En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
G.P. Costa degli Etruschi
Uitslag
1
Elia Viviani
Liquigas - Cannondale
4u25'00"
2
Sacha Modolo
Colnago - CSF Inox
z.t
3
Filippo Baggio
Utensilnord Named
z.t
4
Giorgio Brambilla
Leopard - Trek Continental Team
z.t
5
Ariel Maximiliano Richeze
Team Nippo
z.t
6
Marco Frapporti
Team Idea
z.t
7
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
z.t
8
Krisztián Lovassy
Tusnad Cycling Team
z.t
9
Danilo Napolitano
Acqua & Sapone
z.t
10
Enrico Rossi
Meridiana Kamen Team
z.t
11
Luca Barla
Team Idea
z.t
12
Baptiste Planckaert
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
13
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
14
Filippo Fortin
Team Type 1
z.t
15
Eugenio Alafaci
Leopard - Trek Continental Team
z.t
16
Giuseppe De Maria
Team Idea
z.t
17
Alessandro Petacchi
Lampre - ISD
z.t
18
Gianluca Maggiore
Utensilnord Named
z.t
19
Alexander Serebryakov
Team Type 1
z.t
20
Marco Zanotti
Utensilnord Named
z.t
21
Stefano Agostini
Liquigas - Cannondale
z.t
22
Martijn Verschoor
Team Type 1
z.t
23
Kristof Goddaert
Ag2r - La Mondiale
z.t
24
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
z.t
25
Oscar Gatto
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
26
Mauro Abel Richeze
Team Nippo
z.t
27
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia - Coldeportes
z.t
28
Kevin Claeys
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
29
Marcel Aregger
Atlas Personal - Jakroo
z.t
30
Ruslan Karimov
Team Idea
z.t
31
Tiziano Dall'Antonia
Liquigas - Cannondale
z.t
32
Reinier Honig
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
33
Fabio Silvestre
Leopard - Trek Continental Team
z.t
34
Jonathan Breyne
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
35
Cristian Cominelli
Team Idea
z.t
36
Olivier Hofstetter
Leopard - Trek Continental Team
z.t
37
Nicolas Winter
Atlas Personal - Jakroo
z.t
38
Alexandr Pliuschin
Leopard - Trek Continental Team
z.t
39
Joeri Bueken
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
40
Elia Favilli
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
41
Sonny Colbrelli
Colnago - CSF Inox
z.t
42
Jesús Ezquerra Muela
Leopard - Trek Continental Team
z.t
43
Michaël Baer
Atlas Personal - Jakroo
z.t
44
Sébastien Delfosse
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
45
Bruno Radotic
Meridiana Kamen Team
z.t
46
Matti Helminen
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
47
Roberto De Patre
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
48
Juan Pablo Forero Carreno
Colombia - Coldeportes
z.t
49
Danilo Hondo
Lampre - ISD
z.t
50
Wilson Alexander Marentes Torres
Colombia - Coldeportes
z.t
51
Pit Schlechter
Leopard - Trek Continental Team
z.t
52
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
z.t
53
Dalivier Ospina Navarro
Colombia - Coldeportes
z.t
54
Marco Coledan
Colnago - CSF Inox
z.t
55
Simone Boifava
Team Idea
z.t
56
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia - Coldeportes
z.t
57
Marton Solymosi
z.t
58
Hideto Nakane
Team Nippo
z.t
59
Maciej Paterski
Liquigas - Cannondale
z.t
60
Oleg Berdos
Utensilnord Named
z.t
61
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
z.t
62
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
z.t
63
Gilles Devillers
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
64
Alberto Di Lorenzo
Meridiana Kamen Team
z.t
65
Florian Salzinger
Atlas Personal - Jakroo
z.t
66
Davide Mucelli
Utensilnord Named
z.t
67
Julian Kern
Leopard - Trek Continental Team
z.t
68
Paolo Locatelli
Colnago - CSF Inox
z.t
69
Christian Delle Stelle
Colnago - CSF Inox
z.t
70
Vegard Stake Laengen
Team Type 1
z.t
71
Patrick Schelling
Atlas Personal - Jakroo
z.t
72
Ryohei Komori
Team Nippo
z.t
73
Kristijan Koren
Liquigas - Cannondale
z.t
74
Maurizio Biondo
Meridiana Kamen Team
z.t
75
Francesco Failli
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
76
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
77
Federico Canuti
Liquigas - Cannondale
z.t
78
Rafael Andriato
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
79
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
80
Victor Hugo Peña Grisales
Colombia - Coldeportes
z.t
81
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
z.t
82
Blaz Bonca
Meridiana Kamen Team
z.t
83
Joey Rosskopf
Team Type 1
z.t
84
Bernard Bendeguz
z.t
85
Davide Viganò
Lampre - ISD
z.t
86
Boris Shpilevskiy
Ag2r - La Mondiale
z.t
87
Frederico Rocchetti
Utensilnord Named
z.t
88
Rubens Bertogliati
Team Type 1
z.t
89
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Colombia - Coldeportes
z.t
90
Javier Gonzalez Barrera
Colombia - Coldeportes
z.t
91
Fabio Felline
Androni Giocattoli
z.t
92
Bob Jungels
Leopard - Trek Continental Team
z.t
93
Joël Zangerle
Leopard - Trek Continental Team
z.t
94
Adrian Kurek
Utensilnord Named
z.t
95
Vladimir Miholjevic
Acqua & Sapone
z.t
96
Peter Simon
z.t
97
Romain Bardet
Ag2r - La Mondiale
z.t
98
Francesco Ginanni
Acqua & Sapone
z.t
99
Andrea Palini
Team Idea
z.t
100
Luis Felipe Laverde Jimenez
Colombia - Coldeportes
z.t
101
Francesco Reda
Acqua & Sapone
z.t
102
Antonio Santoro
Androni Giocattoli
z.t
103
Luca Dodi
Team Idea
z.t
104
Luca Mazzanti
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
105
Davide Ricci Bitti
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
106
Fabio Calabria
Team Type 1
z.t
107
Juraj Sagan
Liquigas - Cannondale
z.t
108
Daniele Ratto
Liquigas - Cannondale
z.t
109
Paolo Ciavatta
Acqua & Sapone
z.t
110
Francesco Di Paolo
Acqua & Sapone
z.t
111
Alessandro Donati (1)
Acqua & Sapone
z.t
112
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
113
Alexander Zdanov
Team Nippo
z.t
114
David John McLean
Meridiana Kamen Team
z.t
115
Jasmin Becirovic
Meridiana Kamen Team
z.t
116
Matteo Bono
Lampre - ISD
z.t
117
Daniele Righi
Lampre - ISD
z.t
118
Massimo Graziato
Lampre - ISD
z.t
119
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
120
Andrea Di Corrado
Colnago - CSF Inox
z.t
121
Aristide Ratti
Team Idea
z.t
122
Mariano Giallorenzo
Meridiana Kamen Team
z.t
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst