En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Liège-Bastogne-Liège
Uitslag
1
Andy Schleck
Team Saxo Bank
6u34'32"
2
Joaquím Rodriguez Oliver
Caisse d'Epargne
op 1'17"
3
Davide Rebellin
Serramenti PVC Diquigiovanni
op 1'24"
4
Philippe Gilbert
Silence - Lotto
z.t
5
Sergueï Ivanov
Team Katusha
z.t
6
Simon Gerrans
Cervélo Test Team
z.t
7
Damiano Cunego
Lampre - NGC
z.t
8
Benoît Vaugrenard
Française des Jeux
z.t
9
Alexander Kolobnev
Team Saxo Bank
z.t
10
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
z.t
11
Ryder Hesjedal
Garmin - Slipstream
z.t
12
Matteo Carrara
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
13
Jérôme Pineau
Quick Step
z.t
14
Oscar Freire Gomez
Rabobank
z.t
15
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
16
Cadel Evans
Silence - Lotto
z.t
17
Thomas Dekker
Silence - Lotto
z.t
18
Rémy Di Gregorio
Française des Jeux
z.t
19
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
z.t
20
Vladimir Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
21
David Lelay
Agritubel
z.t
22
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
23
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
24
Christophe Moreau
Agritubel
z.t
25
Jelle Vanendert
Silence - Lotto
z.t
26
Nicki Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
27
David Moncoutié
Cofidis
z.t
28
Carlos Sastre Candil
Cervélo Test Team
z.t
29
Fabian Wegmann
Team Milram
z.t
30
Luca Mazzanti
Team Katusha
z.t
31
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
32
Paul Martens
Rabobank
z.t
33
Chris Anker Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
34
Michele Scarponi
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
35
Maxime Monfort
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
36
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
z.t
37
Karsten Kroon
Team Saxo Bank
z.t
38
Kanstantsin Sivtsov
Team Columbia - High Road - HTC
op 1'35"
39
Vincenzo Nibali
Liquigas
z.t
40
Amaël Moinard
Cofidis
op 1'38"
41
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
op 1'43"
42
Jose Rodolfo Serpa Perez
Serramenti PVC Diquigiovanni
op 2'09"
43
Ivan Basso
Liquigas
op 2'24"
44
Philip Deignan
Cervélo Test Team
op 2'54"
45
Christopher Froome
Barloworld
z.t
46
Roman Kreuziger
Liquigas
z.t
47
Franco Pellizotti
Liquigas
z.t
48
Thomas Voeckler
Bbox Bouygues Telecom
z.t
49
Sergey Lagutin
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
50
Robert Gesink
Rabobank
z.t
51
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
52
Jurgen Van den Broeck
Silence - Lotto
z.t
53
Thomas Lövkvist
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
54
Alexsandr Dyachenko
Astana
z.t
55
Christian Pfannberger
Team Katusha
z.t
56
Enrico Gasparotto
Lampre - NGC
op 2'57"
57
Clément Lhotellerie
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 3'06"
58
Christian Knees
Team Milram
op 3'19"
59
Peter Velits
Team Milram
op 3'20"
60
Jan Bakelants
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
61
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
62
Alexander Efimkin
Ag2r - La Mondiale
op 3'26"
63
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
op 3'48"
64
Assan Bazayev
Astana
op 5'37"
65
Michael Albasini
Team Columbia - High Road - HTC
op 6'06"
66
Manuele Mori
Lampre - NGC
op 6'25"
67
Rubens Bertogliati
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
68
Cyril Gautier
Bbox Bouygues Telecom
z.t
69
John-Lee Augustyn
Barloworld
z.t
70
Haimar Zubeldia Agirre
Astana
z.t
71
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
72
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
73
Addy Engels
Quick Step
z.t
74
Thomas Danielson
Garmin - Slipstream
op 8'01"
75
Nicolas Vogondy
Agritubel
z.t
76
Paolo Tiralongo
Lampre - NGC
z.t
77
Jonathan Hivert
Skil - Shimano
op 9'05"
78
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
op 10'37"
79
Marcel Wyss
Cervélo Test Team
op 11'05"
80
Francis De Greef
Silence - Lotto
z.t
81
Christophe Kern
Cofidis
z.t
82
Guillaume Levarlet
Française des Jeux
z.t
83
Christophe Brandt
Silence - Lotto
z.t
84
Craig Lewis
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
85
Jakob Fuglsang
Team Saxo Bank
z.t
86
Dries Devenyns
Quick Step
z.t
87
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r - La Mondiale
z.t
88
Linus Gerdemann
Team Milram
z.t
89
Sylvain Calzati
Agritubel
z.t
90
Oscar Pereiro Sio
Caisse d'Epargne
z.t
91
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
92
Valerio Agnoli
Liquigas
z.t
93
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
94
Iñigo Landaluze Intxaurraga
Euskaltel - Euskadi
z.t
95
Bram Tankink
Rabobank
z.t
96
Bert De Waele
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
97
Nikita Eskov
Team Katusha
z.t
98
Pavel Brutt
Team Katusha
z.t
99
Daniel Martin
Garmin - Slipstream
z.t
100
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
101
Francesco Bellotti
Barloworld
z.t
102
Paolo Longo Borghini
Barloworld
z.t
103
Rigoberto Urán
Caisse d'Epargne
z.t
104
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
105
Alexandre Botcharov
Team Katusha
z.t
106
Kevin Hulsmans
Quick Step
z.t
107
Nico Sijmens
Cofidis
z.t
108
Yukiya Arashiro
Bbox Bouygues Telecom
op 14'20"
109
Simon Geschke
Skil - Shimano
op 14'21"
110
Marco Marcato
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
111
Xavier Florencio Cabre
Cervélo Test Team
op 15'26"
112
Alberto Losada Alguacil
Caisse d'Epargne
z.t
113
Pieter Jacobs
Silence - Lotto
z.t
114
Vasili Kiryienka
Caisse d'Epargne
z.t
115
Sergey Klimov
Team Katusha
op 16'29"
116
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
117
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
118
Jérémy Roy
Française des Jeux
z.t
119
Daniele Righi
Lampre - NGC
z.t
Mauricio Alberto Ardila Cano
Rabobank
DNF
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Freddy Bichot
Agritubel
DNF
Olivier Bonnaire
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Matteo Bono
Lampre - NGC
DNF
Maxime Bouet
Agritubel
DNF
Borut Bozic
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Patrick Calcagni
Barloworld
DNF
Luca Celli
Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Mikael Cherel
Française des Jeux
DNF
Giampaolo Cheula
Barloworld
DNF
Johan Coenen
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Antonio Colom Mas
Team Katusha
DNF
Marco Corti
Barloworld
DNF
Rui Alberto Costa Da Faria
Caisse d'Epargne
DNF
Tom Criel
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Stephen Cummings
Barloworld
DNF
Allan Davis
Quick Step
DNF
Sébastien Delfosse
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
DNF
Yukihiro Doi
Skil - Shimano
DNF
Jason Donald
Garmin - Slipstream
DNF
Mathieu Drouilly
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Aurelien Duval
Française des Jeux
DNF
Huub Duyn
Garmin - Slipstream
DNF
Theo Eltink
Skil - Shimano
DNF
Lucas Euser
Garmin - Slipstream
DNF
Bingen Fernandez Bustinza
Cofidis
DNF
Juan Manuel Garate Cepa
Rabobank
DNF
Francesco Gavazzi
Lampre - NGC
DNF
Francesco Ginanni
Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Benjamin Gourgue
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Maryan Hary
Cofidis
DNF
Ben Hermans
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Jesus Hernandez Blazquez
Astana
DNF
Reinier Honig
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Yann Huguet
Agritubel
DNF
Thierry Hupond
Skil - Shimano
DNF
Edward King
Cervélo Test Team
DNF
Kim Kirchen
Team Columbia - High Road - HTC
DNF
Berik Kupeshov
Astana
DNF
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
DNF
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
DNF
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Geoffroy Lequatre
Agritubel
DNF
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
DNF
Gerben Löwik
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Tony Martin
Team Columbia - High Road - HTC
DNF
Luis Angel Mate Mardones
Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Christian Meier
Garmin - Slipstream
DNF
Koos Moerenhout
Rabobank
DNF
Benjamin Noval Gonzalez
Astana
DNF
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
DNF
Serge Pauwels
Cervélo Test Team
DNF
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
DNF
Thomas Peterson
Garmin - Slipstream
DNF
Frantisek Rabon
Team Columbia - High Road - HTC
DNF
Francesco Reda
Quick Step
DNF
Sven Renders
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
DNF
Martial Ricci-Poggi
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Piet Rooijakkers
Skil - Shimano
DNF
Nazareno Rossi
DNF
Anthony Roux
Française des Jeux
DNF
Matthias Russ
Team Milram
DNF
Mauro Santambrogio
Lampre - NGC
DNF
Ivan Santaromita
Liquigas
DNF
Björn Schröder
Team Milram
DNF
Gorazd Stangelj
Liquigas
DNF
Albert Timmer
Skil - Shimano
DNF
Johann Tschopp
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Kristof Vandewalle
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Jussi Veikkanen
Française des Jeux
DNF
Geert Verheyen
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Pieter Weening
Rabobank
DNF
Peter Wrolich
Team Milram
DNF
Thomas De Gendt
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Koen de Kort
Skil - Shimano
DNF
Jurgen Van De Walle
Quick Step
DNF
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1943
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1909
1908
1894
1893
1892
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst