En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Liège - Bastogne - Liège
Uitslag
1
Dirk De Wolf
Gatorade
7u18'06"
2
Steven Rooks
Buckler
op 30"
3
Jean-François Bernard
Banesto
z.t
4
Davide Cassani
Ariostea
op 1'35"
5
Tony Rominger
Clas-Cajastur
op 2'00"
6
Gérard Rué
Castorama
z.t
7
Gert-Jan Theunisse
TVM-Sanyo
z.t
8
Giorgio Furlan
Ariostea
z.t
9
Robert Millar
TVM-Sanyo
op 2'07"
10
Edwig Van Hooydonck
Buckler
op 2'12"
11
Raul Alcala Gallegos
PDM-Ultima-Concorde
z.t
12
Jim Van De Laer
Tulip Computers
z.t
13
Luc Roosen
Tulip Computers
z.t
14
Stephen Roche
Carrera - Vagabond-Tassoni
op 2'15"
15
Atle Kvalsvoll
Z
z.t
16
Dag Otto Lauritzen
Motorola
op 2'45"
17
Frank Van Den Abeele
Lotto
op 2'52"
18
Dante Rezze
R.M.O.
z.t
19
Phil Anderson
Motorola
op 3'22"
20
Eric Van Lancker
Panasonic-Sportlife
z.t
21
Richard Virenque
R.M.O.
z.t
22
Pedro Delgado Robledo
Banesto
op 3'26"
23
Brian Holm
Tulip Computers
op 3'40"
24
François Lemarchand
Z
z.t
25
Giuseppe Petito
Mercatone Uno - Medeghini - Zucchini
z.t
26
Dmitri Konyshev
TVM-Sanyo
op 0"
27
Noel Szostek
Assur Carpets-Willy Naessens-Euroclean
op 3'40"
28
Frans Maassen
Buckler
z.t
29
Laurent Pillon
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
z.t
30
Michel Dernies
Motorola
z.t
31
Udo Bölts
Telekom
z.t
32
Gianni Faresin
ZG Mobili - Selle Italia
op 3'43"
33
Bo Hamburger
TVM-Sanyo
op 3'47"
34
Viatcheslav Ekimov
Panasonic-Sportlife
op 4'25"
35
Jean-Claude Leclercq
Helvetia - Fichtel & Sachs
op 5'01"
36
Johan Museeuw
Lotto
z.t
37
Sean Kelly
Festina - Lotus
z.t
38
Thierry Gouvenou
Z
z.t
39
Steve Bauer
Motorola
z.t
40
Ronan Pensec
R.M.O.
z.t
41
Eddy Bouwmans
Panasonic-Sportlife
z.t
42
Alex Zülle
O.N.C.E.
z.t
43
Rolf Gölz
Ariostea
z.t
44
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
z.t
45
Erik Breukink
PDM-Ultima-Concorde
z.t
46
Rolf Sörensen
Ariostea
z.t
47
Marc Wauters
Lotto
op 14'00"
48
Mauro Gianetti
Festina - Lotus
z.t
49
Daniel Beelen
Collstrop- Garden Wood - Histor
z.t
50
Dimitri Zhdanov
Panasonic-Sportlife
z.t
51
Laurent Madouas
Castorama
z.t
52
Rudy Verdonck
Gatorade
op 19'00"
53
Laurent Brochard
Castorama
z.t
54
Acacio Da Silva
Festina - Lotus
z.t
55
Jos van Aert
PDM-Ultima-Concorde
z.t
56
Marc van Orsouw
Panasonic-Sportlife
z.t
57
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
z.t
58
Luc Leblanc
Castorama
z.t
59
Romes Gainetdinov
Festina - Lotus
z.t
60
Gerrit de Vries
Buckler
z.t
61
Dominik Krieger
Helvetia - Fichtel & Sachs
z.t
62
Mario Kummer
PDM-Ultima-Concorde
z.t
63
Arsenio Gonzalez Gutierrez
Clas-Cajastur
z.t
64
Zenon Jaskula
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
z.t
65
Thierry Bourguignon
Castorama
z.t
66
Jan Siemons
TVM-Sanyo
z.t
67
Dave Rayner
Buckler
z.t
68
Harry Lodge
Tulip Computers
z.t
69
Jean-Cyril Robin
Castorama
z.t
70
Ivan Gotti
Gatorade
z.t
71
Felice Puttini
ZG Mobili - Selle Italia
z.t
72
Patrick Verschueren
Lotto
z.t
73
Arturas Kasputis
Postobon - Manzana - Ryalcao
op 23'00"
74
Arunas Cepele
Postobon - Manzana - Ryalcao
z.t
75
Marc Bouillon
Collstrop- Garden Wood - Histor
z.t
76
Olaf Jentzsch
Tulip Computers
z.t
77
Jan Mattheus
La William - Duvel
op 25'00"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1943
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1909
1908
1894
1893
1892
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst