En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro d'Italia
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
07/05
Policastro Bussentino
Serra San Bruno
246 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Jongeren
1
Enrico Battaglin
Bardiani Valvole - CSF Inox
6u14'19"
2
Fabio Felline
Androni Giocattoli
z.t
3
Giovanni Visconti
Movistar Team
z.t
4
Rigoberto Urán
Sky Procycling
z.t
5
Arnold Jeannesson
FDJ.fr
z.t
6
Cadel Evans
BMC Racing Team
z.t
7
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
z.t
8
Ryder Hesjedal
Garmin - Sharp
z.t
9
Robert Kiserlovski
Radioshack - Leopard
z.t
10
Luca Paolini
Katusha
z.t
11
Tanel Kangert
Astana Pro Team
z.t
12
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
13
Vincenzo Nibali
Astana Pro Team
z.t
14
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
z.t
15
Mauro Santambrogio
Vini Fantini
z.t
16
Giampaolo Caruso
Katusha
z.t
17
Steven Kruijswijk
Belkin Pro Cycling Team
z.t
18
Robert Gesink
Belkin Pro Cycling Team
z.t
19
Carlos Alberto Betancur Gomez
Ag2r - La Mondiale
z.t
20
Wilco Kelderman
Belkin Pro Cycling Team
z.t
21
Michal Golas
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
22
Michele Scarponi
Lampre - Merida
z.t
23
Ivan Santaromita
BMC Racing Team
z.t
24
Danilo Di Luca
Vini Fantini
z.t
25
Thomas Danielson
Garmin - Sharp
z.t
26
Przemyslaw Niemiec
Lampre - Merida
z.t
27
Rafael Valls Ferri
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
28
Diego Rosa
Androni Giocattoli
z.t
29
Sergio Luis Henao Montoya
Sky Procycling
z.t
30
Rafal Majka
Team Saxo - Tinkoff
z.t
31
Peter Stetina
Garmin - Sharp
z.t
32
Miguel Angel Rubiano Chavez
Androni Giocattoli
z.t
33
Jorge Azanza Soto
Euskaltel - Euskadi
z.t
34
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Colombia
z.t
35
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
z.t
36
Stefano Locatelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
37
Pieter Weening
Orica-GreenEDGE
op 10"
38
Francis De Greef
Lotto - Belisol Team
z.t
39
Yury Trofimov
Katusha
z.t
40
Damiano Caruso
Cannondale
z.t
41
Edoardo Zardini
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
42
John Darwin Atapuma Hurtado
Colombia
z.t
43
Matteo Rabottini
Vini Fantini
z.t
44
Evgeny Petrov
Team Saxo - Tinkoff
z.t
45
Fabio Aru
Astana Pro Team
z.t
46
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
z.t
47
Kristijan Durasek
Lampre - Merida
op 17"
48
Bradley Wiggins
Sky Procycling
z.t
49
Jose Rodolfo Serpa Perez
Lampre - Merida
z.t
50
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
z.t
51
Tiago José Pinto Machado
Radioshack - Leopard
z.t
52
Francis Mourey
FDJ.fr
op 21"
53
Rory Sutherland
Team Saxo - Tinkoff
z.t
54
Andrey Zeits
Astana Pro Team
z.t
55
Vladimir Karpets
Movistar Team
z.t
56
Stefano Pirazzi
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
57
Cayetano José Sarmiento Tunarrosa
Cannondale
z.t
58
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
59
Petr Ignatenko
Katusha
z.t
60
Simone Stortoni
Lampre - Merida
z.t
61
Jackson Rodríguez
Androni Giocattoli
z.t
62
Steve Morabito
BMC Racing Team
z.t
63
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
op 34"
64
Cristiano Salerno
Cannondale
op 47"
65
Juan Manuel Garate Cepa
Belkin Pro Cycling Team
z.t
66
Paolo Tiralongo
Astana Pro Team
op 1'04"
67
Nelson Oliveira
Radioshack - Leopard
op 1'32"
68
Kanstantsin Sivtsov
Sky Procycling
op 3'24"
69
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
z.t
70
Frederik Veuchelen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
op 4'06"
71
Leonardo Fabio Duque
Colombia
z.t
72
Bruno Pires
Team Saxo - Tinkoff
z.t
73
Mads Christensen
Team Saxo - Tinkoff
z.t
74
Emanuele Sella
Androni Giocattoli
op 4'13"
75
Danilo Hondo
Radioshack - Leopard
op 5'05"
76
Paolo Longo Borghini
Cannondale
z.t
77
Jarlinson Pantano Gomez
Colombia
z.t
78
Stef Clement
Belkin Pro Cycling Team
op 5'43"
79
Rob Ruijgh
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
80
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
z.t
81
Adam Hansen
Lotto - Belisol Team
z.t
82
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
op 6'14"
83
Tobias Ludvigsson
Team Argos - Shimano
z.t
84
Sylvain Georges
Ag2r - La Mondiale
op 7'26"
85
Vicente Reynes Mimo
Lotto - Belisol Team
op 7'30"
86
Juan José Cobo Acebo
Movistar Team
z.t
87
Dominique Rollin
FDJ.fr
z.t
88
Danilo Wyss
BMC Racing Team
z.t
89
Salvatore Puccio
Sky Procycling
z.t
90
Christian Knees
Sky Procycling
z.t
91
José Herrada Lopez
Movistar Team
z.t
92
Ramunas Navardauskas
Garmin - Sharp
z.t
93
Serge Pauwels
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
94
George Bennett
Radioshack - Leopard
z.t
95
Carlos Julian Quintero Norena
Colombia
op 7'35"
96
Dalivier Ospina Navarro
Colombia
op 10'23"
97
Alessandro Vanotti
Astana Pro Team
op 10'25"
98
Marco Marcato
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
99
Martijn Keizer
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
100
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
z.t
101
Koen de Kort
Team Argos - Shimano
z.t
102
Patrick Gretsch
Team Argos - Shimano
z.t
103
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
z.t
104
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
105
Matti Breschel
Team Saxo - Tinkoff
z.t
106
Cameron Wurf
Cannondale
z.t
107
Angel Vicioso Arcos
Katusha
z.t
108
Svein Tuft
Orica-GreenEDGE
op 11'27"
109
Christian Vandevelde
Garmin - Sharp
z.t
110
Pablo Lastras Garcia
Movistar Team
z.t
111
Thomas Dekker
Garmin - Sharp
z.t
112
Daniele Pietropolli
Lampre - Merida
z.t
113
Manuele Boaro
Team Saxo - Tinkoff
op 14'08"
114
Robert Hunter
Garmin - Sharp
op 16'53"
115
Robert Vrecer
Euskaltel - Euskadi
z.t
116
Tomas Aurelio Gil Martinez
Androni Giocattoli
z.t
117
Stefano Garzelli
Vini Fantini
z.t
118
Fredrik Kessiakoff
Astana Pro Team
z.t
119
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
z.t
120
Jesse Sergent
Radioshack - Leopard
z.t
121
Kenny Dehaes
Lotto - Belisol Team
z.t
122
Taylor Phinney
BMC Racing Team
z.t
123
Brian Bulgac
Lotto - Belisol Team
z.t
124
Fabio Sabatini
Cannondale
z.t
125
David Millar
Garmin - Sharp
z.t
126
Wilson Alexander Marentes Torres
Colombia
z.t
127
Maarten Tjallingii
Belkin Pro Cycling Team
z.t
128
Tiziano Dall'Antonia
Cannondale
z.t
129
Alan Marangoni
Cannondale
z.t
130
Daniel Oss
BMC Racing Team
z.t
131
Yaroslav Popovych
Radioshack - Leopard
z.t
132
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
z.t
133
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Colombia
z.t
134
Luka Mezgec
Team Argos - Shimano
z.t
135
Filippo Pozzato
Lampre - Merida
z.t
136
Valerio Agnoli
Astana Pro Team
z.t
137
Paul Martens
Belkin Pro Cycling Team
z.t
138
Bert De Backer
Team Argos - Shimano
z.t
139
Albert Timmer
Team Argos - Shimano
z.t
140
Johan Le Bon
FDJ.fr
z.t
141
Giacomo Nizzolo
Radioshack - Leopard
z.t
142
John Degenkolb
Team Argos - Shimano
z.t
143
Willem Wauters
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
144
Dirk Bellemakers
Lotto - Belisol Team
z.t
145
Frederik Willems
Lotto - Belisol Team
z.t
146
Maarten Wynants
Belkin Pro Cycling Team
z.t
147
Klaas Lodewyck
BMC Racing Team
z.t
148
Grega Bole
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
149
Gert Dockx
Lotto - Belisol Team
z.t
150
Dmitriy Gruzdev
Astana Pro Team
z.t
151
Jérôme Pineau
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
152
Lars Ytting Bak
Lotto - Belisol Team
z.t
153
Nathan Haas
Garmin - Sharp
z.t
154
Vladimir Gusev
Katusha
z.t
155
Thomas Damuseau
Team Argos - Shimano
z.t
156
Matthew Harley Goss
Orica-GreenEDGE
z.t
157
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
z.t
158
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
z.t
159
Jack Bobridge
Belkin Pro Cycling Team
z.t
160
Mark Cavendish
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
161
Julien Vermote
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
162
Iljo Keisse
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
163
Adam Blythe
BMC Racing Team
z.t
164
Sonny Colbrelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
165
Maurits Lammertink
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
166
Jens Mouris
Orica-GreenEDGE
z.t
167
Daniele Bennati
Team Saxo - Tinkoff
z.t
168
Sacha Modolo
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
169
Matteo Trentin
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
170
Oscar Gatto
Vini Fantini
z.t
171
Murilo Antonio Fischer
FDJ.fr
z.t
172
Danny Pate
Sky Procycling
z.t
173
Hayden Roulston
Radioshack - Leopard
z.t
174
Stephen Cummings
BMC Racing Team
z.t
175
Xabier Zandio Echaide
Sky Procycling
z.t
176
Nicola Boem
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
177
Anthony Roux
FDJ.fr
z.t
178
Pavel Brutt
Katusha
z.t
179
Elia Viviani
Cannondale
z.t
180
Cheng Ji
Team Argos - Shimano
op 17'10"
181
Giairo Ermeti
Androni Giocattoli
z.t
182
Marco Canola
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
183
Roberto Ferrari
Lampre - Merida
op 17'19"
184
Nacer Bouhanni
FDJ.fr
z.t
185
Gianluca Brambilla
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
186
Karsten Kroon
Team Saxo - Tinkoff
z.t
187
Dmitrii Kozonchuk
Katusha
z.t
188
Laurent Pichon
FDJ.fr
op 17'31"
189
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
op 19'06"
190
Alex Dowsett
Movistar Team
z.t
191
Eros Capecchi
Movistar Team
z.t
192
Gert Steegmans
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
193
Ioannis Tamouridis
Euskaltel - Euskadi
op 22'55"
194
Francesco Chicchi
Vini Fantini
z.t
195
Fabio Taborre
Vini Fantini
z.t
196
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
z.t
197
Ricardo Mestre
Euskaltel - Euskadi
z.t
198
Rafael Andriato
Vini Fantini
z.t
199
Alessandro Proni
Vini Fantini
z.t
200
Davide Appollonio
Ag2r - La Mondiale
z.t
201
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
op 25'44"
202
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
z.t
203
Maxim Belkov
Katusha
z.t
204
Pim Ligthart
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
205
Mattia Gavazzi
Androni Giocattoli
op 25'49"
206
Dario Cataldo
Sky Procycling
op 28'20"
Sandy Casar
FDJ.fr
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst