En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de la Mirabelle
Ritinfo
Rit 1a
Rit 1b
Rit 2
Rit 3
31/05
Vandoeuvre-lès-Nancy
Blénod-lès-Pont-à-Mousson
97.1 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Martijn Budding
Beat Cycling Club
2u12'03"
2
Jacob Hindsgaul Madsen
Team ColoQuick
z.t
3
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
4
Steffen Munk Christiansen
Team ColoQuick
z.t
5
Simon Pellaud
IAM Excelsior
z.t
6
Jordy Bouts
z.t
7
Adam Lewis
Beat Cycling Club
z.t
8
Raul Colombo
Biesse Carrera Gavardo
z.t
9
Max Stedman
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
10
Romain Bacon
z.t
11
Claudio Imhof
Akros - Thömus
z.t
12
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
op 5"
13
Louis Louvet
op 1'01"
14
Simon Combes
z.t
15
Charles Page
Canyon dhb p/b Bloor Homes
op 1'10"
16
Rémy Gras
z.t
17
Steven Tronet
z.t
18
Paul Sauvage
z.t
19
Nahom Desale
Beat Cycling Club
z.t
20
Floris Gerts
Tarteletto - Isorex
z.t
21
Jonathan Couanon
z.t
22
Celestin Leyman
z.t
23
Dylan Page
IAM Excelsior
z.t
24
Antoine Bravard
z.t
25
Piotr Havik
Beat Cycling Club
z.t
26
Alexandre Deletang
op 1'13"
27
Alexandar Richardson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
28
Jeremias Jenelten
Akros - Thömus
z.t
29
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
30
Alex Mengoulas
Beat Cycling Club
z.t
31
Jarne Van Grieken
z.t
32
Martin Schäppi
IAM Excelsior
z.t
33
Morten Hulgaard
Team ColoQuick
z.t
34
Arnaud Pfrimmer
z.t
35
Stefan Bennett
z.t
36
Mariusz Gasiorowski
Team Hurom
z.t
37
Florent Castellarnau
z.t
38
Daan Hoeyberghs
Beat Cycling Club
z.t
39
David Menut
Scott Creuse Oxygene Gueret
z.t
40
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
41
Antoine Grimard
z.t
42
Robert-Jon McCarthy
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
43
Quentin Grolleau
z.t
44
Daniel Pearson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
45
Paul Victor Esteves
z.t
46
Johan Price-Pejtersen
Team ColoQuick
z.t
47
Stein-Erik Eriksen
z.t
48
Clement Lalba
z.t
49
Justin Paroz
Akros - Thömus
z.t
50
Simone Ravanelli
Biesse Carrera Gavardo
z.t
51
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
52
Clément Braz Afonso
z.t
53
Yannis Voisard
Akros - Thömus
z.t
54
Timo Güller
Akros - Thömus
z.t
55
Stephen Boterel
z.t
56
Charlie Meredith
z.t
57
Clément Maertens
z.t
58
Ryan Christensen
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
59
Anthony Rappo
IAM Excelsior
z.t
60
Thomas Devaux
z.t
61
Sebastien Havot
z.t
62
Romain Campistrous
z.t
63
Conn McDunphy
z.t
64
James Mc Kay
z.t
65
Jakub Kaczmarek
Team Hurom
z.t
66
Eliot Pauchard
z.t
67
Lucas Laubal
z.t
68
Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
z.t
69
Rémi Aubert
z.t
70
Thomas Naudts
z.t
71
Yordan Andreev
z.t
72
Yan Gras
Team Chazal-Canyon-3G Immo
z.t
73
Daniel Bligaard
z.t
74
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
z.t
75
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
76
Patryk Kostecki
Team Hurom
z.t
77
Pierre Terrasson
z.t
78
Arnaud Flandre
z.t
79
Eugène Richardot
z.t
80
Calan White
z.t
81
Valentin Deverchere
z.t
82
Jimmy Raibaud
z.t
83
Gautier Chaudey
z.t
84
Fabien Canal
Team Cross Safir Ganova
z.t
85
Dimitri Hopin
z.t
86
Antoine Loy
z.t
87
Julien Souton
z.t
88
Marcin Budzinski
Team Hurom
z.t
89
Yolan Sylvestre
z.t
90
Stefano Taglietti
Biesse Carrera Gavardo
z.t
91
Hadrien Degrandcourt
z.t
92
Vadim Deslandes
z.t
93
Alexandre Jamet
z.t
94
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
z.t
95
Jacopo Menegotto
z.t
96
Matthieu Garnier
z.t
97
Thomas Joly
op 1'27"
98
Quentin Moine
op 4'16"
99
Lucas Deloison
op 6'56"
100
Polychronis Tzortzakis
Tarteletto - Isorex
z.t
101
Aymeric Chaplet
op 24'19"
102
Dylan Maldonado
op 24'20"
103
Quentin Guex
IAM Excelsior
z.t
104
Arthur Troy
z.t
105
Florian Fattier
op 24'37"
Alberto Amici
Biesse Carrera Gavardo
DNF
Maximilien Beurville
DNF
Matteo Pelucchi
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Herman Vanhoucke
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst