En
|
Fr
|
Nl
Home
Cette Semaine
Route
Cyclo Cross
Mountainbike
Equipes
Liste des Transferts
WVcycling
Giro d'Italia
Calendrier
Classement des Victoires
World Tour Ranking
UCI World Team
UCI Pro Team
UCI Continental Team
UCI Womens Team
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendrier
Classement des Victoires
UCI Ranking
Coupe du Monde
Superprestige
X2O Trofee
Calendrier
Classement des Victoires
Redaction
Contacter
Info
Tour Méditerranéen
Information des étapes
Étape 1
Étape 2
Étape 3
Étape 4
Étape 5
14/02
La Ciotat
Toulon (Mont Faron)
126 km
Resultats
Classement Final
Points
Montagne
1
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
14u55'19"
2
Maxim Iglinsky
Astana
op 3"
3
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 7"
4
Alexandre Vinokourov
Astana
op 33"
5
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
op 1'11"
6
Jussi Veikkanen
FDJ
op 1'16"
7
Robert Gesink
Rabobank
op 2'09"
8
Jean Marc Marino
Saur - Sojasun
op 2'11"
9
Julien El Fares
Cofidis
op 2'16"
10
Florian Guillou
Bretagne - Schuller
op 2'37"
11
Ludovic Turpin
Ag2r - La Mondiale
z.t
12
Thomas Danielson
Garmin - Transitions
op 2'44"
13
Clément Lhotellerie
Roubaix Lille Metropole
op 2'52"
14
Rémi Pauriol
Cofidis
op 2'58"
15
Pieter Weening
Rabobank
op 3'03"
16
Alexander Efimkin
Ag2r - La Mondiale
op 3'04"
17
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
op 3'13"
18
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
op 3'26"
19
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
op 3'31"
21
Christophe Le Mével
FDJ
z.t
22
Sergey Lagutin
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 3'39"
23
Dmitriy Fofonov
Astana
op 3'58"
24
Cédric Pineau
Roubaix Lille Metropole
op 4'21"
25
Mikael Cherel
FDJ
op 4'40"
26
Wesley Sulzberger
FDJ
op 4'46"
27
Stefano Garzelli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 4'58"
28
Francesco Failli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 5'09"
29
Thomas Peterson
Garmin - Transitions
op 5'46"
30
Renaud Dion
Roubaix Lille Metropole
op 5'48"
31
Francesco Masciarelli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 6'10"
32
Johan Mombaerts
Big Mat - Auber 93
op 6'32"
33
Michal Golas
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 6'36"
34
Alessandro Donati (1)
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
35
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
op 6'43"
36
Massimo Codol
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
37
Amaël Moinard
Cofidis
op 6'50"
38
Thierry Hupond
Skil - Shimano
op 7'50"
39
Peter Stetina
Garmin - Transitions
op 8'47"
40
Simon Geschke
Skil - Shimano
op 8'50"
41
Jérémie Galland
Saur - Sojasun
op 9'31"
42
Lilian Jégou
Bretagne - Schuller
op 10'33"
43
Vladimir Miholjevic
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 11'02"
44
Dimitri Champion
Ag2r - La Mondiale
op 13'31"
45
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
op 13'49"
46
Alexandre Geniez
Skil - Shimano
op 14'30"
47
Paul Martens
Rabobank
op 14'34"
48
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
op 15'09"
49
Christophe Kern
Cofidis
op 15'17"
50
Rémy Di Gregorio
FDJ
op 15'24"
51
Julien Mazet
Big Mat - Auber 93
op 15'32"
52
Stef Clement
Rabobank
op 16'08"
53
Przemyslaw Niemiec
Miche
op 16'44"
54
Eduardo Gonzalo Ramirez
Bretagne - Schuller
op 17'00"
55
Mickael Larpe
Roubaix Lille Metropole
op 20'35"
56
Sébastien Turgot
Bbox Bouygues Telecom
op 21'43"
57
Cyril Bessy
Saur - Sojasun
op 21'46"
58
Michel Kreder
Garmin - Transitions
op 22'18"
59
Dennis van Winden
Rabobank
z.t
60
Yauheni Hutarovich
FDJ
op 22'24"
61
Yohann Gène
Bbox Bouygues Telecom
op 22'29"
62
Edwin Carvajal Jaramillo
Miche
op 24'15"
63
Wout Poels
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 26'30"
64
Dmitrii Kozonchuk
Rabobank
op 26'50"
65
Anthony Roux
FDJ
op 29'22"
66
Trent Lowe
Garmin - Transitions
op 31'03"
67
Floris Goesinnen
Skil - Shimano
op 32'32"
68
Stéphane Bonsergent
Bretagne - Schuller
op 34'19"
69
Jos van Emden
Rabobank
op 49'20"
70
Ian Wilkinson
Endura Racing
op 52'23"
71
Evan Oliphant
Endura Racing
op 56'47"
72
Han Feng
Skil - Shimano
op 59'52"
Dario Andriotto
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNF
Stéphane Augé
Cofidis
DNF
Fabien Bacquet
Big Mat - Auber 93
DNF
Assan Bazayev
Astana
DNF
Alexandre Blain
Endura Racing
DNF
Olivier Bonnaire
FDJ
DNF
Matthieu Boulo
Roubaix Lille Metropole
DNF
Niels Brouzes
Big Mat - Auber 93
DNF
Mickaël Buffaz
Cofidis
DNF
Simone Campagnaro
Miche
DNF
Matteo Carrara
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Roberto Cesaro
Miche
DNF
Steve Chainel
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Anthony Charteau
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Paolo Ciavatta
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNF
Juan José Cobo Acebo
Caisse d'Epargne
DNF
Dominique Cornu
Skil - Shimano
DNF
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
DNF
Ross Creber
Endura Racing
DNF
Allan Davis
Astana
DNF
Jean-Luc Delpech
Bretagne - Schuller
DNF
Yukihiro Doi
Skil - Shimano
DNF
Mathieu Drujon
Caisse d'Epargne
DNF
Timothy Duggan
Garmin - Transitions
DNF
Brice Feillu
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Rick Flens
Rabobank
DNF
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
DNF
Enrico Gasparotto
Astana
DNF
Damien Gaudin
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Luigi Gitto
Miche
DNF
Nadir Haddou
Big Mat - Auber 93
DNF
Gary Hand
Endura Racing
DNF
Jonathan Hivert
Saur - Sojasun
DNF
Sébastien Joly
Saur - Sojasun
DNF
Noan Lelarge
Bretagne - Schuller
DNF
Romain Lemarchand
Big Mat - Auber 93
DNF
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
DNF
Gaël Malacarne
Bretagne - Schuller
DNF
Daniel Martin
Garmin - Transitions
DNF
Damien Monier
Cofidis
DNF
Martin Mortensen
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Pasquale Muto
Miche
DNF
Robert Partridge
Endura Racing
DNF
Francisco Perez Sanchez
Caisse d'Epargne
DNF
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
DNF
Anthony Ravard
Ag2r - La Mondiale
DNF
Stephane Rossetto
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Mirko Selvaggi
Astana
DNF
Gorazd Stangelj
Astana
DNF
Jonathan Thiré
Big Mat - Auber 93
DNF
Steven Tronet
Roubaix Lille Metropole
DNF
Koen de Kort
Skil - Shimano
DNF
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Fortunato Baliani
Miche
DNS
Christian Meier
Garmin - Transitions
DNS
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
James Moss
Endura Racing
DNF
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Benoît Daeninck
Roubaix Lille Metropole
DNF
James McCallum
Endura Racing
DNF
Michael Rasmussen
Miche
DNF
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Dimitri Le Boulch
Big Mat - Auber 93
DNF
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
DNS
Julien Simon
Saur - Sojasun
DNS
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Arnaud Molmy
Roubaix Lille Metropole
DNF
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Alejandro Valverde won, maar is door een schorsing met terugwerkende kracht uit de uitslag geschrapt.
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
Info
Parcours
Étapes
Resultats
Palmares