En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
4 Jours de Dunkerque
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
08/05
Dunkerque
La Bassée
165.3 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Marc Sarreau
Groupama - FDJ
3u56'19"
2
Bryan Coquard
Vital Concept Cycling Club
z.t
3
Rudy Barbier
Ag2r - La Mondiale
z.t
4
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
5
Timothy Dupont
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
6
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
7
Damien Touzé
St Michel - Auber 93
z.t
8
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
9
Nacer Bouhanni
Cofidis
z.t
10
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
11
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
12
Mikel Aristi Gardoki
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
13
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
14
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
15
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
16
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
z.t
17
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
18
Michael Carbel Svendgaard
Team Fortuneo - Samsic
z.t
19
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
20
Juan José Lobato del Valle
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
21
Romain Feillu
St Michel - Auber 93
z.t
22
Adrien Petit
Direct Energie
z.t
23
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
z.t
24
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
25
Lindsay De Vylder
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
26
Przemyslaw Kasperkiewicz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
27
Paul Ourselin
Direct Energie
z.t
28
Tom Dernies
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
29
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
30
Casper Pedersen
Aqua Blue Sport
z.t
31
Xandro Meurisse
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
32
Jimmy Turgis
Cofidis
z.t
33
Julien Simon
Cofidis
z.t
34
Franck Bonnamour
Team Fortuneo - Samsic
z.t
35
Jeremy Lecroq
Vital Concept Cycling Club
z.t
36
Remy Mertz
Lotto - Soudal
z.t
37
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
38
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
39
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
40
Julien Antomarchi
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
41
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
z.t
42
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
43
Mauro Finetto
Delko Marseille Provence KTM
z.t
44
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
z.t
45
Alexandre Pichot
Direct Energie
z.t
46
Dimitri Claeys
Cofidis
z.t
47
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
z.t
48
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
49
Valentin Madouas
Groupama - FDJ
z.t
50
Bert De Backer
Vital Concept Cycling Club
z.t
51
Mathias De Witte
Veranda's Willems - Crelan
z.t
52
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
53
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
54
Kevin Le Cunff
St Michel - Auber 93
z.t
55
Alo Jakin
St Michel - Auber 93
z.t
56
Julien Duval
Ag2r - La Mondiale
z.t
57
Corentin Ermenault
Vital Concept Cycling Club
z.t
58
Geoffrey Soupe
Cofidis
z.t
59
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
60
Lorrenzo Manzin
Vital Concept Cycling Club
z.t
61
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
z.t
62
Senne Leysen
Veranda's Willems - Crelan
z.t
63
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
64
Hector Saez Benito
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
65
Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
z.t
66
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
67
Daniel Hoelgaard
Groupama - FDJ
z.t
68
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
z.t
69
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
70
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
71
Yoann Paillot
St Michel - Auber 93
z.t
72
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
73
Flavien Maurelet
St Michel - Auber 93
z.t
74
Jérémy Leveau
Delko Marseille Provence KTM
z.t
75
Iuri Filosi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
76
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
77
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
z.t
78
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
79
Florian Vachon
Team Fortuneo - Samsic
z.t
80
Dmitrii Kozonchuk
Gazprom - Rusvelo
z.t
81
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
82
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
z.t
83
Kris Boeckmans
Vital Concept Cycling Club
z.t
84
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
85
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
86
Maxime Bouet
Team Fortuneo - Samsic
z.t
87
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
88
Olivier Le Gac
Groupama - FDJ
z.t
89
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
z.t
90
Anthony Turgis
Cofidis
z.t
91
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
92
Simon Sellier
Direct Energie
z.t
93
Steven Tronet
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
94
Brice Feillu
Team Fortuneo - Samsic
z.t
95
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
z.t
96
Christophe Masson
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
97
Aitor Gonzalez Prieto
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
98
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
99
Arjen Livyns
Veranda's Willems - Crelan
z.t
100
David Tanner
Veranda's Willems - Crelan
z.t
101
Nans Peters
Ag2r - La Mondiale
z.t
102
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
103
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
z.t
104
Yohann Gène
Direct Energie
z.t
105
Damien Gaudin
Direct Energie
z.t
106
Alan Marangoni
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
107
Jan-Willem van Schip
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
108
Samuel Leroux
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
109
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
110
Sho Hatsuyama
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
111
Guillaume Levarlet
St Michel - Auber 93
z.t
112
Moreno De Pauw
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
113
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
114
Lawrence Naesen
Lotto - Soudal
z.t
115
André Greipel
Lotto - Soudal
op 24"
116
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
op 47"
117
Bram Welten
Team Fortuneo - Samsic
z.t
118
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
op 1'04"
119
Benoît Vaugrenard
Groupama - FDJ
op 1'22"
120
Ludovic Robeet
WB Veranclassic Aquality Protect
op 1'31"
121
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
op 2'08"
122
Pierre Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 2'24"
123
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
op 3'50"
124
Peter Koning
Aqua Blue Sport
z.t
125
Benoît Jarrier
Team Fortuneo - Samsic
z.t
126
Pierre Idjouadienne
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 5'19"
127
Bruno Armirail
Groupama - FDJ
op 5'39"
128
Enrique Sanz
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
129
Matthew Brammeier
Aqua Blue Sport
op 5'56"
130
Mickael Delage
Groupama - FDJ
op 10'44"
131
Emiel Vermeulen
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
Mikel Iturria Segurola
Euskadi Basque Country - Murias
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1931
1896
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst