En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Puchar MON
Result
1
Felix Gross
Rad - Net Rose Team
3u03'28"
2
Markus Pajur
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
3
Stanislaw Aniolkowski
CCC Development Team
z.t
4
Leon Rohde
Rad - Net Rose Team
z.t
5
Pawel Franczak
Voster Ats Team
z.t
6
Bartosz Rudyk
z.t
7
Patryk Stosz
Voster Ats Team
z.t
8
Daniel Babor
Tufo Pardus Prostejov
z.t
9
Colin Heiderscheid
Leopard Pro Cycling
z.t
10
Tomas Barta
Tufo Pardus Prostejov
z.t
11
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
z.t
12
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
z.t
13
Lukas Kubis
Dukla Banska Bystrica
z.t
14
Patrick Haller
Leopard Pro Cycling
z.t
15
Lahav Davidzon
Israel Cycling Academy
z.t
16
Rokas Kmieliauskas
z.t
17
Ukko Iisakki Peltonen
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
18
Adam Foltán
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
19
Andrej Liska
z.t
20
Pauls Rubenis
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
21
Simon Nagy
z.t
22
Richard Coma
z.t
23
Adam Kus
z.t
24
Piotr Mierzynski
z.t
25
Maciej Paterski
z.t
26
Adam Nocen
z.t
27
Freddy Ovett
Israel Cycling Academy
z.t
28
Marek Gajdula
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
29
Karel Tyrpekl
Tufo Pardus Prostejov
z.t
30
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
op 10"
31
Miguel Heidemann
Leopard Pro Cycling
z.t
32
Samuel Oros
z.t
33
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
z.t
34
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
z.t
35
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
36
Misch Leyder
Leopard Pro Cycling
z.t
37
Michal Podlaski
Mazowsze Serce Polski
z.t
38
Adam Zuber
Mazowsze Serce Polski
z.t
39
Antonin Kostiha
z.t
40
Dominik Gorak
CCC Development Team
z.t
41
Piotr Pekala
CCC Development Team
z.t
42
Pawel SzÓstka
z.t
43
Henri Treimuth
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
44
Tobiasz Pawlak
Mazowsze Serce Polski
op 22"
45
Stefan SÖlkner
z.t
46
Matej Blasko
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
47
Dawid Burczak
z.t
48
Paul Hopfgartner
z.t
49
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
z.t
50
Daniels Kazis
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
51
Filip Reha
Tufo Pardus Prostejov
z.t
52
Justas Beniusis
z.t
53
Marcin Zarebski
z.t
54
Tomasz Budzinski
z.t
55
Krzysztof Domin
Iseo Serrature - Rime - Carnovali
z.t
56
Karol Kuklewicz
z.t
57
Patryk Gieracki
z.t
58
Marcin Budzinski
z.t
59
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
z.t
60
Damian Papierski
CCC Development Team
z.t
61
Pavol Rovder
Dukla Banska Bystrica
op 37"
62
Gediminas Bagdonas
op 40"
63
Pawel Cieslik
Voster Ats Team
op 47"
64
Martin Chren
Dukla Banska Bystrica
z.t
65
Michal Jaskot
CCC Development Team
z.t
66
Philipp Lang
z.t
67
Anton Litvintsev
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
68
Krzysztof Parma
Voster Ats Team
op 56"
69
Marek Canecky
Dukla Banska Bystrica
op 1'13"
70
Mantas Januskevicius
op 1'18"
71
Jasper Frahm
Rad - Net Rose Team
op 1'22"
72
Aristidas Kelmelis
op 1'31"
73
René Smékal
Tufo Pardus Prostejov
op 2'18"
74
Jozef Mank
z.t
75
Peter Ochsenhofer
z.t
76
Theo Reinhardt
Rad - Net Rose Team
z.t
77
Jiri Petrus
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
78
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
op 2'41"
79
Richard Habermann
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
80
Lukasz Michalski
z.t
81
Carson Miles
Israel Cycling Academy
z.t
82
Robin Plamondon
Israel Cycling Academy
z.t
83
Piotr Brozyna
Voster Ats Team
op 2'55"
84
Jakub Kaczmarek
Mazowsze Serce Polski
z.t
85
Michal Galka
CCC Development Team
op 3'01"
86
Fabian Stockmeyer
z.t
Matúš Baniar
DNF
Maximilian Beyer
Rad - Net Rose Team
DNF
Damian Bieniek
DNF
Patryk Dabski
DNF
Pavol Kramar?Ík
DNF
Hubert Lemanski
DNF
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
DNF
Bruno Sto?ek
Tufo Pardus Prostejov
DNF
Pawel Wieczorek
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2017
2016
Info
Parcours
Result
Palmares