jean-Pierre Drucker
21
Kampioenschap van Nederland TT
NK
Tom Dumoulin
21
Kampioenschap van Oekraine TT
NK
Oleksandr Polivoda
21
Kampioenschap van Polen TT
NK
Michal Kwiatkowski
21
National Road Championships - Bulgaria TT
NK
Radoslav Konstantinov
21
Halle Ingooigem
1.1
Arnaud Démare
22
Kampioenschap van België TT
NK
Yves Lampaert
22
Kampioenschap van Costa Rica TT
NK
Brian Alonso Salas Sanchez
22
Kampioenschap van de Dominicaanse Republiek TT
NK
Augusto Sanchez Beriguete
22
Kampioenschap van Denemarken TT
NK
Martin Toft Madsen
22
Kampioenschap van Frankrijk TT
NK
Pierre-Roger Latour
22
Kampioenschap van Groot-Brittannië TT
NK
Stephen Cummings
22
Kampioenschap van Ierland TT
NK
Ryan Mullen
22
Kampioenschap van Noorwegen TT
NK
Edvald Boasson-Hagen
22
Kampioenschap van Tsjechië TT
NK
Jan Barta
22
Kampioenschap van Zweden TT
NK
Tobias Ludvigsson
22
Kampioenschap van Zwitserland TT
NK
Stefan Küng
23
Kampioenschap van Duitsland TT
NK
Tony Martin
23
Kampioenschap van Eritrea TT
NK
Mekseb Debesay
23
Kampioenschap van Griekenland TT
NK
Polychronis Tzortzakis
23
Kampioenschap van Guyana TT
NK
Raynauth Jeffrey
23
23
Kampioenschap van Hongarije TT
NK
János Pelikán
23
Kampioenschap van Italië TT
NK
Gianni Moscon
23
Kampioenschap van Japan TT
NK
Ryota Nishizono
23
Kampioenschap van Kosovo TT
NK
Rrahim Mani
23
Kampioenschap van Oostenrijk TT
NK
Georg Preidler
23
Kampioenschap van Panama TT
NK
Franklin Archibold
23
Kampioenschap van Portugal TT
NK
Domingos André Maciel Gonçalves
23
Kampioenschap van Roemenië TT
NK
Eduard-Michael Grosu
23
Kampioenschap van Rusland TT
NK
Ilnur Zakarin
23
Kampioenschap van Slowakije TT
NK
Marek Canecky
23
Kampioenschap van Spanje TT
NK
Nicolas Jonathan Castroviejo
23
Kampioenschap van Venezuela TT
NK
Pedro Gutierrez
23
Kampioenschap van Wit-Rusland TT
NK
Stanislau Bazhkou
23
National Road Championships - Lithuania TT
NK
Ignatas Konovalovas
23
National Road Championships - Mongolia TT
NK
Maral-Erdene Batmunkh
24
Kampioenschap van Antigua en Barbuda TT
NK
Marvin Spencer
24
Kampioenschap van Bosnië en Herzegovina
NK
Ivan Siric
24
Kampioenschap van Burkina Faso
NK
Mathias Sorgho
24
Kampioenschap van de Verenigde Staten TT
NK
Joey Rosskopf
24
Kampioenschap van El Salvador TT
NK
José Dagoberto Joya
24
Kampioenschap van Georgie TT
NK
Beka Nareklishvili
24
Kampioenschap van Guatemala
NK
Walter Escobar
24
Kampioenschap van Hong Kong TT
NK
Chun Wing Leung
24
Kampioenschap van Israël
NK
Roy Goldstein
24
Kampioenschap van Kosovo
NK
Rrahim Mani
24
Kampioenschap van Kroatië TT
NK
Matija Kvasina
24
Kampioenschap van Moldavië TT
NK
Nicolae Tanovitchii
24
Kampioenschap van Rwanda TT
NK
Adrien Niyonshuti
25
Kampioenschap van Antigua en Barbuda
NK
Robert Marsh
25
Kampioenschap van België
NK
Oliver Naesen
25
Kampioenschap van Belize
NK
Edgar Nissan Arana
25
Kampioenschap van Canada
NK
Matteo Dal-Cin
25
Kampioenschap van Costa Rica
NK
Gabriel Marin
25
Kampioenschap van de Dominicaanse Republiek
NK
Nelson Ismaël Sanchez Jimenez
25
Kampioenschap van Denemarken
NK
Mads Pedersen
25
Kampioenschap van Duitsland
NK
Marcus Burghardt
25
Kampioenschap van El Salvador
NK
José Dagoberto Joya
25
Kampioenschap van Eritrea
NK
Meron Teshome Hagos
25
Kampioenschap van Estland
NK
Gert Joeaar
25
Kampioenschap van Frankrijk
NK
Arnaud Démare
25
Kampioenschap van Frans-Guyana
NK
25
Kampioenschap van Frans-Guyana TT
NK
25
Kampioenschap van Georgië
NK
Giorgi Nareklishvili
25
Kampioenschap van Griekenland
NK
Charalampos Kastrantas
25
Kampioenschap van Groot-Brittannië
NK
Stephen Cummings
25
Kampioenschap van Guyana
NK
Raynauth Jeffrey
25
Kampioenschap van Hong Kong
NK
Chun Wing Leung
25
Kampioenschap van Hongarije
NK
Krisztián Lovassy
25
Kampioenschap van Ierland
NK
Ryan Mullen
25
Kampioenschap van IJsland TT
NK
Hakon Hrafn Sigurdsson
25
Kampioenschap van Italië
NK
Fabio Aru
25
Kampioenschap van Japan
NK
Yusuke Hatanaka
25
Kampioenschap van Kazachstan
NK
Artyom Zakharov
25
Kampioenschap van Kroatië
NK
Josip Rumac
25
Kampioenschap van Letland
NK
Krists Neilands
25
Kampioenschap van Libanon
NK
Elias Abou Rachid
25
Kampioenschap van Litouwen
NK
Ignatas Konovalovas
25
Kampioenschap van Luxemburg
NK
Bob Jungels
25
Kampioenschap van Mauritius
NK
Philippe Colin
25
Kampioenschap van Moldavië
NK
Nicolae Tanovitchii
25
Kampioenschap van Nederland
NK
Ramon Sinkeldam
25
Kampioenschap van Noorwegen
NK
Rasmus Tiller
25
Kampioenschap van Oekraïne
NK
Vitaliy Buts
25
Kampioenschap van Oostenrijk
NK
Gregor Muhlberger
25
Kampioenschap van Panama
NK
Robin Christofer Jurado Lopez
25
Kampioenschap van Polen
NK
Adrian Kurek
25
Kampioenschap van Portugal
NK
Ruben Guerreiro
25
Kampioenschap van Puerto Rico
NK
Elvys Reyes
25
Kampioenschap van Roemenië
NK
Marius-Cristian Petrache
25
Kampioenschap van Rusland
NK
Alexander Porsev
25
Kampioenschap van Rwanda
NK
Gasore Hategeka
25
Kampioenschap van Servië
NK
Dusan Kalaba
25
Kampioenschap van Slovenië
NK
Luka Mezgec
25
Kampioenschap van Slowakije
NK
Juraj Sagan
25
Kampioenschap van Spanje
NK
Jesus Herrada Lopez
25
Kampioenschap van Tsjechië
NK
Zdenek Stybar
25
Kampioenschap van Venezuela
NK
Miguel Ubeto Aponte
25
Kampioenschap van Wit-Rusland
NK
Nikolai Shumov
25
Kampioenschap van Zweden
NK
Kim Magnusson
25
Kampioenschap van Zwitserland
NK
Silvan Dillier
25
National Road Championships - Bulgaria
NK
Nikolay Mihaylov
25
National Road Championships - Mongolia
NK
Altanzul Altansukh
26
Kampioenschap van de Verenigde Staten
NK
Larry Warbasse
27
Kampioenschap van Canada TT
NK
Svein Tuft
27
Trofeo Citta di Brescia
1.2
Nikolai Shumov
27
02
Tour de Hongrie
2.2
Jaramillo Diez Daniel Alexander
28
Kampioenschap van Albanie TT
NK
Iltjan Nika
28
Int. Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2
Toon Aerts
28
01
Course Solidarnosc et des Champions Olympiques
2.2
Mateusz Komar
29
Kampioenschap van Albanië
NK
Ylber Sefa
29
Kampioenschap van Korea TT
NK
Hyeong Min Choe
29
Kampioenschap van Turkije TT
NK
Ahmet Orken
30
Kampioenschap van Azerbeidzjan TT
NK
Elchin Asadov
30
Kampioenschap van Korea
NK
Kyung-Gu Jang
30
Kampioenschap van Zimbabwe TT
NK
David Martin
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Kalender
Zegestand
WK
UCI World Tour Ranking