En
|
Fr
|
Nl
Home
Cette Semaine
Route
Cyclo Cross
Mountainbike
Equipes
Liste des Transferts
WVcycling
Calendrier
Classement des Victoires
World Tour Ranking
UCI World Team
UCI Pro Team
UCI Continental Team
UCI Womens Team
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendrier
Classement des Victoires
UCI Ranking
Coupe du Monde
Superprestige
X2O Trofee
Calendrier
Classement des Victoires
Redaction
Contacter
Men Elite
Women Elite
Tour Down Under
Information des étapes
Étape 1
Étape 2
Étape 3
Étape 4
Étape 5
Étape 6
25/01
Adelaide
Adelaide
90 km
Resultats
Classement Final
Points
Montagne
1
Allan Davis
Quick Step
19u26'59"
2
Stuart O'Grady
Team Saxo Bank
op 25"
3
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
op 30"
4
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
z.t
5
Wesley Sulzberger
Française des Jeux
op 37"
6
Michael Rogers
Team Columbia - High Road - HTC
op 38"
7
Matthew Wilson
Team Type 1
op 39"
8
Mauro Santambrogio
Lampre - NGC
op 40"
9
Jussi Veikkanen
Française des Jeux
z.t
10
Mikael Cherel
Française des Jeux
z.t
11
Ryder Hesjedal
Garmin - Slipstream
z.t
12
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
13
George Hincapie
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
14
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
op 44"
15
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
z.t
16
Matthew Lloyd
Silence - Lotto
z.t
17
Jens Voigt
Team Saxo Bank
op 45"
18
Markel Irizar Aranburu
Euskaltel - Euskadi
op 46"
19
Thomas Rohregger
Team Milram
op 49"
20
Jérémy Roy
Française des Jeux
z.t
21
Pablo Lastras Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
22
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
23
Simon Clarke
ISD - Neri
z.t
24
Javier Megias Leal
Fuji - Servetto
z.t
25
Christian Meier
Garmin - Slipstream
z.t
26
Trent Lowe
Garmin - Slipstream
z.t
27
Oscar Pereiro Sio
Caisse d'Epargne
z.t
28
Jesus Hernandez Blazquez
Astana
z.t
29
Lance Armstrong
Astana
z.t
30
Perrig Quemeneur
Bbox Bouygues Telecom
op 1'41"
31
Graeme Brown
Rabobank
op 2'04"
32
Mathew Hayman
Rabobank
op 2'34"
33
Christian Knees
Team Milram
op 2'38"
34
Vincent Jérôme
Bbox Bouygues Telecom
z.t
35
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
op 2'39"
36
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank
op 2'43"
37
Sébastien Hinault
Ag2r - La Mondiale
z.t
38
David Moncoutié
Cofidis
op 2'53"
39
Francesco Reda
Quick Step
op 3'00"
40
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
op 3'23"
41
Glenn D'Hollander
Silence - Lotto
op 3'29"
42
Matteo Tosatto
Quick Step
op 3'32"
43
Alexander Efimkin
Ag2r - La Mondiale
op 3'54"
44
Steve Morabito
Astana
z.t
45
Adam Hansen
Team Columbia - High Road - HTC
op 5'12"
46
Frederik Willems
Liquigas
op 5'35"
47
Anders Lund
Team Saxo Bank
op 7'49"
48
Tom Leezer
Rabobank
op 11'34"
49
Tom Stubbe
Silence - Lotto
op 15'00"
50
Dries Devenyns
Quick Step
op 18'42"
51
Mathieu Drujon
Caisse d'Epargne
op 19'50"
52
Matthew Harley Goss
Team Saxo Bank
op 20'55"
53
Julien El Fares
Cofidis
op 22'38"
54
Mario Aerts
Silence - Lotto
z.t
55
Vladimir Efimkin
Ag2r - La Mondiale
op 23'45"
56
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
op 24'00"
57
Mickaël Buffaz
Cofidis
op 24'23"
58
José Luis Rubiera Vigil
Astana
op 24'24"
59
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
op 24'27"
60
Yoann Offredo
Française des Jeux
op 24'32"
61
Nicki Sörensen
Team Saxo Bank
op 24'33"
62
Alexandr Pliuschin
Ag2r - La Mondiale
op 24'44"
63
Rene Mandri
Ag2r - La Mondiale
op 25'05"
64
Rick Flens
Rabobank
op 25'08"
65
Jack Bobridge
Team AIS
op 25'20"
66
Maciej Bodnar
Liquigas
op 25'43"
67
Stef Clement
Rabobank
op 26'09"
68
Matteo Bono
Lampre - NGC
op 26'11"
69
Sergey Klimov
Team Katusha
op 27'24"
70
Davide Malacarne
Quick Step
op 27'39"
71
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
op 29'27"
72
Gregory Henderson
Team Columbia - High Road - HTC
op 29'57"
73
David Loosli
Lampre - NGC
op 30'01"
74
Cameron Meyer
Garmin - Slipstream
op 30'18"
75
Martin Müller
Team Milram
op 30'25"
76
Maxim Iglinsky
Astana
op 30'29"
77
Travis Meyer
Team AIS
op 31'15"
78
Jos van Emden
Rabobank
op 31'37"
79
Robbie McEwen
Team Katusha
op 34'29"
80
Davide Viganò
Fuji - Servetto
op 35'09"
81
Hilton Clarke
Fuji - Servetto
op 35'33"
82
Luca Barla
Team Milram
op 36'00"
83
Alexandre Usov
Cofidis
op 36'35"
84
Rony Martias
Bbox Bouygues Telecom
z.t
85
Josu Agirre Aseginolaza
Euskaltel - Euskadi
op 36'59"
86
Ronny Scholz
Team Milram
op 37'33"
87
Kurt Hovelijnck
Quick Step
op 37'36"
88
Frank Høj
Team Saxo Bank
op 38'11"
89
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
op 38'52"
90
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
op 39'16"
91
Timothy Duggan
Garmin - Slipstream
op 39'17"
92
Nikolay Trusov
Team Katusha
op 40'15"
93
Hubert Schwab
Quick Step
op 40'38"
94
Vitaliy Buts
Lampre - NGC
op 41'05"
95
Rein Taaramae
Cofidis
op 41'07"
96
Claudio Corioni
Liquigas
op 41'18"
97
Gianni Da Ros
Liquigas
op 41'45"
98
Assan Bazayev
Astana
op 42'32"
99
Jacopo Guarnieri
Liquigas
op 43'22"
100
Volodymyr Zagorodniy
Lampre - NGC
op 43'36"
101
Mark Renshaw
Team Columbia - High Road - HTC
op 43'43"
102
Andrea Grendene
Lampre - NGC
op 44'12"
103
Olivier Kaisen
Silence - Lotto
op 44'49"
104
Emanuele Bindi
Lampre - NGC
op 46'20"
105
Jonas Ljungblad
Silence - Lotto
op 46'37"
106
Christopher Sutton
Garmin - Slipstream
op 48'03"
107
Scott Davis
Fly V Australia
op 48'04"
108
Aaron Kemps
Rock Racing
op 50'13"
109
Aitor Hernandez Gutierrez
Euskaltel - Euskadi
op 50'59"
110
Francesco Chicchi
Liquigas
op 53'29"
111
Julian Dean
Garmin - Slipstream
op 53'39"
112
Wim Stroetinga
Team Milram
op 54'33"
113
Kenny Dehaes
Silence - Lotto
op 55'01"
114
Markus Eichler
Team Milram
op 56'13"
115
Guillaume Blot
Cofidis
op 58'51"
116
Florent Brard
Cofidis
op 59'44"
117
Mathieu Claude
Bbox Bouygues Telecom
op 1u01'26"
118
Sergio De Lis De Andrés
Euskaltel - Euskadi
op 1u02'22"
119
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
op 1u02'46"
120
Andoni Lafuente Olaguibel
Euskaltel - Euskadi
op 1u02'50"
121
Bernhard Eisel
Team Columbia - High Road - HTC
op 1u04'26"
122
Ivan Dominguez
Rock Racing
op 1u23'14"
Ermanno Capelli
Fuji - Servetto
DNF
Baden Cooke
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Markus Eichler
Team Milram
DNF
André Greipel
Team Columbia - High Road - HTC
DNF
Timothy Gudsell
Française des Jeux
DNF
Daniele Nardello
Fuji - Servetto
DNF
Kai Reus
Rabobank
DNF
Michael Schär
Astana
DNF
Rémy Di Gregorio
Française des Jeux
DNF
Matthew Wilson reed voor de Australische selectie en kon geen punten verdienen
2024
2023
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Info
Parcours
Étapes
Resultats
Palmares