En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Trophée des Grimpeurs
Uitslag
1
Thomas Voeckler
Bbox Bouygues Telecom
3u03'41"
2
Anthony Geslin
Française des Jeux
op 20"
3
Nicolas Jalabert
Agritubel
z.t
4
Dimitri Champion
Bretagne - Schuller
z.t
5
Luis Felipe Laverde Jimenez
Colombia Es Pasion Team
z.t
6
Wesley Sulzberger
Française des Jeux
op 52"
7
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
8
Daniele Colli
CarmioOro & A-Style
z.t
9
Pierre Cazaux
Roubaix Lille Metropole
z.t
10
Yukiya Arashiro
Bbox Bouygues Telecom
z.t
11
Samuel Dumoulin
Cofidis
z.t
12
Nicolas Hartmann
Bretagne - Schuller
z.t
13
Maxime Mederel
Auber '93
z.t
14
Cyril Bessy
Besson Chaussures-Sojasun
z.t
15
Yann Pivois
Bretagne - Schuller
z.t
16
Diego Alejandro Tamayo Martinez
CarmioOro & A-Style
op 1'03"
17
Julien El Fares
Cofidis
op 2'16"
18
Romain Feillu
Agritubel
op 3'07"
19
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
z.t
20
Anthony Roux
Française des Jeux
z.t
21
Jérémie Galland
Besson Chaussures-Sojasun
z.t
22
Niels Brouzes
Auber '93
z.t
23
Stéphane Bonsergent
Bretagne - Schuller
z.t
24
Mikael Cherel
Française des Jeux
z.t
25
Stéphane Poulhiès
Ag2r - La Mondiale
z.t
26
Alexandre Aulas
CarmioOro & A-Style
z.t
27
Guillaume Levarlet
Française des Jeux
z.t
28
Nicolas Bazin
Continental Team Differdange
z.t
29
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia Es Pasion Team
z.t
30
Julien Mazet
Auber '93
z.t
31
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
32
Mickael Larpe
Roubaix Lille Metropole
z.t
33
Robert Retschke
Continental Team Differdange
z.t
34
Renaud Dion
Ag2r - La Mondiale
z.t
35
Johan Mombaerts
Auber '93
z.t
36
Nicolas Vogondy
Agritubel
z.t
37
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
38
Jean Marc Marino
Besson Chaussures-Sojasun
z.t
39
Aurelien Duval
Française des Jeux
z.t
40
Sébastien Minard
Cofidis
z.t
41
Sébastien Duret
Bretagne - Schuller
z.t
42
David Lelay
Agritubel
z.t
43
Yann Rault
Bretagne - Schuller
z.t
44
Blaise Sonnery
Ag2r - La Mondiale
z.t
45
Ludovic Turpin
Ag2r - La Mondiale
z.t
46
Paul Brouse
CarmioOro & A-Style
z.t
47
Fabrice Jeandesboz
Besson Chaussures-Sojasun
z.t
48
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Colombia Es Pasion Team
z.t
49
Sergio Luis Henao Montoya
Colombia Es Pasion Team
z.t
50
Tony Gallopin
Auber '93
z.t
51
Cyril Gautier
Bbox Bouygues Telecom
z.t
52
Yann Huguet
Agritubel
op 3'19"
53
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
54
Olivier Bonnaire
Bbox Bouygues Telecom
z.t
55
Nicolas Rousseau
Ag2r - La Mondiale
op 3'25"
56
Morgan Chedhomme
Auber '93
op 3'33"
57
Cedric Coutouly
Besson Chaussures-Sojasun
op 3'38"
58
Gregor Gazvoda
EQA - Meitan Hompo - GDR
op 6'53"
59
Damien Monier
Cofidis
z.t
60
Steve Chainel
Bbox Bouygues Telecom
op 9'48"
61
Anthony Ravard
Agritubel
z.t
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst