En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro d'Italia
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
25/05
Saint-Vincent
Courmayeur
131 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Jongeren
1
Richard Carapaz
Movistar Team
4u02'23"
2
Simon Yates
Mitchelton - Scott
op 1'32"
3
Vincenzo Nibali
Bahrein - Merida
op 1'54"
4
Rafal Majka
Bora - HansGrohe
z.t
5
Mikel Landa Meana
Movistar Team
z.t
6
Miguel Angel López Moreno
Astana Pro Team
z.t
7
Pavel Sivakov
Team INEOS
z.t
8
Primož Roglič
Team Jumbo - Visma
z.t
9
Joe Dombrowski
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
10
Damiano Caruso
Bahrein - Merida
op 2'01"
11
Davide Formolo
Bora - HansGrohe
op 3'49"
12
Bauke Mollema
Trek - Segafredo
op 4'04"
13
Hugh Carthy
EF Education First Pro Cycling Team
op 5'40"
14
Mikel Nieve Ituralde
Mitchelton - Scott
z.t
15
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
z.t
16
Alexis Vuillermoz
Ag2r - La Mondiale
op 5'58"
17
Valentin Madouas
Groupama - FDJ
z.t
18
Andrey Zeits
Astana Pro Team
z.t
19
Giulio Ciccone
Trek - Segafredo
op 7'13"
20
Ilnur Zakarin
Team Katusha Alpecin
op 7'20"
21
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
22
Eddie Dunbar
Team INEOS
z.t
23
Chris Hamilton
Team Sunweb
z.t
24
Sepp Kuss
Team Jumbo - Visma
z.t
25
Iván Ramiro Sosa
Team INEOS
z.t
26
Victor De La Parte Gonzalez
CCC Team
z.t
27
Sebastian Henao Gomez
Team INEOS
z.t
28
Jan Polanc
UAE Team Emirates
op 7'41"
29
François Bidard
Ag2r - La Mondiale
z.t
30
Tony Gallopin
Ag2r - La Mondiale
z.t
31
Amanuel Gebreigzabhier
Team Dimension Data
z.t
32
Tanel Kangert
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
33
Jan Hirt
Astana Pro Team
op 7'43"
34
Valerio Conti
UAE Team Emirates
op 8'04"
35
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
op 11'12"
36
Ben O'Connor
Team Dimension Data
op 11'51"
37
Domenico Pozzovivo
Bahrein - Merida
z.t
38
Nans Peters
Ag2r - La Mondiale
z.t
39
Manuel Senni
Bardiani CSF
op 12'44"
40
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
op 13'52"
41
Pieter Serry
Deceuninck - Quick Step
op 14'22"
42
Diego Ulissi
UAE Team Emirates
op 17'25"
43
Kristian Sbaragli
Israel Cycling Academy
z.t
44
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
45
Gianluca Brambilla
Trek - Segafredo
z.t
46
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
47
Bob Jungels
Deceuninck - Quick Step
z.t
48
Ion Izagirre Insausti
Astana Pro Team
z.t
49
Eros Capecchi
Deceuninck - Quick Step
z.t
50
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
51
Koen Bouwman
Team Jumbo - Visma
z.t
52
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
op 21'31"
53
Tobias Ludvigsson
Groupama - FDJ
op 21'44"
54
Thomas De Gendt
Lotto - Soudal
z.t
55
Tosh Van der Sande
Lotto - Soudal
op 22'57"
56
Victor Campenaerts
Lotto - Soudal
z.t
57
Jan Bakelants
Team Sunweb
z.t
58
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
59
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Astana Pro Team
z.t
60
Antonio Nibali
Bahrein - Merida
z.t
61
Andrey Amador Bikkazakova
Movistar Team
z.t
62
Adam Hansen
Lotto - Soudal
op 23'28"
63
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
op 23'30"
64
Jhoan Esteban Chaves Rubio
Mitchelton - Scott
z.t
65
Jai Hindley
Team Sunweb
z.t
66
Luke Durbridge
Mitchelton - Scott
z.t
67
Enrico Battaglin
Team Katusha Alpecin
z.t
68
Brent Bookwalter
Mitchelton - Scott
z.t
69
Christopher Juul Jensen
Mitchelton - Scott
op 23'33"
70
Nathan Brown
EF Education First Pro Cycling Team
op 24'24"
71
Mikkel Froelich Honoré
Deceuninck - Quick Step
z.t
72
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
op 25'29"
73
Nicola Conci
Trek - Segafredo
z.t
74
Antwan Tolhoek
Team Jumbo - Visma
z.t
75
Hector Carretero
Movistar Team
z.t
76
Sean Bennett
EF Education First Pro Cycling Team
op 25'32"
77
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
op 26'30"
78
Pawel Poljanski
Bora - HansGrohe
z.t
79
Michael Gogl
Trek - Segafredo
op 26'32"
80
Luca Covili
Bardiani CSF
op 28'31"
81
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
z.t
82
Francisco José Ventoso Alberdi
CCC Team
z.t
83
Reto Hollenstein
Team Katusha Alpecin
z.t
84
Lukasz Owsian
CCC Team
z.t
85
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
86
Manuele Boaro
Astana Pro Team
z.t
87
Salvatore Puccio
Team INEOS
z.t
88
Guy Niv
Israel Cycling Academy
z.t
89
Davide Villella
Astana Pro Team
z.t
90
Paul Martens
Team Jumbo - Visma
z.t
91
Jhonnatan Manuel Narvaez
Team INEOS
z.t
92
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
93
Rubén Plaza Molina
Israel Cycling Academy
z.t
94
Marco Haller
Team Katusha Alpecin
z.t
95
Fabio Sabatini
Deceuninck - Quick Step
op 29'12"
96
Valerio Agnoli
Bahrein - Merida
z.t
97
Jack Bauer
Mitchelton - Scott
z.t
98
Grega Bole
Bahrein - Merida
z.t
99
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
z.t
100
Scott Davies
Team Dimension Data
z.t
101
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
102
Chad Haga
Team Sunweb
z.t
103
Larry Warbasse
Ag2r - La Mondiale
z.t
104
Jay McCarthy
Bora - HansGrohe
z.t
105
Danilo Wyss
Team Dimension Data
z.t
106
Ryan Gibbons
Team Dimension Data
z.t
107
Enrico Gasparotto
Team Dimension Data
z.t
108
Andrea Garosio
Bahrein - Merida
z.t
109
Christian Knees
Team INEOS
z.t
110
Dario Cataldo
Astana Pro Team
z.t
111
Florian Sénéchal
Deceuninck - Quick Step
z.t
112
Manuel Antunes Amaro
CCC Team
z.t
113
Mirco Maestri
Bardiani CSF
z.t
114
Josef Cerny
CCC Team
z.t
115
Kamil Gradek
CCC Team
op 29'19"
116
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
z.t
117
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
z.t
118
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
op 29'26"
119
Marco Marcato
UAE Team Emirates
op 33'23"
120
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
op 40'55"
121
Paolo Simion
Bardiani CSF
z.t
122
Jasha Sütterlin
Movistar Team
z.t
123
Davide Cimolai
Israel Cycling Academy
z.t
124
Simone Consonni
UAE Team Emirates
z.t
125
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
126
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
127
Juan José Lobato del Valle
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
128
Dmitrii Strakhov
Team Katusha Alpecin
z.t
129
Nico Denz
Ag2r - La Mondiale
z.t
130
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
z.t
131
Olivier Le Gac
Groupama - FDJ
z.t
132
Markel Irizar Aranburu
Trek - Segafredo
z.t
133
Julia Biryukova
Team Katusha Alpecin
z.t
134
Ramon Sinkeldam
Groupama - FDJ
z.t
135
Miles Scotson
Groupama - FDJ
z.t
136
Arnaud Démare
Groupama - FDJ
z.t
137
Luis Mas Bonet
Movistar Team
z.t
138
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
139
Jacopo Guarnieri
Groupama - FDJ
z.t
140
Tom Bohli
UAE Team Emirates
z.t
141
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
z.t
142
Jos van Emden
Team Jumbo - Visma
z.t
143
Tom Leezer
Team Jumbo - Visma
z.t
144
Sho Hatsuyama
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
145
William Clarke
Trek - Segafredo
z.t
146
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
z.t
147
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
148
Conor Dunne
Israel Cycling Academy
z.t
149
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
z.t
Enrico Barbin
Bardiani CSF
DNF
Sam Oomen
Team Sunweb
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst