En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Hainan
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
20/10
Sanya
Wuzhishan
163.5 km
Uitslag
Stand
1
Justin Jules
Velo-Club la Pomme Marseille
4u12'46"
2
Valentin Iglinskiy
Astana Pro Team
z.t
3
Adam Phelan
Drapac
z.t
4
Kamil Zielinski
CCC Polsat Polkowice
z.t
5
Kazuhiro Mori
Aisan Racing Team
z.t
6
Muhamad Adiq Husainie Othman
Drapac
z.t
7
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
z.t
8
Christian Poos
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
9
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
z.t
10
David Gutierrez Gutierrez
Geox - TMC
z.t
11
Xavier Florencio Cabre
Geox - TMC
z.t
12
David McCann
Giant Kenda Cycling Team
z.t
13
Matthieu Sprick
Skil - Shimano
z.t
14
Stefan Ganser
Team Eddy Merckx - Indeland
z.t
15
Emmanuel van Ruitenbeek
Team Eddy Merckx - Indeland
z.t
16
Johannes Fröhlinger
Skil - Shimano
z.t
17
Vladimir Efimkin
z.t
18
Jai Crawford
Giant Kenda Cycling Team
z.t
19
Florian Salzinger
Atlas Personal
z.t
20
Masakazu Ito
Aisan Racing Team
z.t
21
Han Feng
Skil - Shimano
z.t
22
Wei Kei Chang
Giant Kenda Cycling Team
z.t
23
Kun Jiang
Max Success Sports
z.t
24
Matthias Bertling
Team Eddy Merckx - Indeland
z.t
25
Alexsandr Dyachenko
Astana Pro Team
z.t
26
Alexander Schrangl
z.t
27
Chun Hing Chan
z.t
28
Andrey Zeits
Astana Pro Team
z.t
29
Alexander Schmitt
Team Eddy Merckx - Indeland
z.t
30
Giampaolo Cheula
Geox - TMC
z.t
31
Julien Antomarchi
Velo-Club la Pomme Marseille
z.t
32
Darren Lapthorne
Drapac
z.t
33
Johannes Christoffel Nel
z.t
34
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Astana Pro Team
z.t
35
Maurizio Gorato
Geox - TMC
z.t
36
Yohan Cauquil
Velo-Club la Pomme Marseille
z.t
37
Thomas Vaubourzeix
Velo-Club la Pomme Marseille
z.t
38
Dariusz Batek
CCC Polsat Polkowice
z.t
39
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
op 5"
40
Tom Veelers
Skil - Shimano
op 1'04"
41
Haijun Ma
z.t
42
Martin Wesemann
MTN Qhubeka
z.t
43
Peter Erdin
Atlas Personal
z.t
44
Daniel Westmattelmann
Team Eddy Merckx - Indeland
z.t
45
Muradjan Khalmuratov
z.t
46
Ronan van Zandbeek
Skil - Shimano
op 1'07"
47
Yasuharu Nakajima
Aisan Racing Team
op 3'12"
48
Kim Do Hyeong
Terengganu Cycling Team
z.t
49
Wenlong Zhang
China 361° Cycling Team
z.t
50
Zhen Wang
China 361° Cycling Team
z.t
51
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
z.t
52
Wai Man Chau
Champion System
z.t
53
Daniele Colli
Geox - TMC
z.t
54
Kin San Wu
Champion System
z.t
55
Eugen Wacker
Letua Cycling Team
z.t
56
Frank Dressler-Lehnhof
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
57
Adam Semple
z.t
58
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
z.t
59
Pawel Charucki
CCC Polsat Polkowice
z.t
60
Chan Jae Jang
Terengganu Cycling Team
z.t
61
Marko Kump
Geox - TMC
z.t
62
Takeaki Ayabe
Aisan Racing Team
z.t
63
Yuanjun Chen
op 5'06"
64
Tom Thill
z.t
65
Petr Lechner
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
66
Zhi An Chen
China 361° Cycling Team
z.t
67
Kenny Robert van Hummel
Skil - Shimano
z.t
68
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
69
Bert De Backer
Skil - Shimano
z.t
70
Florian Bissinger
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
71
Simon Pellaud
Atlas Personal
z.t
72
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
z.t
73
Holger Burkhardt
Champion System
z.t
74
Mart Ojavee
Champion System
z.t
75
Xue Cheng
China 361° Cycling Team
z.t
76
Christopher Gerstlohner
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
77
Chi Ho Yuen
z.t
78
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
79
Yin-Chih Wang
z.t
80
Maxim Iglinsky
Astana Pro Team
z.t
81
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
z.t
82
Jonathan Fumeaux
Atlas Personal
z.t
83
Shimpei Fukuda
Aisan Racing Team
z.t
84
Eduardo Gonzalo Ramirez
Velo-Club la Pomme Marseille
z.t
85
Nozomu Kimori
Aisan Racing Team
z.t
86
Luc Hagenaars
Team Eddy Merckx - Indeland
z.t
87
Stuart Shaw
Drapac
z.t
88
Joey Rosskopf
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
89
Tyler Magner
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
90
Xuanfu Wu
z.t
91
Xinping Liu
z.t
92
Thomas Palmer
Drapac
z.t
93
Xitao Ji
China 361° Cycling Team
z.t
94
Ying Hon Yeung
z.t
95
David Rösch
Atlas Personal
z.t
96
James Tennent
MTN Qhubeka
op 7'37"
97
Rizzardo Brenioli
Giant Kenda Cycling Team
z.t
98
Yat Wai Chan
z.t
99
Kam-Po Wong
op 8'59"
100
Amir Mustafa Rusli
Drapac
z.t
101
Sylwester Janiszewski
CCC Polsat Polkowice
z.t
102
Deon Locke
Champion System
z.t
103
Alexander Dürager
z.t
104
Ruisong Zhang
Max Success Sports
z.t
105
Raphael Addy
Atlas Personal
z.t
106
Lars Pria
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
107
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
z.t
108
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
z.t
109
Dmitriy Gruzdev
Astana Pro Team
z.t
110
Daniel Reiter
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 12'04"
111
Sergey Renev
Astana Pro Team
op 13'29"
112
Vytautas Kaupas
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
113
Nara Motoi
Terengganu Cycling Team
z.t
114
Stanley Namanyana
MTN Qhubeka
z.t
115
André Benoit
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
116
Alex Bowden
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
117
Anuar Manan
Terengganu Cycling Team
z.t
118
Hariff Salleh
Terengganu Cycling Team
z.t
119
Siu Wai Ko
z.t
120
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
121
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
122
Christopher Williams
Champion System
op 16'45"
123
Joe Eldridge
Team Type 1 - Sanofi Aventis
op 23'10"
Gregoire Tarride
DNF
Steven Wong
Champion System
DNF
2023
2022
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst