En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
La Flèche Wallonne
Uitslag
1
Rik Verbrugghe
Lotto - Adecco
4u50'03"
2
Ivan Basso
Fassa Bortolo
op 5"
3
Jörg Jaksche
O.N.C.E. - Eroski
op 12"
4
Cesar Solaun Solana
iBanesto.com
op 21"
5
David Etxebarria Alkorta
Euskaltel - Euskadi
z.t
6
Francesco Casagrande
Fassa Bortolo
z.t
7
Dario Frigo
Fassa Bortolo
z.t
8
Davide Rebellin
Liquigas - Pata
z.t
9
Michael Boogerd
Rabobank
z.t
10
Peter Luttenberger
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
11
Michele Bartoli
Mapei - Quick Step
op 27"
12
Raimondas Rumsas
Fassa Bortolo
z.t
13
Francisco Mancebo Perez
iBanesto.com
z.t
14
Marcos Antonio Serrano Rodriguez
O.N.C.E. - Eroski
z.t
15
Oscar Camenzind
Lampre - Daikin
z.t
16
Mario Aerts
Lotto - Adecco
z.t
17
Paolo Savoldelli
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
18
Angel Castresana del Val
Euskaltel - Euskadi
op 37"
19
Axel Merckx
Domo - Farm Frites
z.t
20
Paolo Bettini
Mapei - Quick Step
z.t
21
Pavel Tonkov
Mercury - Viatel
z.t
22
Andrea Noè
Mapei - Quick Step
z.t
23
Txema Del Olmo Zendegi
Euskaltel - Euskadi
z.t
24
Dave Bruylandts
Domo - Farm Frites
z.t
25
Kurt Van De Wouwer
Lotto - Adecco
op 46"
26
Alexandre Vinokourov
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
27
Oscar Mason
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
28
Bo Hamburger
CSC - World Online
z.t
29
Mikel Pradera Rodriguez
O.N.C.E. - Eroski
z.t
30
Mikel Zarrabeitia Uranga
O.N.C.E. - Eroski
z.t
31
Sergio Barbero
Lampre - Daikin
z.t
32
Igor Astarloa Ascasibar
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
33
José Bento Carvalho De Azevedo
O.N.C.E. - Eroski
z.t
34
Eddy Mazzoleni
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
35
Udo Bölts
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
36
Wladimir Belli
Fassa Bortolo
z.t
37
Serge Baguet
Lotto - Adecco
op 56"
38
Marco Velo
Mercatone Uno - Stream TV
op 59"
39
Michel Vanhaecke
Landbouwkrediet - Colnago
op 1'03"
40
Matthias Kessler
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
41
Massimo Donati
Tacconi Sport - Vini Caldirola
op 1'07"
42
Marc Lotz
Rabobank
op 1'33"
43
Beat Zberg
Rabobank
op 1'48"
44
Markus Zberg
Rabobank
op 1'53"
45
Paolo Lanfranchi
Mapei - Quick Step
op 2'02"
46
Christopher Horner
Prime Alliance Cycling Team
op 2'08"
47
Massimo Codol
Lampre - Daikin
op 2'18"
48
Massimiliano Lelli
Cofidis
z.t
49
Luca Paolini
Mapei - Quick Step
op 2'22"
50
Geert Verheyen
Rabobank
z.t
51
Stive Vermaut
Lotto - Adecco
op 2'31"
52
Michael Blaudzun
CSC - World Online
z.t
53
Tomasz Brozyna
iBanesto.com
op 2'36"
54
Guido Trentin
Cofidis
z.t
55
Dmitriy Fofonov
Cofidis
z.t
56
Martin Rittsel
CSC - World Online
op 2'41"
57
Roland Meier
Team Coast
z.t
58
Laurent Dufaux
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
59
Luca Mazzanti
Fassa Bortolo
z.t
60
Christophe Brandt
Lotto - Adecco
z.t
61
David Clinger
Festina
z.t
62
Andrei Kivilev
Cofidis
z.t
63
Luca Scinto
Mapei - Quick Step
op 2'48"
64
Mikel Artetxe Gezuraga
Euskaltel - Euskadi
z.t
65
Erik Dekker
Rabobank
z.t
66
Manuel Beltran Martinez
Mapei - Quick Step
z.t
67
Andrea Peron (1)
Fassa Bortolo
z.t
68
Denis Menchov
iBanesto.com
z.t
69
Igor González de Galdeano
O.N.C.E. - Eroski
z.t
70
Christophe Moreau
Festina
op 2'58"
71
Steven Kleynen
Domo - Farm Frites
op 3'35"
72
Grischa Niermann
Rabobank
op 3'58"
73
Rolf Huser
Team Coast
z.t
74
Alberto Elli
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
75
Andrei Tcherviakov
Landbouwkrediet - Colnago
op 4'56"
76
Marcelino Garcia Alonso
CSC - World Online
op 5'12"
77
José Luis Arrieta Lujambio
iBanesto.com
z.t
78
Igor Pugaci
Saeco Macchine per Caffe'
op 5'45"
79
Vincent Cali
Collstrop - Palmans
op 6'39"
80
Juan José De Los Angeles Segui
Kelme - Costa Blanca
op 7'16"
81
Koos Moerenhout
Domo - Farm Frites
op 7'36"
82
Unai Etxebarria Arana
Euskaltel - Euskadi
op 7'42"
83
Steve De Wolf
Domo - Farm Frites
op 7'52"
84
Tom Stremersch
Vlaanderen - T Interim
op 8'20"
85
Renaud Boxus
Ville de Charleroi - Newsystems
z.t
86
Ief Verbrugghe
Lotto - Adecco
z.t
87
Björn Leukemans
Vlaanderen - T Interim
z.t
88
Joaquim Lopez Torrella
Kelme - Costa Blanca
z.t
89
Jens Heppner
Team Deutsche Telekom - ARD
op 8'25"
90
Sandro Giacomelli
Tacconi Sport - Vini Caldirola
op 8'30"
91
Glenn D'Hollander
Lotto - Adecco
z.t
92
Pietro Zucconi
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
93
Nico Sijmens
Vlaanderen - T Interim
op 8'38"
94
Jan Hruska
O.N.C.E. - Eroski
z.t
95
Laurent Madouas
Festina
z.t
96
Alberto Benito Guerrero
iBanesto.com
z.t
97
Peter Farazijn
Cofidis
z.t
98
David Tani
Mapei - Quick Step
op 8'43"
99
Oscar Pozzi
Fassa Bortolo
z.t
100
Claude Lamour
Cofidis
op 8'48"
101
Niklas Axelsson
Alessio
op 8'58"
102
Constantino Zaballa Gutierrez
Kelme - Costa Blanca
op 9'08"
103
Leif Hoste
Domo - Farm Frites
z.t
104
Laurent Lefevre
Cofidis
op 10'40"
105
Pascal Lino
Festina
z.t
106
Patrick Calcagni
Tacconi Sport - Vini Caldirola
op 10'50"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1939
1938
1937
1936
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst