En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Circuit de Lorraine Professionnel
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
23/05
Metz
Hayange
158 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Anthony Roux
FDJ
3u29'59"
2
Fabio Felline
Footon - Servetto
z.t
3
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
4
Luca Paolini
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
5
Davy Commeyne
Landbouwkrediet
z.t
6
Arkimedes Arguelyes Rodriges
Itera-Katusha
z.t
7
Arthur Vichot
FDJ
z.t
8
Rafaa Chtioui
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
9
Sergey Lagutin
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
10
Renaud Dion
Roubaix Lille Metropole
z.t
11
Daniele Colli
Ceramica Flaminia
z.t
12
Joeri Adams
Rabobank CT
z.t
13
Steve Chainel
Bbox Bouygues Telecom
z.t
14
Robert Retschke
Continental Team Differdange
z.t
15
Eduardo Gonzalo Ramirez
Bretagne - Schuller
z.t
16
Steven Tronet
Roubaix Lille Metropole
z.t
17
Alexander Mironov
Itera-Katusha
z.t
18
Freddy Bichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
19
Edoardo Girardi
Ceramica Flaminia
z.t
20
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet
z.t
21
Matteo Carrara
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
22
Mitchell Docker
Skil - Shimano
z.t
23
Paolo Bailetti
Ceramica Flaminia
z.t
24
Simon Geschke
Skil - Shimano
z.t
25
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
26
Sebastien Harbonnier
Continental Team Differdange
z.t
27
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
z.t
28
Donato Cannone
Ceramica Flaminia
z.t
29
Sander Armée
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
30
Sébastien Delfosse
Landbouwkrediet
z.t
31
Stefan Cohnen
Continental Team Differdange
z.t
32
Sébastien Duret
Bretagne - Schuller
z.t
33
Yukihiro Doi
Skil - Shimano
z.t
34
Remco Broers
Rabobank CT
z.t
35
Tom-Jelte Slagter
Rabobank CT
z.t
36
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
z.t
37
Geert Verheyen
Landbouwkrediet
z.t
38
Wilco Kelderman
Rabobank CT
z.t
39
Lilian Jégou
Bretagne - Schuller
z.t
40
Johan Coenen
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
41
Rob Ruijgh
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
42
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
43
Brice Feillu
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
44
Dmitry Ignatyev
Team Katusha
z.t
45
Maxime Mederel
Big Mat - Auber 93
z.t
46
Arkaitz Duran Aroca
Footon - Servetto
z.t
47
Jonathan Thiré
Big Mat - Auber 93
z.t
48
Wout Poels
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
49
Alessandro Fantini
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
50
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
z.t
51
Jose Luis Roldán Carmona
Andalucia - Cajasur
z.t
52
Floris Goesinnen
Skil - Shimano
z.t
53
Dimitri Champion
Ag2r - La Mondiale
z.t
54
Thibaut Pinot
FDJ
z.t
55
Francis Mourey
FDJ
z.t
56
Guillaume Faucon
Big Mat - Auber 93
z.t
57
Manuel Calvente Corbas
Andalucia - Cajasur
z.t
58
Sergei Rudaskov
Itera-Katusha
z.t
59
Brian Bulgac
Rabobank CT
z.t
60
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
z.t
61
Stanislav Volkov
Itera-Katusha
z.t
62
Dmitriy Kosyakov
Itera-Katusha
z.t
63
Jérôme Baugnies
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
64
Cyril Bessy
Saur - Sojasun
z.t
65
Cédric Pineau
Roubaix Lille Metropole
z.t
66
Nicolas Vogondy
Bbox Bouygues Telecom
z.t
67
Mikhail Antonov
Team Katusha
z.t
68
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet
z.t
69
Martin Mortensen
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
70
Michal Golas
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
71
José Angel Gomez Marchanté
Andalucia - Cajasur
z.t
72
Pierre Cazaux
FDJ
op 32"
73
Antonio Piedra Perez
Andalucia - Cajasur
op 0"
74
Jocelyn Bar
Roubaix Lille Metropole
z.t
75
Johan Mombaerts
Big Mat - Auber 93
op 1'30"
76
Francesco Di Paolo
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 0"
77
Nadir Haddou
Big Mat - Auber 93
z.t
78
Noe Gianetti
Footon - Servetto
op 3'51"
79
Frank Dressler-Lehnhof
Continental Team Differdange
z.t
80
Morten Knudsen
Continental Team Differdange
z.t
81
Laurent Mangel
Saur - Sojasun
z.t
82
Stéphane Poulhiès
Saur - Sojasun
z.t
83
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
84
Klaas Lodewyck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
85
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
z.t
86
Jussi Veikkanen
FDJ
z.t
87
Yauheni Hutarovich
FDJ
z.t
88
Raivis Belohvosciks
Ceramica Flaminia
z.t
89
Gatis Smukulis
Ag2r - La Mondiale
z.t
90
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Schuller
z.t
91
Morgan Kneisky
Roubaix Lille Metropole
z.t
92
Jean-Luc Delpech
Bretagne - Schuller
z.t
93
Cyril Gautier
Bbox Bouygues Telecom
z.t
94
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia - Cajasur
z.t
95
Jose Alberto Benitez Roman
Footon - Servetto
z.t
96
Sergio Carrasco Garcia
Andalucia - Cajasur
z.t
97
Leonardo Giordani
Ceramica Flaminia
z.t
98
Enrico Rossi
Ceramica Flaminia
z.t
99
Alexandre Geniez
Skil - Shimano
z.t
100
Reinier Honig
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
101
Bart Dockx
Landbouwkrediet
z.t
102
Cedric Coutouly
Saur - Sojasun
z.t
103
Kristof Goddaert
Ag2r - La Mondiale
op 10'02"
104
Thomas De Gendt
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
105
Barry Markus
Rabobank CT
z.t
106
Moreno Hofland
Rabobank CT
z.t
Steve Chainel
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Romain Hardy
Bretagne - Schuller
DNF
Jean Marc Marino
Saur - Sojasun
DNF
Florian Vachon
Bretagne - Schuller
DNF
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
1998
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst