En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen
Result
1
Arvid de Kleijn
Baby - Dump Cycling Team
3u46'57"
2
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
3
Timothy Dupont
Veranda's Willems - Crelan
z.t
4
Robin Stenuit
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
5
Roy Jans
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
6
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
z.t
7
Kenny Dehaes
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
8
Bert Van Lerberghe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
9
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
10
Jarl Salomein
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
11
Twan Castelijns
Team LottoNL - Jumbo
z.t
12
Joeri Stallaert
Cibel-Cebon
z.t
13
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
z.t
14
Maarten Van Trijp
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
15
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
z.t
16
Wim Reynaerts
Cibel-Cebon
z.t
17
Jordi Meeus
Seg Racing Academy
z.t
18
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
z.t
19
Alexander Geuens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
20
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
z.t
21
Gerry Druyts
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
22
Sean De Bie
Lotto - Soudal
z.t
23
Gerco Pastoor
Delta Cycling Rotterdam
z.t
24
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
25
Lawrence Naesen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
26
Stephan Bakker
Monkey Town Continental Team
z.t
27
Luuc Bugter
Delta Cycling Rotterdam
z.t
28
Mitchell Mulhern
Delta Cycling Rotterdam
z.t
29
Luca Felix Happke
Team Sauerland NRW P/B Henley & Partners
z.t
30
Timothy Stevens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
31
Balázs Rozsa
Team Differdange - Losch
z.t
32
André Looij
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
33
Jason van Dalen
Delta Cycling Rotterdam
z.t
34
Mathias De Witte
Cibel-Cebon
z.t
35
Josh Teasdale
Team Differdange - Losch
z.t
36
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
37
Timo Roosen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
38
Mathias Van Gompel
Lotto - Soudal U23
z.t
39
Guillaume Haag
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
40
Gregory Habeaux
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
41
Sebastien Carabin
Merida-Wallonie MTB Team
z.t
42
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
z.t
43
Koos Jeroen Kers
Baby - Dump Cycling Team
z.t
44
Tom Thill
Team Differdange - Losch
z.t
45
Robbie van Bakel
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
46
Henrik Evensen
Seg Racing Academy
z.t
47
Jan Reynaerts
Cibel-Cebon
z.t
48
David Boucher
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
49
Tom Vermeer
Team Differdange - Losch
z.t
50
Max Emil Boholm Korner
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
51
Adriaan Janssen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
52
Peter Lenderink
Seg Racing Academy
z.t
53
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
z.t
54
Dennis Coenen
Cibel-Cebon
z.t
55
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
z.t
56
Robin Haubruge
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
57
Sven van Luijk
Monkey Town Continental Team
z.t
58
Sander Armée
Lotto - Soudal
z.t
59
Ivar Slik
Monkey Town Continental Team
z.t
60
Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
z.t
61
Jasper Hamelink
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
62
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
63
Rick Ottema
Baby - Dump Cycling Team
z.t
64
Daan van Sintmaartensdijk
z.t
65
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
z.t
66
Harry Sweering
Baby - Dump Cycling Team
z.t
67
Andrew Leigh
Tarteletto - Isorex
z.t
68
Cedric Raymackers
Team Differdange - Losch
z.t
69
Thomas Deruette
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
70
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
71
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
72
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
73
Frederik Veuchelen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
74
Koen Bouwman
Team LottoNL - Jumbo
z.t
75
Jurgen Van den Broeck
Team LottoNL - Jumbo
z.t
76
Taco van der Hoorn
Roompot - Nederlandse Loterij
op 11"
77
Michael Goolaerts
Veranda's Willems - Crelan
z.t
78
Antwan Tolhoek
Team LottoNL - Jumbo
z.t
79
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
op 18"
80
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
op 19"
81
Arjen Livyns
Veranda's Willems - Crelan
z.t
82
Martijn Keizer
Team LottoNL - Jumbo
z.t
83
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
op 22"
84
Thijs de Lange
Metec - TKH p/b Mantel
op 25"
85
Gianni Marchand
Cibel-Cebon
op 26"
86
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
op 29"
87
Rob Ruijgh
Tarteletto - Isorex
z.t
88
Brecht Dhaene
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
89
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
90
Tijmen Eising
Metec - TKH p/b Mantel
op 39"
91
Joris Blokker
Monkey Town Continental Team
z.t
92
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
op 49"
93
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
op 58"
94
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
op 1'00"
95
Cees Bol
Seg Racing Academy
z.t
96
Maarten Wynants
Team LottoNL - Jumbo
op 1'03"
97
Rick van Breda
Monkey Town Continental Team
op 1'05"
98
Jordi Van Dingenen
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
op 1'29"
99
Dimitri Peyskens
WB Veranclassic Aquality Protect
op 1'32"
100
Michiel Dieleman
Cibel-Cebon
op 1'33"
101
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal
op 1'39"
102
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
103
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
104
Kevin Verwaest
Tarteletto - Isorex
op 1'46"
105
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
op 1'51"
106
Jesper Asselman
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
107
Wayne Stijns
Team Differdange - Losch
op 1'54"
108
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
z.t
109
Ludovic Robeet
WB Veranclassic Aquality Protect
op 2'00"
110
Stijn Steels
Sport Vlaanderen - Baloise
op 2'01"
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
DNF
Kris Boeckmans
Lotto - Soudal
DNF
Dylan Bouwmans
Metec - TKH p/b Mantel
DNF
Claudio Catania
Team Differdange - Losch
DNF
Alexander Cools
Cibel-Cebon
DNF
Sander Cordeel
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
DNF
Jarno Gmelich
Metec - TKH p/b Mantel
DNF
Jonas Goeman
Tarteletto - Isorex
DNF
Aaron Grosser
Team Sauerland NRW P/B Henley & Partners
DNF
Felix Intra
Team Sauerland NRW P/B Henley & Partners
DNF
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
DNF
Brent Van de Kerkhove
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNF
Caine Van Mol
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Roberto Vukovic
Team Sauerland NRW P/B Henley & Partners
DNF
Berden de Vries
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
DNF
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1930
1929
1896
Info
Parcours
Result
Palmares