En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Kampioenschap van Italië
Result
1
Giacomo Nizzolo
Trek - Segafredo
5u37'49"
2
Gianluca Brambilla
Etixx - Quick Step
op 1"
3
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Southeast
op 3"
4
Damiano Caruso
BMC Racing Team
op 4"
5
Gianni Moscon
Team Sky
z.t
6
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli
z.t
7
Oscar Gatto
Tinkoff
z.t
8
Diego Rosa
Astana Pro Team
z.t
9
Davide Formolo
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
op 8"
10
Enrico Battaglin
TEAMLottoNL - Jumbo
op 13"
11
Davide Martinelli
Etixx - Quick Step
z.t
12
Marco Tizza
d'Amico Bottechhia
z.t
13
Moreno Moser
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
14
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
z.t
15
Lorenzo Rota
Bardiani - CSF
z.t
16
Marco Canola
United Healthcare Cycling Team
z.t
17
Luca Chirico
Bardiani - CSF
z.t
18
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
z.t
19
Matteo Busato
Wilier Triestina - Southeast
z.t
20
Manuel Belletti
Wilier Triestina - Southeast
z.t
21
Alessandro Malaguti
Unieuro Wilier
op 35"
22
Kristian Sbaragli
Dimension Data
z.t
23
Fabio Aru
Astana Pro Team
z.t
24
Davide Viganò
Androni Giocattoli
z.t
25
Sacha Modolo
Lampre - Merida
z.t
26
Jacopo Guarnieri
Team Katusha
z.t
27
Davide Rebellin
CCC Sprandi Polkowice
z.t
28
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
29
Nicola Gaffurini
Norda - MG. Kvis
op 45"
30
Manuel Quinziato
BMC Racing Team
z.t
31
Simone Ponzi
CCC Sprandi Polkowice
z.t
32
Ivan Santaromita
Skydive Dubai - Al Ahli Club
z.t
33
Elia Viviani
Team Sky
z.t
34
Diego Ulissi
Lampre - Merida
z.t
35
Filippo Fortin
GM Europa Ovini
z.t
36
Davide Villella
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
op 50"
37
Paolo Tiralongo
Astana Pro Team
op 55"
38
Enrico Barbin
Bardiani - CSF
z.t
39
Danilo Napolitano
Wanty - Groupe Gobert
z.t
40
Antonio Parrinello
d'Amico Bottechhia
z.t
41
Davide Cimolai
Lampre - Merida
z.t
42
Andrea Pasqualon
Team Roth
op 1'00"
43
Alberto Nardin
Androni Giocattoli
z.t
44
Michele Gazzarra
Norda - MG. Kvis
op 1'05"
45
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
z.t
46
Federico Borella
GM Europa Ovini
op 1'15"
47
Edoardo Zardini
Bardiani - CSF
z.t
48
Marco Molteni
Unieuro Wilier
op 1'29"
49
Gian Marco Di Francesco
Norda - MG. Kvis
op 1'45"
50
Mirko Selvaggi
Androni Giocattoli
op 1'55"
51
Simone Antonini
Wanty - Groupe Gobert
z.t
52
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
z.t
53
Giovanni Visconti
Movistar Team
z.t
54
Alessio Taliani
Androni Giocattoli
z.t
55
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
z.t
56
Valerio Conti
Lampre - Merida
z.t
57
Samuele Conti
Wilier Triestina - Southeast
z.t
58
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
z.t
59
Nicola Genovese
d'Amico Bottechhia
z.t
60
Simone Sterbini
Bardiani - CSF
z.t
61
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
62
Paolo Ciavatta
d'Amico Bottechhia
z.t
63
Alan Marangoni
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
64
Fabio Felline
Trek - Segafredo
z.t
65
Eros Capecchi
Astana Pro Team
z.t
66
Giacomo Berlato
Nippo - Vini Fantini
op 2'20"
67
Matteo Malucelli
Unieuro Wilier
z.t
68
Eugenio Alafaci
Trek - Segafredo
z.t
69
Alberto Bettiol
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
70
Salvatore Puccio
Team Sky
z.t
71
Michele Scartezzini
Norda - MG. Kvis
z.t
72
Simone Velasco
Bardiani - CSF
z.t
73
Alessandro Vanotti
Astana Pro Team
z.t
74
Manuele Mori
Lampre - Merida
z.t
75
Fabio Sabatini
Etixx - Quick Step
z.t
76
Matteo Tosatto
Tinkoff
z.t
77
Manuele Boaro
Tinkoff
z.t
78
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
79
Gianfranco Zilioli
Nippo - Vini Fantini
z.t
80
Daniele Ratto
Androni Giocattoli
z.t
81
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
z.t
82
Alessandro De Marchi
BMC Racing Team
z.t
83
Marco Coledan
Trek - Segafredo
z.t
84
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
z.t
Francesco Baldi
d'Amico Bottechhia
DNF
Marco Bandiera
Androni Giocattoli
DNF
Marco Benfatto
Androni Giocattoli
DNF
Liam Bertazzo
Wilier Triestina - Southeast
DNF
Giorgio Bocchiola
d'Amico Bottechhia
DNF
Nicola Boem
Bardiani - CSF
DNF
Niccolo Bonifazio
Trek - Segafredo
DNF
Matteo Bono
Lampre - Merida
DNF
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
DNF
Giorgio Cecchinel
Androni Giocattoli
DNF
Francesco Chicchi
Androni Giocattoli
DNF
Fabio Chinello
d'Amico Bottechhia
DNF
Damiano Cunego
Nippo - Vini Fantini
DNF
Tiziano Dall'Antonia
Androni Giocattoli
DNF
Roberto Ferrari
Lampre - Merida
DNF
Andrea Guardini
Astana Pro Team
DNF
Davide Leone
d'Amico Bottechhia
DNF
Marco Marcato
Wanty - Groupe Gobert
DNF
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
DNF
Daniel Oss
BMC Racing Team
DNF
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
DNF
Luca Pacioni
Androni Giocattoli
DNF
Simone Petilli
Lampre - Merida
DNF
Davide Plebani
Unieuro Wilier
DNF
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
DNF
Niccolo' Salvietti
Norda - MG. Kvis
DNF
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
DNF
Alessandro Tonelli
Bardiani - CSF
DNF
Alex Turrin
Unieuro Wilier
DNF
Andrea Vaccher
Team Roth
DNF
Mattia Viel
Unieuro Wilier
DNF
Antonio Viola
Nippo - Vini Fantini
DNF
Marco Zamparella
Amore & Vita - Selle SMP
DNF
Andrea Zordan
Team Roth
DNF
Federico Zurlo
Lampre - Merida
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1896
1893
1892
1891
1890
Info
Parcours
Result
Palmares