En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Olympia's Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
24/03
Gieten
Ruurlo
170 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Erlend Blikra
Uno-X Pro Cycling Team
3u58'58"
2
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
z.t
3
Martijn Budding
TDT-Unibet
z.t
4
William Tidball
Saint Piran
z.t
5
Bram Dissel
BEAT Cycling
z.t
6
Sakarias Koller Loland
Uno-X Dare Development Team
z.t
7
Roy Hoogendoorn
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
8
Patrick Eddy
Development Team DSM - Firmenich
z.t
9
Lars Boven
Jumbo-Visma Development Team
z.t
10
Martins Pluto
A Bloc CT
z.t
11
Lorenz Van De Wynkele
Lotto Dstny Development Team
z.t
12
Colby Simmons
Jumbo-Visma Development Team
z.t
13
Tim Torn Teutenberg
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
14
Zeb Kyffin
Saint Piran
z.t
15
Alexander Salby
Bingoal WB
z.t
16
Ben Felix Jochum
Team Lotto - Kern Haus
z.t
17
Daniel Stampe
Restaurant Suri - Carl Ras
z.t
18
Jesse Kramer
Jumbo-Visma Development Team
z.t
19
Brent Cle
Scorpions Racing Team
z.t
20
Vlad Van Mechelen
Development Team DSM - Firmenich
z.t
21
Emil Mielke Vinjebo
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
22
Riley Pickrell
Israel Premier Tech Academy
z.t
23
Jack Rootkin-Gray
Saint Piran
z.t
24
Wessel Mouris
Scorpions Racing Team
z.t
25
Joshua Giddings
Lotto Dstny Development Team
z.t
26
Alfred Grenaae
Uno-X Dare Development Team
z.t
27
Daniel Schrag
Team Lotto - Kern Haus
z.t
28
Tibor Del Grosso
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
29
Gianluca Pollefliet
Lotto Dstny Development Team
z.t
30
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
z.t
31
Tomas Kopecky
TDT-Unibet
z.t
32
Liam Slock
Lotto Dstny
z.t
33
Joren Bloem
TDT-Unibet
z.t
34
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
35
Stijn Daemen
BEAT Cycling
z.t
36
Magnus Bak Klaris
Restaurant Suri - Carl Ras
z.t
37
Bram Leerkes
z.t
38
Siim Kiskonen
Tartu2024 Cycling Team
z.t
39
Mattanja Woets
z.t
40
Theo Reinhardt
Rad-Net Osswald
z.t
41
Mathias Alexander E. Larsen
Restaurant Suri - Carl Ras
z.t
42
Roger Kluge
Rad-Net Osswald
z.t
43
Rick Ottema
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
44
Irgens Frederik Jensen
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
45
Jan-Willem van Schip
A Bloc CT
z.t
46
Charlie Tanfield
Saint Piran
z.t
47
Chiel Schulten
Scorpions Racing Team
z.t
48
Jakob Egholm
Restaurant Suri - Carl Ras
z.t
49
Tim Marsman
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
50
Bert-Jan Lindeman
Volkerwessels Cycling Team
z.t
51
Romet Pajur
Team Lotto - Kern Haus
z.t
52
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
53
Mathias Bregnhoj
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
54
Tijmen Eising
Volkerwessels Cycling Team
z.t
55
Rik Van Der Wal
z.t
56
Kristian Egholm
Restaurant Suri - Carl Ras
z.t
57
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
z.t
58
Victor Broex
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
59
Frank Van Den Broek
A Bloc CT
z.t
60
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
61
Jelle Johannink
A Bloc CT
z.t
62
Sam Gademan
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
63
Davide Bomboi
TDT-Unibet
op 21"
64
Timo de Jong
Volkerwessels Cycling Team
z.t
65
Colin Heiderscheid
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
66
Sebastian Kirkedam Larsen
Uno-X Dare Development Team
op 1'51"
67
Rick Hezeman
op 2'08"
68
Enzo Leijnse
Development Team DSM - Firmenich
z.t
69
Mike Bronswijk
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
70
Jesper Rasch
A Bloc CT
op 3'00"
71
Lars Rouffaer
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
72
Harry Birchill
Saint Piran
op 8'52"
73
Rokas Adomaitis
Tartu2024 Cycling Team
op 9'08"
74
Guillaume Visser
BEAT Cycling
z.t
75
Gaëtan Verleyen
Bingoal Wb Devo Team
z.t
76
Adam Seeman
Development Team DSM - Firmenich
z.t
77
Erik Nygaard Madsen
Uno-X Dare Development Team
z.t
78
Niklas Jagerstal
Motala Aif Serneke Allebike
z.t
79
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
z.t
80
Matthijs Büchli
BEAT Cycling
z.t
81
Joeri Fledderus
z.t
82
Thomas Portsmouth
Bingoal Wb Devo Team
z.t
83
Tijn Louwerensen
z.t
84
Michiel Lambrecht
Bingoal Wb Devo Team
z.t
85
Vincent Hoppezak
BEAT Cycling
op 9'12"
86
Elmar Abma
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
87
Menno Huising
Jumbo-Visma Development Team
op 9'16"
88
Markus Pajur
Tartu2024 Cycling Team
op 11'22"
89
Lauri Tamm
Tartu2024 Cycling Team
z.t
90
Sebastian Andreasson
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
91
Sven Redmann
Rad-Net Osswald
z.t
92
Adne Koster
z.t
93
Owen Geleijn
Jumbo-Visma Development Team
z.t
94
Maarten Vierhout
z.t
95
Lars van Uum
z.t
96
Melvin Drost
z.t
97
Sven De Haan
z.t
98
Nikolaj Mengel
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
99
Christiaan Lubbers
z.t
100
Julien Desmarets
Bingoal Wb Devo Team
z.t
101
Olav Wallinga
z.t
102
Carl Kagevi
Motala Aif Serneke Allebike
z.t
103
Tobias Aagaard Hansen
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
104
Truls Nordhagen
Uno-X Dare Development Team
z.t
105
Adam Lewis
Saint Piran
z.t
106
Sjors Handgraaf
Scorpions Racing Team
z.t
107
Gil d'Heygere
BEAT Cycling
z.t
108
Jordy Bouts
TDT-Unibet
z.t
109
Martin Pedersen
Restaurant Suri - Carl Ras
z.t
110
Axel De Lie
Lotto Dstny Development Team
z.t
111
Jelle Ter Weeme
z.t
112
Redmar Dijkman
op 11'42"
Erik Hagting
DNF
Alekss Krasts
Tartu2024 Cycling Team
DNF
Frank Aron Ragilo
Development Team DSM - Firmenich
DNF
Andre Roos
Tartu2024 Cycling Team
DNF
Björn Bakker
Scorpions Racing Team
DNS
Per Strand Hagenes
Jumbo-Visma Development Team
DNS
Moritz Kärsten
Development Team DSM - Firmenich
DNS
Axel Van Der Tuuk
Metec - Solarwatt P/B Mantel
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst