En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Olympia's Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
26/03
Beek
Beek
178 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Jesse Kramer
Jumbo-Visma Development Team
3u38'58"
2
Martin Pedersen
Restaurant Suri - Carl Ras
z.t
3
Frank Van Den Broek
A Bloc CT
z.t
4
Jack Rootkin-Gray
Saint Piran
z.t
5
Bert-Jan Lindeman
Volkerwessels Cycling Team
z.t
6
Mathias Bregnhoj
Leopard Togt Pro Cycling
op 3"
7
Liam Slock
Lotto Dstny
op 18"
8
Wessel Mouris
Scorpions Racing Team
op 46"
9
Alexander Salby
Bingoal WB
op 59"
10
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
11
Colby Simmons
Jumbo-Visma Development Team
op 1'01"
12
Roger Kluge
Rad-Net Osswald
z.t
13
Sakarias Koller Loland
Uno-X Dare Development Team
z.t
14
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
15
Ben Felix Jochum
Team Lotto - Kern Haus
op 1'12"
16
Zeb Kyffin
Saint Piran
op 1'18"
17
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
z.t
18
Vlad Van Mechelen
Development Team DSM - Firmenich
op 1'21"
19
Lars Boven
Jumbo-Visma Development Team
z.t
20
William Tidball
Saint Piran
z.t
21
Irgens Frederik Jensen
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
22
Sebastian Andreasson
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
23
Rick Hezeman
z.t
24
Magnus Bak Klaris
Restaurant Suri - Carl Ras
z.t
25
Jelle Johannink
A Bloc CT
z.t
26
Erlend Blikra
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
27
Emil Mielke Vinjebo
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
28
Joshua Giddings
Lotto Dstny Development Team
z.t
29
Michiel Lambrecht
Bingoal Wb Devo Team
z.t
30
Gaëtan Verleyen
Bingoal Wb Devo Team
z.t
31
Rick Ottema
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
32
Bram Dissel
BEAT Cycling
z.t
33
Guillaume Visser
BEAT Cycling
z.t
34
Christiaan Lubbers
z.t
35
Victor Broex
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
36
Markus Pajur
Tartu2024 Cycling Team
z.t
37
Timo de Jong
Volkerwessels Cycling Team
z.t
38
Niklas Jagerstal
Motala Aif Serneke Allebike
z.t
39
Daniel Stampe
Restaurant Suri - Carl Ras
op 1'44"
40
Jakob Egholm
Restaurant Suri - Carl Ras
op 1'46"
41
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
op 2'00"
42
Tim Torn Teutenberg
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
43
Stijn Daemen
BEAT Cycling
op 2'11"
44
Thomas Portsmouth
Bingoal Wb Devo Team
op 2'17"
45
Chiel Schulten
Scorpions Racing Team
op 2'59"
46
Sebastian Kirkedam Larsen
Uno-X Dare Development Team
op 3'34"
47
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
op 4'01"
48
Jan-Willem van Schip
A Bloc CT
op 5'16"
49
Axel De Lie
Lotto Dstny Development Team
z.t
50
Riley Pickrell
Israel Premier Tech Academy
z.t
51
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
z.t
52
Maarten Vierhout
op 6'43"
53
Roy Hoogendoorn
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
54
Enzo Leijnse
Development Team DSM - Firmenich
z.t
55
Vincent Hoppezak
BEAT Cycling
z.t
56
Adam Seeman
Development Team DSM - Firmenich
z.t
57
Mattanja Woets
op 6'47"
58
Adne Koster
z.t
Elmar Abma
Allinq Continental Cyclingteam
DNF
Rokas Adomaitis
Tartu2024 Cycling Team
DNF
Joren Bloem
TDT-Unibet
DNF
Jordy Bouts
TDT-Unibet
DNF
Matthijs Büchli
BEAT Cycling
DNF
Brent Cle
Scorpions Racing Team
DNF
Sven De Haan
DNF
Redmar Dijkman
DNF
Patrick Eddy
Development Team DSM - Firmenich
DNF
Kristian Egholm
Restaurant Suri - Carl Ras
DNF
Joeri Fledderus
DNF
Sam Gademan
Allinq Continental Cyclingteam
DNF
Owen Geleijn
Jumbo-Visma Development Team
DNF
Sjors Handgraaf
Scorpions Racing Team
DNF
Tobias Aagaard Hansen
Leopard Togt Pro Cycling
DNF
Colin Heiderscheid
Leopard Togt Pro Cycling
DNF
Carl Kagevi
Motala Aif Serneke Allebike
DNF
Siim Kiskonen
Tartu2024 Cycling Team
DNF
Mathias Alexander E. Larsen
Restaurant Suri - Carl Ras
DNF
Tijn Louwerensen
DNF
Erik Nygaard Madsen
Uno-X Dare Development Team
DNF
Tim Marsman
Metec - Solarwatt P/B Mantel
DNF
Truls Nordhagen
Uno-X Dare Development Team
DNF
Romet Pajur
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Martins Pluto
A Bloc CT
DNF
Gianluca Pollefliet
Lotto Dstny Development Team
DNF
Sven Redmann
Rad-Net Osswald
DNF
Theo Reinhardt
Rad-Net Osswald
DNF
Lars Rouffaer
Allinq Continental Cyclingteam
DNF
Daniel Schrag
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Charlie Tanfield
Saint Piran
DNF
Jelle Ter Weeme
DNF
Lorenz Van De Wynkele
Lotto Dstny Development Team
DNF
Gil d'Heygere
BEAT Cycling
DNS
Tibor Del Grosso
Metec - Solarwatt P/B Mantel
DNS
Tomas Kopecky
TDT-Unibet
DNS
Jesper Rasch
A Bloc CT
DNS
Rik Van Der Wal
DSQ
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst