En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Bayern-Rundfahrt
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
23/05
Mühldorf am Inn
Viechtach
192.6 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Daryl Impey
Orica-GreenEDGE
4u41'30"
2
Gerald Ciolek
MTN - Qhubeka
z.t
3
Adriano Malori
Lampre - Merida
z.t
4
Diego Ulissi
Lampre - Merida
z.t
5
Romain Bardet
Ag2r - La Mondiale
z.t
6
Michel Kreder
Garmin - Sharp
z.t
7
Martin Elmiger
IAM Cycling
z.t
8
Geraint Thomas
Sky Procycling
z.t
9
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
z.t
10
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
11
Warren Barguil
Team Argos - Shimano
z.t
12
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
z.t
13
Marcel Wyss
IAM Cycling
z.t
14
Silvio Herklotz
Team Stölting
z.t
15
Cédric Pineau
FDJ.fr
z.t
16
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
17
Simon Geschke
Team Argos - Shimano
z.t
18
Simon Clarke
Orica-GreenEDGE
z.t
19
Sergio Pardilla Bellon
MTN - Qhubeka
z.t
20
Heinrich Haussler
IAM Cycling
z.t
21
Bram Tankink
Belkin Pro Cycling Team
z.t
22
David Lelay
Sojasun
z.t
23
Jan Barta
Team Netapp - Endura
z.t
24
Jérémy Roy
FDJ.fr
z.t
25
Pierre Rolland
Team Europcar
z.t
26
Dominic Klemme
IAM Cycling
z.t
27
Davide Malacarne
Team Europcar
z.t
28
Ben Swift
Sky Procycling
z.t
29
Bjorn Thurau
Team Europcar
op 11"
30
Stefan Denifl
IAM Cycling
z.t
31
Thibaut Pinot
FDJ.fr
z.t
32
Patrick Schelling
IAM Cycling
z.t
33
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
z.t
34
Thomas Lövkvist
IAM Cycling
op 15"
35
Ian Stannard
Sky Procycling
z.t
36
Yannick Talabardon
Sojasun
z.t
37
Manuele Mori
Lampre - Merida
op 22"
38
Andreas Schillinger
Team Netapp - Endura
op 23"
39
Brice Feillu
Sojasun
op 26"
40
Daniel Martin
Garmin - Sharp
op 41"
41
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
42
Damiano Cunego
Lampre - Merida
op 50"
43
Matteo Bono
Lampre - Merida
z.t
44
Peter Kennaugh
Sky Procycling
op 56"
45
Nikodemus Holler
Thüringer Energie Team
op 2'13"
46
Cyril Gautier
Team Europcar
op 2'49"
47
Nikias Arndt
Team Argos - Shimano
op 4'00"
48
Jack Bauer
Garmin - Sharp
op 10'28"
49
Yoann Offredo
FDJ.fr
op 12'38"
50
Meran Russan
MTN - Qhubeka
z.t
51
Stuart O'Grady
Orica-GreenEDGE
z.t
52
Martin Reimer
MTN - Qhubeka
z.t
53
Ignatas Konovalovas
MTN - Qhubeka
z.t
54
Alexander Wetterhall
Team Netapp - Endura
z.t
55
Simon Gerrans
Orica-GreenEDGE
z.t
56
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
57
Sam Bewley
Orica-GreenEDGE
z.t
58
Davide Cimolai
Lampre - Merida
z.t
59
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
60
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
61
Johannes Fröhlinger
Team Argos - Shimano
z.t
62
Fabian Wegmann
Garmin - Sharp
z.t
63
Javier Megias Leal
Team Novo Nordisk
z.t
64
Johannes Weber
Team Heizomat
z.t
65
Francois Parisien
Team Argos - Shimano
z.t
66
Jonas Ahlstrand
Team Argos - Shimano
z.t
67
Maximilian Werda
Team Stölting
z.t
68
Max Walsleben
Nutrixxion Abus
z.t
69
Jonathan Tiernan-Locke
Sky Procycling
z.t
70
Laurent Mangel
FDJ.fr
z.t
71
William Bonnet
FDJ.fr
z.t
72
Arnaud Démare
FDJ.fr
z.t
73
Joe Dombrowski
Sky Procycling
z.t
74
Sebastian Langeveld
Orica-GreenEDGE
z.t
75
David Tanner
Belkin Pro Cycling Team
z.t
76
Cyril Lemoine
Sojasun
z.t
77
Jerome Cousin
Team Europcar
z.t
78
Christophe Kern
Team Europcar
z.t
79
Jay Robert Thomson
MTN - Qhubeka
op 19'30"
80
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
z.t
81
Alex Rasmussen
Garmin - Sharp
op 23'00"
82
Jon Aberasturi Izaga
Euskaltel - Euskadi
z.t
83
Andreas Stauff
MTN - Qhubeka
z.t
84
Grischa Janorschke
Nutrixxion Abus
z.t
85
Jetse Bol
Belkin Pro Cycling Team
z.t
86
Fabian Schormaier
Team Heizomat
z.t
87
Lucas Liß
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
88
Jan-Niklas Droste
Team Heizomat
z.t
89
Raymond Kreder
Garmin - Sharp
z.t
90
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
z.t
91
Robert Wagner
Belkin Pro Cycling Team
z.t
92
Fabio Calabria
Team Novo Nordisk
z.t
93
Alex Frame
Thüringer Energie Team
z.t
94
Jan Dieteren
Team Stölting
z.t
95
Thomas Koep
Team Stölting
z.t
96
Luke Roberts
Team Stölting
z.t
97
Jan Oelerich
Team Stölting
z.t
98
Jure Kocjan
Euskaltel - Euskadi
z.t
99
Theo Reinhardt
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
100
Maxime Daniel
Sojasun
z.t
101
Tobias Dohlus
Nutrixxion Abus
z.t
102
Alexander Krieger
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
103
Michael Schwarzmann
Team Netapp - Endura
z.t
104
Florian Scheit
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
105
Roger Kluge
Team Netapp - Endura
z.t
106
Yohann Gène
Team Europcar
z.t
107
Jean Marc Marino
Sojasun
z.t
108
Henning Bommel
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
109
Theo Bos
Belkin Pro Cycling Team
op 27'00"
110
Christopher Sutton
Sky Procycling
z.t
111
Jan Brockhoff
Thüringer Energie Team
z.t
112
Yauheni Hutarovich
Ag2r - La Mondiale
z.t
113
Manuel Straub
Team Heizomat
z.t
114
Jan Wälzlein
Team Heizomat
z.t
115
Alexander Schmitt
Nutrixxion Abus
z.t
116
Russell Downing
Team Netapp - Endura
z.t
117
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
z.t
118
Max Merk
Team Heizomat
z.t
119
Kevin De Mesmaeker
Team Novo Nordisk
z.t
120
Steele Von Hoff
Garmin - Sharp
z.t
121
Jack Cummings
Thüringer Energie Team
z.t
122
Moritz Schaffner
Thüringer Energie Team
z.t
123
Kersten Thiele
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
124
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
z.t
125
Sebastian Körber
Nutrixxion Abus
z.t
126
Dennis van Winden
Belkin Pro Cycling Team
z.t
127
Steffen Radochla
Euskaltel - Euskadi
z.t
128
André Schulze
Euskaltel - Euskadi
z.t
129
Christopher Muche
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
130
Andrea Ciacchini
Team Novo Nordisk
z.t
131
Maximilian Schachmann
Thüringer Energie Team
z.t
132
Benjamin Sydlik
Nutrixxion Abus
z.t
133
Graeme Brown
Belkin Pro Cycling Team
z.t
134
Blaz Jarc
Team Netapp - Endura
z.t
135
Jimmy Engoulvent
Sojasun
z.t
136
Rick Ampler
Nutrixxion Abus
z.t
137
Alexander Grad
Team Heizomat
z.t
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst