En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Giro d'Italia
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Info
Paris-Nice
Stage information
Prologue
Stage 1
Stage 2
Stage 3
Stage 4
Stage 5
Stage 6
Stage 7
11/03
Maurs
Mende
172 km
Result
Standings
Points
Mountain
1
Alberto Contador Velasco
Astana
4u26'47"
3
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
op 10"
4
Joaquím Rodriguez Oliver
Team Katusha
op 18"
5
Thomas Voeckler
Bbox Bouygues Telecom
op 20"
6
Damiano Cunego
Lampre - Farnese Vini
op 21"
7
Roman Kreuziger
Liquigas - Doimo
z.t
8
Christophe Le Mével
FDJ
op 29"
9
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
10
Rein Taaramae
Cofidis
op 31"
11
Jérôme Coppel
Saur - Sojasun
op 37"
12
Jens Voigt
Team Saxo Bank
op 44"
13
Sylvain Chavanel
Quick Step
z.t
14
Jean-Christophe Peraud
Omega Pharma - Lotto
z.t
15
Sandy Casar
FDJ
z.t
16
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
17
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
op 48"
18
Simon Gerrans
Sky Professional Cycling Team
op 53"
19
Xavier Tondo Volpini
Cervélo Test Team
op 56"
20
Peter Sagan
Liquigas - Doimo
op 58"
22
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
op 1'01"
23
Tiago José Pinto Machado
Team RadioShack
z.t
24
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
z.t
25
David Millar
Garmin - Transitions
z.t
26
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
z.t
27
Rémy Di Gregorio
FDJ
op 1'05"
28
Beñat Intxausti Elorriaga
Euskaltel - Euskadi
op 1'06"
29
Levi Leipheimer
Team RadioShack
op 1'09"
30
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
31
Janez Brajkovic
Team RadioShack
z.t
32
Maxime Monfort
Team HTC - Columbia
op 1'19"
33
Cyril Gautier
Bbox Bouygues Telecom
z.t
34
Rémi Pauriol
Cofidis
op 1'27"
35
Kevin Seeldraeyers
Quick Step
op 1'33"
36
Thomas Peterson
Garmin - Transitions
op 1'34"
37
Sébastien Minard
Cofidis
z.t
38
Brice Feillu
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 1'41"
39
Thierry Hupond
Skil - Shimano
z.t
40
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
41
David Lelay
Ag2r - La Mondiale
op 1'53"
42
Francis De Greef
Omega Pharma - Lotto
z.t
43
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
op 1'55"
44
Ivan Santaromita
Liquigas - Doimo
op 1'56"
45
Thomas Danielson
Garmin - Transitions
z.t
46
Yury Trofimov
Bbox Bouygues Telecom
op 2'05"
47
Dmitriy Fofonov
Astana
op 2'11"
48
Bram Tankink
Rabobank
z.t
49
Mikael Cherel
FDJ
z.t
50
Alexandre Botcharov
Team Katusha
z.t
51
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
52
Julien El Fares
Cofidis
z.t
53
Simon Geschke
Skil - Shimano
op 2'17"
54
Jurgen Van den Broeck
Omega Pharma - Lotto
op 2'23"
55
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas - Doimo
op 2'24"
56
Mauro Finetto
Liquigas - Doimo
z.t
57
Dimitri Champion
Ag2r - La Mondiale
z.t
58
Eduard Vorganov
Team Katusha
op 2'51"
59
Daniele Righi
Lampre - Farnese Vini
op 2'52"
60
David Loosli
Lampre - Farnese Vini
z.t
61
Tadej Valjavec
Ag2r - La Mondiale
op 3'03"
62
Chris Anker Sörensen
Team Saxo Bank
op 3'15"
63
Xavier Florencio Cabre
Cervélo Test Team
z.t
64
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
z.t
65
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
66
Dario David Cioni
Sky Professional Cycling Team
z.t
67
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
68
Daniel Navarro Garcia
Astana
z.t
69
Tony Martin
Team HTC - Columbia
op 3'47"
70
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
op 3'54"
71
Sylvain Calzati
Sky Professional Cycling Team
z.t
72
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
op 4'18"
73
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
74
Stephen Cummings
Sky Professional Cycling Team
z.t
75
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
z.t
76
Geoffroy Lequatre
Team RadioShack
op 4'21"
77
Juan José Cobo Acebo
Caisse d'Epargne
op 4'32"
78
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
79
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
z.t
80
Christopher Horner
Team RadioShack
z.t
81
Koen de Kort
Skil - Shimano
z.t
82
Alexander Kolobnev
Team Katusha
op 4'49"
83
Sergueï Ivanov
Team Katusha
z.t
84
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
z.t
85
Andriy Grivko
Astana
z.t
86
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
87
Daniel Moreno Fernandez
Omega Pharma - Lotto
z.t
88
Matthieu Ladagnous
FDJ
z.t
89
Evgeny Petrov
Team Katusha
z.t
90
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
z.t
91
Wesley Sulzberger
FDJ
z.t
92
Yaroslav Popovych
Team RadioShack
z.t
93
Sébastien Rosseler
Team RadioShack
z.t
94
Alexandre Geniez
Skil - Shimano
z.t
95
Christian Meier
Garmin - Transitions
z.t
96
Daniel Martin
Garmin - Transitions
z.t
97
Christian Vandevelde
Garmin - Transitions
z.t
98
Laurent Mangel
Saur - Sojasun
op 5'14"
99
Mickael Delage
Omega Pharma - Lotto
op 5'48"
100
Jérôme Pineau
Quick Step
op 6'23"
101
Kevin De Weert
Quick Step
z.t
102
Serge Pauwels
Sky Professional Cycling Team
op 6'55"
103
Laurent Didier
Team Saxo Bank
z.t
104
Gregory Henderson
Sky Professional Cycling Team
op 7'10"
105
Sébastien Turgot
Bbox Bouygues Telecom
op 7'24"
106
Jurgen Roelandts
Omega Pharma - Lotto
z.t
107
Nikolas Maes
Quick Step
op 8'03"
108
Mirco Lorenzetto
Lampre - Farnese Vini
op 8'14"
109
Matteo Bono
Lampre - Farnese Vini
z.t
110
Geraint Thomas
Sky Professional Cycling Team
z.t
111
Edward King
Cervélo Test Team
z.t
112
Daniel Lloyd(1)
Cervélo Test Team
z.t
113
Frederik Willems
Liquigas - Doimo
z.t
114
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
115
Svein Tuft
Garmin - Transitions
z.t
116
Alessandro Spezialetti
Lampre - Farnese Vini
z.t
117
Anthony Geslin
FDJ
op 8'20"
118
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
z.t
119
Jérémie Galland
Saur - Sojasun
z.t
120
Yann Huguet
Skil - Shimano
op 8'28"
121
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
op 8'33"
122
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
123
Samuel Dumoulin
Cofidis
op 8'36"
124
Jens Mouris
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 8'54"
125
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
op 9'29"
126
Jean Marc Marino
Saur - Sojasun
op 9'42"
127
Dennis van Winden
Rabobank
op 9'54"
128
Albert Timmer
Skil - Shimano
z.t
129
Tom Veelers
Skil - Shimano
z.t
130
Alberto Ongarato
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 9'56"
131
Marco Marcato
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
132
Dominique Rollin
Cervélo Test Team
op 10'33"
133
Amaël Moinard
Cofidis
op 11'20"
134
André Greipel
Team HTC - Columbia
op 11'31"
135
Oscar Pereiro Sio
Astana
z.t
136
Gorazd Stangelj
Astana
z.t
137
Craig Lewis
Team HTC - Columbia
z.t
138
Maxim Gourov
Astana
z.t
139
Adam Hansen
Team HTC - Columbia
z.t
140
Joost Posthuma
Rabobank
z.t
141
Rick Flens
Rabobank
z.t
142
Tom Leezer
Rabobank
z.t
143
Roy Curvers
Skil - Shimano
z.t
144
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
z.t
145
Benjamin Noval Gonzalez
Astana
z.t
146
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
z.t
147
Jakob Fuglsang
Team Saxo Bank
z.t
148
Richie Porte
Team Saxo Bank
z.t
149
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
z.t
150
Matthew Harley Goss
Team HTC - Columbia
z.t
151
Jurgen Van Goolen
Omega Pharma - Lotto
z.t
152
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
z.t
153
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
154
Björn Leukemans
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
155
Lars Boom
Rabobank
z.t
156
Jos van Emden
Rabobank
z.t
157
Wouter Weylandt
Quick Step
z.t
158
Koos Moerenhout
Rabobank
z.t
159
Francesco Chicchi
Liquigas - Doimo
z.t
160
Kjell Carlström
Sky Professional Cycling Team
z.t
161
Brian Bach Vandborg
Liquigas - Doimo
z.t
162
Romain Feillu
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
163
Borut Bozic
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
164
Stéphane Augé
Cofidis
op 12'34"
165
Arnaud Gérard
FDJ
z.t
166
Jimmy Casper
Saur - Sojasun
op 12'59"
Heinrich Haussler
Cervélo Test Team
DNF
Kevin Van Impe
Quick Step
DNF
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Alejandro Valverde werd tweede, maar is door een schorsing met terugwerkende kracht uit de uitslag geschrapt.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Info
Parcours
Stages
Result
Palmares