En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Ronde van Vlaanderen
Result
1
Mathieu van der Poel
Alpecin - Deceuninck
6u05'17"
2
Luca Mozzato
Arkéa - B&B Hotels
op 1'02"
3
Nils Politt
UAE Team Emirates
z.t
4
Mikkel Bjerg
UAE Team Emirates
z.t
5
Tomás António Morgado
UAE Team Emirates
z.t
6
Magnus Sheffield
Ineos Grenadiers
z.t
7
Oliver Naesen
Decathlon - AG2R La Mondiale
z.t
8
Dylan Teuns
Israel - Premier Tech
z.t
9
Alberto Bettiol
EF Education - EasyPost
z.t
10
Toms Skujins
Lidl - Trek
z.t
11
Michael Matthews
Team Jayco AlUla
z.t
12
Tim Wellens
UAE Team Emirates
op 1'16"
13
Riley Sheehan
Israel - Premier Tech
op 2'02"
14
Kamil Malecki
Q36.5 Pro Cycling Team
z.t
15
Tiesj Benoot
Team Visma | Lease a Bike
z.t
16
Valentin Madouas
Groupama - FDJ
z.t
17
Joshua Tarling
Ineos Grenadiers
z.t
18
Yves Lampaert
Soudal - Quick Step
z.t
19
Matteo Trentin
Tudor Pro Cycling Team
z.t
20
Max Walscheid
Team Jayco AlUla
op 2'41"
21
Laurenz Rex
Intermarché - Wanty
z.t
22
Mads Pedersen
Lidl - Trek
z.t
23
Gianni Vermeersch
Alpecin - Deceuninck
z.t
24
Rasmus Tiller
Uno-X Mobility
z.t
25
Mike Teunissen
Intermarché - Wanty
z.t
26
Ivan Garcia Cortina
Movistar Team
z.t
27
Victor Campenaerts
Lotto Dstny
z.t
28
Vincenzo Albanese
Arkéa - B&B Hotels
z.t
29
Owain Doull
EF Education - EasyPost
op 3'20"
30
Tim Van Dijke
Team Visma | Lease a Bike
z.t
31
Matteo Jorgenson
Team Visma | Lease a Bike
op 3'38"
32
Jonas Abrahamsen
Uno-X Mobility
op 4'29"
33
Marco Haller
Bora - HansGrohe
z.t
34
Jannik Steimle
Q36.5 Pro Cycling Team
z.t
35
Jonas Rutsch
EF Education - EasyPost
z.t
36
Stefan Bissegger
EF Education - EasyPost
z.t
37
John Degenkolb
Team DSM-Firmenich - PostNL
z.t
38
Ben Turner
Ineos Grenadiers
z.t
39
Laurence Pithie
Groupama - FDJ
z.t
40
Per Strand Hagenes
Team Visma | Lease a Bike
z.t
41
Stefan Küng
Groupama - FDJ
z.t
42
Mick Van Dijke
Team Visma | Lease a Bike
op 4'39"
43
Krists Neilands
Israel - Premier Tech
op 6'15"
44
Jenno Berckmoes
Lotto Dstny
z.t
45
Michael Valgren Andersen
EF Education - EasyPost
op 7'35"
46
Fabio Christen
Q36.5 Pro Cycling Team
z.t
47
Kasper Asgreen
Soudal - Quick Step
z.t
48
Corbin Strong
Israel - Premier Tech
z.t
49
Nils Eekhoff
Team DSM-Firmenich - PostNL
z.t
50
Alfred Wright
Bahrain Victorious
z.t
51
Hugo Page
Intermarché - Wanty
z.t
52
Damien Touzé
Decathlon - AG2R La Mondiale
z.t
53
Lars Craps
Team Flanders - Baloise
z.t
54
Marijn van den Berg
EF Education - EasyPost
z.t
55
Luca Van Boven
Bingoal WB
z.t
56
Pierre Gautherat
Decathlon - AG2R La Mondiale
z.t
57
Piet Allegaert
Cofidis
z.t
58
Liam Slock
Lotto Dstny
z.t
59
Biniam Girmay Hailu
Intermarché - Wanty
z.t
60
Nico Denz
Bora - HansGrohe
z.t
61
Georg Zimmermann
Intermarché - Wanty
z.t
62
Florian Sénéchal
Arkéa - B&B Hotels
z.t
63
Fabian Lienhard
Groupama - FDJ
z.t
64
Cedric Beullens
Lotto Dstny
z.t
65
Tim Merlier
Soudal - Quick Step
z.t
66
Connor Swift
Ineos Grenadiers
z.t
67
Jonathan Milan
Lidl - Trek
z.t
68
Daan Hoole
Lidl - Trek
z.t
69
Sven Erik Bystrøm
Groupama - FDJ
z.t
70
Julian Alaphilippe
Soudal - Quick Step
op 7'43"
71
Laurens De Plus
Ineos Grenadiers
z.t
72
Bastien Tronchon
Decathlon - AG2R La Mondiale
op 7'48"
73
Oier Lazkano
Movistar Team
op 11'07"
74
Alexander Kristoff
Uno-X Mobility
op 11'49"
75
Rémi Cavagna
Movistar Team
z.t
76
Emil Herzog
Bora - HansGrohe
z.t
77
Carlos Canal Blanco
Movistar Team
z.t
78
Gianni Moscon
Soudal - Quick Step
z.t
79
Sander De Pestel
Decathlon - AG2R La Mondiale
op 12'30"
80
Olivier Le Gac
Groupama - FDJ
z.t
81
Filip Maciejuk
Bora - HansGrohe
z.t
82
Aaron Van Der Beken
Bingoal WB
z.t
83
Dylan van Baarle
Team Visma | Lease a Bike
z.t
84
Alexander Krieger
Tudor Pro Cycling Team
z.t
85
Dries De Pooter
Intermarché - Wanty
z.t
86
Edoardo Affini
Team Visma | Lease a Bike
z.t
87
Otto Vergaerde
Lidl - Trek
z.t
Stanislaw Aniolkowski
Cofidis
DNF
Lewis Askey
Groupama - FDJ
DNF
Pavel Bittner
Team DSM-Firmenich - PostNL
DNF
Edvald Boasson-Hagen
Decathlon - AG2R La Mondiale
DNF
Guillaume Boivin
Israel - Premier Tech
DNF
Cees Bol
Astana Qazaqstan Team
DNF
Alessandro Covi
UAE Team Emirates
DNF
Nicolas Debeaumarche
Cofidis
DNF
Tim Declercq
Lidl - Trek
DNF
Aimé Degendt
Cofidis
DNF
David Dekker
Arkéa - B&B Hotels
DNF
Tom Devriendt
Q36.5 Pro Cycling Team
DNF
Siebe Deweirdt
Team Flanders - Baloise
DNF
Silvan Dillier
Alpecin - Deceuninck
DNF
Luke Durbridge
Team Jayco AlUla
DNF
Patrick Eddy
Team DSM-Firmenich - PostNL
DNF
Jacob Eriksson
Tudor Pro Cycling Team
DNF
Yevgeniy Fedorov
Astana Qazaqstan Team
DNF
Yevgeniy Gidich
Astana Qazaqstan Team
DNF
Alexis Gougeard
Cofidis
DNF
Matevz Govekar
Bahrain Victorious
DNF
Kamil Gradek
Bahrain Victorious
DNF
Sébastien Grignard
Lotto Dstny
DNF
Amund Groendahl Jansen
Team Jayco AlUla
DNF
Donavan Vincent Grondin
Arkéa - B&B Hotels
DNF
Dmitriy Gruzdev
Astana Qazaqstan Team
DNF
Jules Hesters
Team Flanders - Baloise
DNF
Marc Hirschi
UAE Team Emirates
DNF
Markus Hoelgaard
Uno-X Mobility
DNF
Hugo Houle
Israel - Premier Tech
DNF
Johan Jacobs
Movistar Team
DNF
Petr Kelemen
Tudor Pro Cycling Team
DNF
Sebastian Kolze Changizi
Tudor Pro Cycling Team
DNF
Søren Kragh Andersen
Alpecin - Deceuninck
DNF
Vegard Stake Laengen
UAE Team Emirates
DNF
Axel Laurance
Alpecin - Deceuninck
DNF
William Blume Levy
Uno-X Mobility
DNF
Tobias Ludvigsson
Q36.5 Pro Cycling Team
DNF
Luis-Joe Lührs
Bora - HansGrohe
DNF
Niklas Markl
Team DSM-Firmenich - PostNL
DNF
Marius Mayrhofer
Tudor Pro Cycling Team
DNF
Daniel McLay
Arkéa - B&B Hotels
DNF
Johan Meens
Bingoal WB
DNF
Jordi Meeus
Bora - HansGrohe
DNF
Xandro Meurisse
Alpecin - Deceuninck
DNF
Luka Mezgec
Team Jayco AlUla
DNF
Fran Miholjevic
Bahrain Victorious
DNF
Lorenzo Milesi
Movistar Team
DNF
Matej Mohoric
Bahrain Victorious
DNF
Cyrus Monk
Q36.5 Pro Cycling Team
DNF
Michael Morkov
Astana Qazaqstan Team
DNF
Ryan Mullen
Bora - HansGrohe
DNF
Tim Naberman
Team DSM-Firmenich - PostNL
DNF
Kelland O'Brien
Team Jayco AlUla
DNF
Andrea Pasqualon
Bahrain Victorious
DNF
Casper Pedersen
Soudal - Quick Step
DNF
Adrien Petit
Intermarché - Wanty
DNF
Rick Pluimers
Tudor Pro Cycling Team
DNF
Dusan Rajovic
Bahrain Victorious
DNF
Elmar Reinders
Team Jayco AlUla
DNF
Alexis Renard
Cofidis
DNF
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Mobility
DNF
Oscar Riesebeek
Alpecin - Deceuninck
DNF
Ludovic Robeet
Cofidis
DNF
Szymon Wojciech Sajnok
Q36.5 Pro Cycling Team
DNF
Miles Scotson
Arkéa - B&B Hotels
DNF
Rudiger Selig
Astana Qazaqstan Team
DNF
Harry Sweeny
EF Education - EasyPost
DNF
Ben Swift
Ineos Grenadiers
DNF
Gleb Syritsa
Astana Qazaqstan Team
DNF
Lionel Taminiaux
Lotto Dstny
DNF
Edward Theuns
Lidl - Trek
DNF
Albert Torres Barcelo
Movistar Team
DNF
Frank Van Den Broek
Team DSM-Firmenich - PostNL
DNF
Bert Van Lerberghe
Soudal - Quick Step
DNF
Dylan Vandenstorme
Team Flanders - Baloise
DNF
Yentl Vandevelde
Team Flanders - Baloise
DNF
Ward Vanhoof
Team Flanders - Baloise
DNF
Victor Vercouillie
Team Flanders - Baloise
DNF
Jelle Vermoote
Bingoal WB
DNF
Elia Viviani
Ineos Grenadiers
DNF
Loic Vliegen
Bingoal WB
DNF
Søren Wærenskjold
Uno-X Mobility
DNF
Dries De Bondt
Decathlon - AG2R La Mondiale
DNF
Luca De Meester
Bingoal WB
DNF
Floris De Tier
Bingoal WB
DNF
Tom Van Asbroeck
Israel - Premier Tech
DNF
Brent Van Moer
Lotto Dstny
DNF
Michael Matthews eindigde derde, maar werd door de jury naar de laatste plaats van de groep gezet na onreglementair sprinten.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
Info
Parcours
Start List
Result
Palmares