En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of the Alps
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
23/04
Idroland
Riva del Garda
120.9 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Simon Yates
Team BikeExchange
18u36'06"
2
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Bahrain Victorious
op 58"
3
Aleksander Vlasov
Astana - Premier Tech
op 1'06"
4
Jefferson Alexander Cepeda
Androni Giocatolli - Sidermec
op 2'25"
5
Hugh Carthy
EF Education - Nippo
op 2'37"
6
Pavel Sivakov
Ineos Grenadiers
op 2'44"
7
Nairo Quintana Rojas
Team Arkéa - Samsic
op 2'54"
8
Ruben Guerreiro
EF Education - Nippo
op 3'12"
9
Romain Bardet
Team DSM
z.t
10
Nicholas Schultz
Team BikeExchange
op 3'36"
11
Geoffrey Bouchard
Ag2r Citroën Team
op 3'53"
12
Matteo Fabbro
Bora - HansGrohe
op 3'59"
13
Daniel Felipe Martinez
Ineos Grenadiers
op 4'21"
14
Alejandro Osorio Carvajal
Caja Rural - Seguros RGA
op 4'25"
15
Daniel Martin
Israel Start-Up Nation
op 4'35"
16
Domenico Pozzovivo
Team Qhubeka NextHash
op 5'01"
17
Joe Dombrowski
UAE Team Emirates
op 6'20"
18
Florian Lipowitz
Tirol KTM Cycling Team
op 6'28"
19
Amanuel Gebreigzabhier
Trek - Segafredo
op 8'21"
20
Hermann Pernsteiner
Bahrain Victorious
op 8'53"
21
Giovanni Carboni
Bardiani CSF Faizane'
op 9'48"
22
Tony Gallopin
Ag2r Citroën Team
op 9'52"
23
Gianni Moscon
Ineos Grenadiers
op 10'07"
24
Gianluca Brambilla
Trek - Segafredo
op 10'17"
25
Erik Fetter
EOLO - Kometa Cycling Team
op 10'28"
26
Antonio Nibali
Trek - Segafredo
op 11'20"
27
Attila Valter
Groupama - FDJ
op 11'38"
28
Vadim Pronskiy
Astana - Premier Tech
op 12'01"
29
Luis Léon Sanchez Gil
Astana - Premier Tech
op 12'05"
30
Jaakko Hänninen
Ag2r Citroën Team
op 12'31"
31
Guy Niv
Israel Start-Up Nation
op 13'13"
32
Sebastian Henao Gomez
Ineos Grenadiers
op 13'30"
33
Larry Warbasse
Ag2r Citroën Team
op 14'04"
34
Felix Grossschartner
Bora - HansGrohe
op 14'33"
35
Ben Zwiehoff
Bora - HansGrohe
op 14'52"
36
Nicolas Prodhomme
Ag2r Citroën Team
op 15'43"
37
Mattias Skjelmose Jensen
Trek - Segafredo
op 16'32"
38
Andres Camilo Ardila Ordoñez
UAE Team Emirates
z.t
39
Kilian Frankiny
Team Qhubeka NextHash
op 16'33"
40
Michel Ries
Trek - Segafredo
op 16'55"
41
Georg Steinhauser
Tirol KTM Cycling Team
op 17'28"
42
Iván Ramiro Sosa
Ineos Grenadiers
op 17'39"
43
Nicholas Roche
Team DSM
op 17'45"
44
Edward Ravasi
EOLO - Kometa Cycling Team
op 18'10"
45
Simone Ravanelli
Androni Giocatolli - Sidermec
op 18'34"
46
Tejay Van Garderen
EF Education - Nippo
op 19'01"
47
Anton Palzer
Bora - HansGrohe
op 20'52"
48
Luca Chirico
Androni Giocatolli - Sidermec
op 20'54"
49
Alexander Cataford
Israel Start-Up Nation
op 21'18"
50
François Bidard
Ag2r Citroën Team
op 21'44"
51
Natnael Tesfatsion Ocbit
Androni Giocatolli - Sidermec
op 22'12"
52
Winner Andrew Anacona
Team Arkéa - Samsic
op 22'14"
53
Pavel Kochetkov
Gazprom - Rusvelo
op 22'33"
54
Anthony Delaplace
Team Arkéa - Samsic
op 23'58"
55
Jonas Gregaard Wilsly
Astana - Premier Tech
op 24'33"
56
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
op 24'43"
57
Simon Guglielmi
Groupama - FDJ
op 24'49"
58
Lars Van den Berg
Groupama - FDJ
op 24'59"
59
Tanel Kangert
Team BikeExchange
op 25'09"
60
Thibaut Pinot
Groupama - FDJ
op 25'35"
61
Luca Covili
Bardiani CSF Faizane'
op 26'25"
62
Omer Goldstein
Israel Start-Up Nation
op 27'13"
63
Alessandro De Marchi
Israel Start-Up Nation
op 27'15"
64
Ilnur Zakarin
Gazprom - Rusvelo
op 27'27"
65
Davide Gabburo
Bardiani CSF Faizane'
op 27'57"
66
Rafael Valls Ferri
Bahrain Victorious
op 28'23"
67
Christian Scaroni
Gazprom - Rusvelo
op 28'28"
68
Cristian Camilo Munoz Lancheros
UAE Team Emirates
op 28'46"
69
Filippo Zana
Bardiani CSF Faizane'
op 30'11"
70
Sergio Roman Martin Galan
Caja Rural - Seguros RGA
op 30'33"
71
Mark Christian
EOLO - Kometa Cycling Team
op 31'08"
72
Mark Padun
Bahrain Victorious
op 31'11"
73
Fabio Felline
Astana - Premier Tech
op 32'20"
74
Daniel Savini
Bardiani CSF Faizane'
op 33'28"
75
Yukiya Arashiro
Bahrain Victorious
op 35'21"
76
Matteo Sobrero
Astana - Premier Tech
op 36'00"
77
Michael Storer
Team DSM
op 36'50"
78
Enrico Battaglin
Bardiani CSF Faizane'
op 38'38"
79
Abner Santiago Umba Lopez
Androni Giocatolli - Sidermec
op 39'30"
80
Callum Scotson
Team BikeExchange
op 40'00"
81
Johnatan Cañaveral Vargas
Bardiani CSF Faizane'
op 41'59"
82
Romain Combaud
Team DSM
op 42'02"
83
Alessandro Bisolti
Androni Giocatolli - Sidermec
op 42'55"
84
Lachlan David Morton
EF Education - Nippo
op 44'35"
85
Dayer Uberney Quintana Rojas
Team Arkéa - Samsic
op 44'49"
86
Salvatore Puccio
Ineos Grenadiers
op 47'05"
87
Kevin Colleoni
Team BikeExchange
op 47'15"
88
Connor Brown
Team Qhubeka NextHash
op 47'37"
89
Maxime Bouet
Team Arkéa - Samsic
op 48'00"
90
Marton Dina
EOLO - Kometa Cycling Team
op 48'44"
91
Jon Barrenetxea Golzarri
Caja Rural - Seguros RGA
op 49'06"
92
Aliaksandr Riabushenko
UAE Team Emirates
op 49'54"
93
Christopher Froome
Israel Start-Up Nation
op 51'09"
94
Cameron Meyer
Team BikeExchange
op 55'08"
95
Nickolas Dlamini
Team Qhubeka NextHash
op 55'41"
96
Henri Vandenabeele
Development Team DSM
op 56'20"
97
Marco Marcato
UAE Team Emirates
op 59'54"
98
Anton Kuzmin
Gazprom - Rusvelo
op 1u00'11"
99
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
op 1u00'23"
100
Domen Novak
Bahrain Victorious
op 1u01'16"
101
Reuben Thompson
Groupama - FDJ CT
op 1u02'04"
102
Frederik Wandahl
Bora - HansGrohe
op 1u03'07"
103
Davide Bais
EOLO - Kometa Cycling Team
op 1u06'27"
104
Tobias Ludvigsson
Groupama - FDJ
op 1u07'15"
105
Lukas Pöstlberger
Bora - HansGrohe
op 1u07'16"
106
Felix Engelhardt
Tirol KTM Cycling Team
op 1u07'52"
107
Andrea Vendrame
Ag2r Citroën Team
op 1u09'13"
108
Antoine Duchesne
Groupama - FDJ
op 1u10'00"
109
William Barta
EF Education - Nippo
op 1u13'47"
110
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
op 1u14'34"
111
Leon Heinschke
Development Team DSM
op 1u17'55"
112
Leonardo Basso
Ineos Grenadiers
op 1u19'08"
113
Julius van den Berg
EF Education - Nippo
op 1u21'02"
114
Mathias Vacek
Gazprom - Rusvelo
op 1u24'33"
115
Matevz Govekar
Tirol KTM Cycling Team
op 1u27'03"
116
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
op 1u29'09"
Alessandro Fancellu
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Romain Hardy
Team Arkéa - Samsic
DNF
Mikel Nieve Ituralde
Team BikeExchange
DNF
Kevin Pezzo Rosola
Tirol KTM Cycling Team
DNF
Harold Alfonso Tejada Canacue
Astana - Premier Tech
DNF
Emanuel Zangerle
Tirol KTM Cycling Team
DNF
Reinardt Janse van Rensburg
Team Qhubeka NextHash
DNF
Jai Hindley
Team DSM
DNS
Lasse Norman Hansen
Team Qhubeka NextHash
DNF
Alejandro Ropero Molina
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Oliviero Troia
UAE Team Emirates
DNF
Antonio Tiberi
Trek - Segafredo
DNS
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Ben Hermans
Israel Start-Up Nation
DNF
Logan Mclain
Tirol KTM Cycling Team
DNF
Markus Pajur
Team Arkéa - Samsic
DNF
Karel Vacek
Team Qhubeka NextHash
DNF
Idar Andersen
Uno-X Pro Cycling Team
DNS
Tobias Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
DNS
Morten Hulgaard
Uno-X Pro Cycling Team
DNS
Sindre Kulset
Uno-X Pro Cycling Team
DNS
Lars Saugstad
Uno-X Pro Cycling Team
DNS
Torjus Sleen
Uno-X Pro Cycling Team
DNS
Torstein Traeen
Uno-X Pro Cycling Team
DNS
Juan Fernando Calle Hurtado
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocatolli - Sidermec
DNF
Chun Kai Feng
Bahrain Victorious
OTL
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst