En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Herald Sun Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
05/02
Kinglake
Kinglake
120 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Ian Stannard
Team Sky
2u52'44"
2
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
3
Taco van der Hoorn
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
4
Benjamin Hill
Attaque Team Gusto
z.t
5
Robbie Hucker
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
6
Alistair Slater
JLT Condor
z.t
7
Jason Christie
z.t
8
Daniel Fitter
NSW Insitute of Sport
z.t
9
Cyrus Monk
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
10
Travis McCabe
United Healthcare Cycling Team
z.t
11
Cameron Bayly
Isowhey Sports Swisswellness
op 17"
12
Cameron Meyer
z.t
13
Dylan Sunderland
NSW Insitute of Sport
z.t
14
Jai Hindley
z.t
15
Lucas Hamilton
Mitchelton Scott
z.t
16
James Oram
One Pro Cycling
op 8"
17
Javier Alexis Acevedo Colle
United Healthcare Cycling Team
op 17"
18
Timothy Roe
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
19
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
op 8"
20
Damien Howson
Orica - Scott
op 17"
21
Nathan Earle
Team Ukyo
z.t
22
Sebastian Henao Gomez
Team Sky
op 13"
23
Benjamin Dyball
ST George Continental Team
op 17"
24
Jesse Featonby
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
25
Kenny Elissonde
Team Sky
z.t
26
Ian Bibby
JLT Condor
op 12"
27
Michael Storer
op 17"
28
Tanner Putt
United Healthcare Cycling Team
op 31"
29
Jhoan Esteban Chaves Rubio
Orica - Scott
op 17"
30
Ivan Savitskiy
Gazprom - Rusvelo
op 55"
31
Nicky van der Lijke
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
32
Marcelo Felipe
7 Eleven Roadbike Philippines
z.t
33
Martijn Tusveld
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
34
Jesper Asselman
Roompot - Nederlandse Loterij
op 1'08"
35
Michel Kreder
Aqua Blue Sport
z.t
36
Pavel Brutt
Gazprom - Rusvelo
op 1'21"
37
Alistair Donohoe
Attaque Team Gusto
z.t
38
Jonathan Clarke
United Healthcare Cycling Team
z.t
39
Luke Rowe
Team Sky
op 1'29"
40
Peter Koning
Aqua Blue Sport
z.t
41
Christopher Froome
Team Sky
op 17"
42
Sergey Nikolaev
Gazprom - Rusvelo
op 1'21"
43
James Gullen
JLT Condor
op 1'43"
44
Josh Berry
7 Eleven Roadbike Philippines
op 2'28"
45
Jesse James Ewart
7 Eleven Roadbike Philippines
z.t
46
Alexandre Shushemoin
Attaque Team Gusto
z.t
47
Nicholas Katsonis
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
48
Michael Hepburn
Orica - Scott
z.t
49
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
op 3'06"
50
Mathew Ross
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
51
Sam Dobbs
op 3'20"
52
Lachlan Norris
United Healthcare Cycling Team
op 3'36"
53
Alex Frame
JLT Condor
z.t
54
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
z.t
55
Edgar Nohales Nieto
7 Eleven Roadbike Philippines
op 4'08"
56
Samuel Jenner
op 4'34"
57
Steven Lampier
JLT Condor
op 4'50"
58
Simon Gerrans
Orica - Scott
z.t
59
Brad Evans
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
op 5'30"
60
Cabanilla Rustom Lim
7 Eleven Roadbike Philippines
z.t
61
Aleksey Tsatevich
Gazprom - Rusvelo
z.t
62
Joseph Cooper
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
63
Mario Vogt
Attaque Team Gusto
z.t
64
Mitchell Docker
Orica - Scott
z.t
65
Calvin Watson
Aqua Blue Sport
z.t
66
Gregory Henderson
United Healthcare Cycling Team
op 5'55"
67
Timothy Guy
Attaque Team Gusto
z.t
68
Mark John Lexer Galedo
7 Eleven Roadbike Philippines
op 6'18"
69
Artur Ershov
Gazprom - Rusvelo
op 6'50"
70
Drew Morey
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
71
Jesse Kerrison
Isowhey Sports Swisswellness
op 7'33"
72
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
op 8'10"
73
Thomas Hubbard
ST George Continental Team
z.t
74
Larry Warbasse
Aqua Blue Sport
z.t
75
Leigh Howard
Aqua Blue Sport
z.t
76
Brenton Jones
JLT Condor
z.t
77
Angus Lyons
z.t
78
James Fouche
z.t
79
Kaden Groves
ST George Continental Team
z.t
80
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
81
Oliver Kent-Spark
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
op 10'00"
82
Mathew Zenovich
z.t
83
Jacob Kauffmann
NSW Insitute of Sport
z.t
84
Alex Wohler
NSW Insitute of Sport
z.t
85
Joshua Taylor
NSW Insitute of Sport
z.t
86
Taylor Karl Gunman
Madison Genesis
z.t
87
Jay Dutton
ST George Continental Team
z.t
88
Ayden Toovey
NSW Insitute of Sport
z.t
89
Brodie Talbot
ST George Continental Team
op 9'15"
90
Guy Kalma
Attaque Team Gusto
op 11'00"
91
Sam Bewley
Orica - Scott
op 11'25"
92
Adrian Hegyvary
United Healthcare Cycling Team
op 11'50"
93
Robert Power
Orica - Scott
op 13'07"
94
Martz Alder
Attaque Team Gusto
op 13'59"
95
Darcy Ellerm-Norton
ST George Continental Team
z.t
96
Kirill Sveshnikov
Gazprom - Rusvelo
op 16'26"
Edmund Bradbury
JLT Condor
DNF
Anthony Giacoppo
Isowhey Sports Swisswellness
DNF
Craig Evers
7 Eleven Roadbike Philippines
DNS
Patrick Sharpe
ST George Continental Team
DNS
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
DNS
Danny van Poppel
Team Sky
DNS
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2011
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst