En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
La Flèche Wallonne
Uitslag
1
Cadel Evans
BMC Racing Team
4u39'24"
2
Joaquím Rodriguez Oliver
Team Katusha
z.t
3
Alberto Contador Velasco
Astana
z.t
4
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
op 6"
5
Damiano Cunego
Lampre - Farnese Vini
op 9"
6
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
op 11"
7
Christopher Horner
Team RadioShack
z.t
8
Andy Schleck
Team Saxo Bank
z.t
9
Ryder Hesjedal
Garmin - Transitions
z.t
10
Michael Albasini
Team HTC - Columbia
z.t
11
Bert De Waele
Landbouwkrediet
z.t
12
Vincenzo Nibali
Liquigas - Doimo
z.t
13
Christophe Le Mével
FDJ
z.t
14
Robert Gesink
Rabobank
op 19"
15
Francesco Gavazzi
Lampre - Farnese Vini
z.t
16
Xavier Florencio Cabre
Cervélo Test Team
z.t
17
Daniel Martin
Garmin - Transitions
z.t
18
Sébastien Minard
Cofidis
op 24"
19
Jurgen Van den Broeck
Omega Pharma - Lotto
z.t
21
Jérémy Roy
FDJ
z.t
22
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
23
Thomas Lövkvist
Sky Professional Cycling Team
op 27"
24
Andreas Klöden
Team RadioShack
z.t
25
Haimar Zubeldia Agirre
Team RadioShack
z.t
26
Dario Cataldo
Quick Step
op 32"
27
Thomas Voeckler
Bbox Bouygues Telecom
z.t
28
Marco Pinotti
Team HTC - Columbia
z.t
29
Lars Petter Nordhaug
Sky Professional Cycling Team
z.t
30
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
31
Eduard Vorganov
Team Katusha
op 36"
32
Peter Velits
Team HTC - Columbia
z.t
33
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet
z.t
34
Maxime Monfort
Team HTC - Columbia
op 39"
35
Cyril Gautier
Bbox Bouygues Telecom
op 41"
36
Sander Armée
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 42"
37
Yury Trofimov
Bbox Bouygues Telecom
z.t
38
Andrea Masciarelli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 45"
39
Rémi Cusin
Cofidis
z.t
40
Leonardo Bertagnolli
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
41
Kristijan Koren
Liquigas - Doimo
op 47"
42
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
43
Johan Coenen
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
44
Ben Hermans
Team RadioShack
z.t
45
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
z.t
46
Christian Knees
Team Milram
z.t
47
Marcel Wyss
Cervélo Test Team
op 53"
48
Peter Stetina
Garmin - Transitions
op 56"
49
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet
z.t
50
Geert Verheyen
Landbouwkrediet
z.t
51
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
52
Tony Martin
Team HTC - Columbia
z.t
53
Sergueï Ivanov
Team Katusha
z.t
54
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
55
Christophe Moreau
Caisse d'Epargne
z.t
56
Simon Gerrans
Sky Professional Cycling Team
z.t
57
Xavier Tondo Volpini
Cervélo Test Team
z.t
58
Bram Tankink
Rabobank
z.t
59
Daniele Pietropolli
Lampre - Farnese Vini
op 1'03"
60
Francesco Failli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
61
Sandy Casar
FDJ
z.t
62
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
op 1'06"
63
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
op 1'07"
64
Kristof Vandewalle
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
65
Daniel Moreno Fernandez
Omega Pharma - Lotto
z.t
66
Davy Commeyne
Landbouwkrediet
z.t
67
Bradley Wiggins
Sky Professional Cycling Team
z.t
68
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
69
Dries Devenyns
Quick Step
z.t
70
Sébastien Delfosse
Landbouwkrediet
op 1'14"
71
Bauke Mollema
Rabobank
z.t
72
Romain Zingle
Cofidis
op 1'19"
73
Francis Mourey
FDJ
op 1'24"
74
Stephen Cummings
Sky Professional Cycling Team
z.t
75
Dominik Nerz
Team Milram
op 1'29"
76
Alexander Kolobnev
Team Katusha
z.t
77
Nicki Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
78
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
79
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
z.t
80
Alessandro Spezialetti
Lampre - Farnese Vini
op 1'36"
81
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
z.t
82
Ivan Santaromita
Liquigas - Doimo
z.t
83
Manuele Mori
Lampre - Farnese Vini
z.t
84
Paul Martens
Rabobank
z.t
85
Michel Kreder
Garmin - Transitions
z.t
86
Steve Morabito
BMC Racing Team
z.t
87
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
88
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
89
Oscar Freire Gomez
Rabobank
z.t
90
David Loosli
Lampre - Farnese Vini
op 1'44"
91
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
op 2'05"
92
Matteo Bono
Lampre - Farnese Vini
op 2'23"
93
Benoît Vaugrenard
FDJ
op 2'30"
94
Roman Kreuziger
Liquigas - Doimo
op 2'39"
95
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
op 3'02"
96
Jean-Christophe Peraud
Omega Pharma - Lotto
op 4'23"
97
Andriy Grivko
Astana
op 5'23"
98
Oscar Pereiro Sio
Astana
z.t
99
André Steensen
Team Saxo Bank
z.t
100
Jens Voigt
Team Saxo Bank
z.t
101
Luca Mazzanti
Team Katusha
z.t
102
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
103
Jurgen Van De Walle
Quick Step
z.t
104
Dimitri Champion
Ag2r - La Mondiale
z.t
105
Steven Kruijswijk
Rabobank
z.t
106
Bart Dockx
Landbouwkrediet
z.t
107
Stéphane Augé
Cofidis
op 5'28"
108
Mathias Frank
BMC Racing Team
z.t
109
Dmitriy Fofonov
Astana
op 5'31"
110
Sylvain Calzati
Sky Professional Cycling Team
op 7'51"
111
Vasili Kiryienka
Caisse d'Epargne
z.t
112
Mickaël Buffaz
Cofidis
op 8'10"
113
Jérôme Pineau
Quick Step
z.t
114
Anthony Roux
FDJ
op 8'15"
115
Laurens ten Dam
Rabobank
op 8'21"
116
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
op 10'55"
117
Laurent Didier
Team Saxo Bank
z.t
118
Grischa Niermann
Rabobank
op 11'00"
119
Christopher Froome
Sky Professional Cycling Team
z.t
120
Martin Velits
Team HTC - Columbia
z.t
121
Craig Lewis
Team HTC - Columbia
z.t
122
Wesley Sulzberger
FDJ
z.t
123
Christian Meier
Garmin - Transitions
op 11'42"
124
Sergey Klimov
Team Katusha
z.t
125
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
z.t
126
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
127
Brent Bookwalter
BMC Racing Team
z.t
128
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
129
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
z.t
130
Rubens Bertogliati
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
131
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
132
Paolo Ciavatta
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 11'48"
133
Nico Sijmens
Cofidis
op 11'51"
134
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 11'54"
135
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 11'56"
136
Francis De Greef
Omega Pharma - Lotto
z.t
137
Peter Wrolich
Team Milram
z.t
138
Davide Appollonio
Cervélo Test Team
z.t
139
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
z.t
140
Reinier Honig
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
141
Daniele Righi
Lampre - Farnese Vini
op 12'00"
142
Benjamin Gourgue
Landbouwkrediet
op 12'12"
Mario Aerts
Omega Pharma - Lotto
DNF
Jan Bakelants
Omega Pharma - Lotto
DNF
Jérôme Baugnies
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Francesco Bellotti
Liquigas - Doimo
DNF
Thomas Bertolini
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Christophe Brandt
Omega Pharma - Lotto
DNF
Kjell Carlström
Sky Professional Cycling Team
DNF
Anthony Charteau
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Steven Cozza
Garmin - Transitions
DNF
Philip Deignan
Cervélo Test Team
DNF
Alessandro Donati (1)
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNF
Addy Engels
Quick Step
DNF
Alessandro Fantini
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNF
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Mauro Finetto
Liquigas - Doimo
DNF
Jakob Fuglsang
Team Saxo Bank
DNF
Artur Gajek
Team Milram
DNF
Aitor Galdos Alonso
Euskaltel - Euskadi
DNF
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
DNF
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
DNF
Francesco Ginanni
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Rasmus Guldhammer
Team HTC - Columbia
DNF
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo Bank
DNF
Josep Jufre Pou
Astana
DNF
Kim Kirchen
Team Katusha
DNF
Ignatas Konovalovas
Cervélo Test Team
DNF
Karsten Kroon
BMC Racing Team
DNF
Jeffry Louder
BMC Racing Team
DNF
Trent Lowe
Garmin - Transitions
DNF
Damiano Margutti
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Luis Angel Mate Mardones
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Gianni Meersman
FDJ
DNF
Dmitriy Muravyev
Team RadioShack
DNF
Benjamin Noval Gonzalez
Astana
DNF
Giuseppe Palumbo
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNF
Danny Pate
Garmin - Transitions
DNF
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team RadioShack
DNF
Fabrice Piemontesi
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Yaroslav Popovych
Team RadioShack
DNF
Francesco Reda
Quick Step
DNF
Dominik Roels
Team Milram
DNF
Ivan Rovny
Team RadioShack
DNF
Kevin Seeldraeyers
Quick Step
DNF
Luca Solari
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Gorazd Stangelj
Astana
DNF
Jackson Stewart
BMC Racing Team
DNF
Tristan Valentin
Cofidis
DNF
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
DNF
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
DNF
Paul Voss
Team Milram
DNF
Fabian Wegmann
Team Milram
DNF
Frederik Willems
Liquigas - Doimo
DNF
Simon Zahner
BMC Racing Team
DNF
Thomas De Gendt
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Alejandro Valverde werd achtste, maar is door een schorsing met terugwerkende kracht uit de uitslag geschrapt.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1939
1938
1937
1936
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst