En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
4 Jours de Dunkerque
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
08/05
Barlin
Saint-Omer
176.1 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
4u15'29"
2
Julien Antomarchi
Roubaix Lille Metropole
z.t
3
Brayan Stiven Ramirez Chacon
Colombia
op 3"
4
Edward Theuns
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 14"
5
Bryan Coquard
Team Europcar
z.t
6
Roy Jans
Wanty - Groupe Gobert
z.t
7
Raymond Kreder
Roompot Oranje Peloton
z.t
8
Damien Gaudin
Ag2r - La Mondiale
z.t
9
Michael Schwarzmann
Bora - Argon 18
z.t
10
Yauheni Hutarovich
Bretagne - Séché Environnement
z.t
11
Mads Pedersen
Cult Energy Pro Cycling
z.t
12
Leonardo Fabio Duque
Colombia
z.t
13
Benjamin Giraud
Team Marseille 13 KTM
z.t
14
Timothy Dupont
Roubaix Lille Metropole
z.t
15
David Menut
Auber 93
z.t
16
Bjorn Thurau
Bora - Argon 18
z.t
17
Steve Chainel
Cofidis
z.t
18
Ralf Matzka
Bora - Argon 18
z.t
19
Steven Tronet
Auber 93
z.t
20
Alexis Bodiot
Equipe Cycliste de l Armee de Terre
z.t
21
Christian Mager
Cult Energy Pro Cycling
z.t
22
José Gonçalves
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
23
Omar Fraile Matarranza
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
24
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
25
Oliver Naesen
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
26
Damien Gaudin
Ag2r - La Mondiale
z.t
27
Frederik Backaert
Wanty - Groupe Gobert
z.t
28
Julien Duval
Equipe Cycliste de l Armee de Terre
z.t
29
Angel Madrazo Ruiz
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
30
Olivier Le Gac
FDJ
z.t
31
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
z.t
32
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
z.t
33
Laurent Pichon
FDJ
z.t
34
Rodolfo Andres Torres Agudelo
Colombia
z.t
35
Ivar Slik
Roompot Oranje Peloton
z.t
36
Tim Kerkhof
Roompot Oranje Peloton
z.t
37
Troels Ronning Vinther
Cult Energy Pro Cycling
z.t
38
Alo Jakin
Auber 93
z.t
39
David Boucher
FDJ
z.t
40
Julien El Fares
Team Marseille 13 KTM
z.t
41
Clément Saint Martin
Team Marseille 13 KTM
z.t
42
Yoann Paillot
Team Marseille 13 KTM
z.t
43
Ignatas Konovalovas
Team Marseille 13 KTM
z.t
44
Cayetano José Sarmiento Tunarrosa
Colombia
z.t
45
Fabien Canal
Equipe Cycliste de l Armee de Terre
z.t
46
César Bihel
Auber 93
z.t
47
Florian Vachon
Bretagne - Séché Environnement
z.t
48
Guillaume Levarlet
Auber 93
z.t
49
Baptiste Planckaert
Roubaix Lille Metropole
z.t
50
Jan Barta
Bora - Argon 18
z.t
51
Michael Reihs
Cult Energy Pro Cycling
z.t
52
Matthieu Boulo
Bretagne - Séché Environnement
z.t
53
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
54
Cesare Benedetti
Bora - Argon 18
z.t
55
William Bonnet
FDJ
z.t
56
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
57
Anthony Geslin
FDJ
z.t
58
Antoine Duchesne
Team Europcar
z.t
59
Wesley Kreder
Roompot Oranje Peloton
z.t
60
Sébastien Chavanel
FDJ
z.t
61
Anthony Maldonado
Auber 93
z.t
62
Stijn Steels
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
63
Amaury Capiot
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
64
Christoph Pfingsten
Bora - Argon 18
z.t
65
Romain Le Roux
Equipe Cycliste de l Armee de Terre
z.t
66
Dieter Bouvry
Roubaix Lille Metropole
z.t
67
Kevin Lebreton
Equipe Cycliste de l Armee de Terre
z.t
68
Arnaud Gérard
Bretagne - Séché Environnement
z.t
69
Jérôme Baugnies
Wanty - Groupe Gobert
z.t
70
Miguel Angel Rubiano Chavez
Colombia
op 54"
71
Jimmy Turgis
Roubaix Lille Metropole
op 56"
72
Evaldas Siskevicius
Team Marseille 13 KTM
op 1'01"
73
Sébastien Turgot
Ag2r - La Mondiale
op 14"
74
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
75
Julien Loubet
Team Marseille 13 KTM
op 1'01"
76
Reinier Honig
Roompot Oranje Peloton
op 1'15"
77
Quentin Jauregui
Ag2r - La Mondiale
z.t
78
Quentin Pacher
Equipe Cycliste de l Armee de Terre
op 1'19"
79
Maxime Renault
Auber 93
z.t
80
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
81
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
82
Gert Joeaar
Cofidis
z.t
83
Maxime Cam
Bretagne - Séché Environnement
z.t
84
Russell Downing
Cult Energy Pro Cycling
op 1'35"
85
Thomas Damuseau
Roubaix Lille Metropole
op 1'48"
86
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
z.t
87
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
88
Daniel Schorn
Bora - Argon 18
z.t
89
Boris Dron
Wanty - Groupe Gobert
op 1'50"
90
Benoît Jarrier
Bretagne - Séché Environnement
op 14"
91
Walter Fernando Pedraza Morales
Colombia
op 1'50"
92
Pierrick Fédrigo
Bretagne - Séché Environnement
op 14"
93
Brice Feillu
Bretagne - Séché Environnement
z.t
94
Rudy Molard
Cofidis
op 1'50"
95
Martin Mortensen
Cult Energy Pro Cycling
op 14"
96
Maurits Lammertink
Roompot Oranje Peloton
z.t
97
Clement Venturini
Cofidis
op 1'56"
98
Alexandre Pichot
Team Europcar
op 2'03"
99
Yohann Gène
Team Europcar
z.t
100
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
op 2'17"
101
Johan Vansummeren
Ag2r - La Mondiale
z.t
102
Phil Bauhaus
Bora - Argon 18
z.t
103
Alexandre Blain
Team Marseille 13 KTM
op 14"
104
Jimmy Engoulvent
Team Europcar
op 2'24"
105
Jérémy Leveau
Roubaix Lille Metropole
op 2'37"
106
Otto Vergaerde
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 2'40"
107
Théo Vimpere
Auber 93
op 14"
108
Adrien Petit
Cofidis
op 2'40"
109
Thomas Voeckler
Team Europcar
z.t
110
Benjamin Thomas
Equipe Cycliste de l Armee de Terre
op 2'46"
111
André Looij
Roompot Oranje Peloton
op 14"
112
Danilo Napolitano
Wanty - Groupe Gobert
op 4'18"
113
Michel Kreder
Roompot Oranje Peloton
op 14"
114
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
op 11'31"
115
Marc Sarreau
FDJ
z.t
116
Tim De Troyer
Wanty - Groupe Gobert
op 11'34"
117
Jorge Camilo Castiblanco Cubides
Colombia
op 20'32"
118
Julien Morice
Team Europcar
z.t
Jan Ghyselinck
Wanty - Groupe Gobert
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1931
1896
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst