En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro del Trentino
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
23/04
Ala
Fierozzo val dei Mocheni
183.8 km
Uitslag
Stand
Berg
1
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
4u54'12"
2
Mikel Landa Meana
Astana Pro Team
op 5"
3
Richie Porte
Team Sky
z.t
4
Romain Bardet
Ag2r - La Mondiale
z.t
5
Damiano Cunego
Nippo - Vini Fantini
z.t
6
Rodolfo Andres Torres Agudelo
Colombia
op 13"
7
Dario Cataldo
Astana Pro Team
op 15"
8
Diego Rosa
Astana Pro Team
z.t
9
Louis Meintjes
MTN - Qhubeka
op 17"
10
Leopold Konig
Team Sky
z.t
11
José Joao Pimenta Costa Mendes
Bora - Argon 18
z.t
12
Edoardo Zardini
Bardiani CSF
op 20"
13
Stefano Pirazzi
Bardiani CSF
z.t
14
David Arroyo Duran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
15
Hugh Carthy
Caja Rural - Seguros RGA
op 35"
16
Ryder Hesjedal
Team Cannondale - Garmin
op 41"
17
Joe Dombrowski
Team Cannondale - Garmin
op 45"
18
Tanel Kangert
Astana Pro Team
op 1'13"
19
Walter Fernando Pedraza Morales
Colombia
z.t
20
Paolo Tiralongo
Astana Pro Team
z.t
21
Emanuel Buchmann
Bora - Argon 18
z.t
22
Dominik Nerz
Bora - Argon 18
z.t
23
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
z.t
24
Merhawi Kudus Ghebremedhin
MTN - Qhubeka
op 1'40"
25
Antonio Santoro
MG.Kvis-Vega
op 1'57"
26
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
op 2'08"
27
Andrey Zeits
Astana Pro Team
z.t
28
Ricardo Vilela
Caja Rural - Seguros RGA
op 2'12"
29
Yonathan Monsalve
SouthEast
z.t
30
Kanstantsin Sivtsov
Team Sky
op 2'19"
31
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 3'02"
32
Matteo Busato
SouthEast
op 3'14"
33
Amets Txurruka Ansola
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
34
Gianfranco Zilioli
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
35
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani CSF
op 4'33"
36
Davide Gabburo
z.t
37
Luca Chirico
Bardiani CSF
op 4'44"
38
Davide Malacarne
Astana Pro Team
op 4'57"
39
Davide Villella
Team Cannondale - Garmin
op 5'06"
40
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
op 6'10"
41
Hugo Houle
Ag2r - La Mondiale
op 6'44"
42
Paul Voss
Bora - Argon 18
op 6'52"
43
Omar Fraile Matarranza
Caja Rural - Seguros RGA
op 7'19"
44
Antonio Molina
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
45
Angel Madrazo Ruiz
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
46
Alessio Taliani
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
47
Petr Ignatenko
Rusvelo
z.t
48
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
z.t
49
Cesare Benedetti
Bora - Argon 18
op 7'23"
50
Serghei Tvetcov
Androni Giocattoli - Sidermec
op 9'57"
51
Giacomo Berlato
Nippo - Vini Fantini
op 10'34"
52
Giorgio Cecchinel
SouthEast
op 11'03"
53
Sebastian Henao Gomez
Team Sky
op 11'11"
54
David Lopez Garcia
Team Sky
op 12'59"
55
Simone Ponzi
SouthEast
op 13'36"
56
Moreno Moser
Team Cannondale - Garmin
z.t
57
Natnael Berhane
MTN - Qhubeka
op 14'19"
58
Jean-Christophe Peraud
Ag2r - La Mondiale
op 15'24"
59
Johann van Zyl
MTN - Qhubeka
op 16'09"
60
Lukas Pöstlberger
Tirol Cycling Team
op 17'21"
61
Patrick Konrad
Bora - Argon 18
z.t
62
Cristiano Salerno
Bora - Argon 18
z.t
63
Ian Boswell
Team Sky
z.t
64
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
op 18'01"
65
Ildar Arslanov
Rusvelo
z.t
66
Patrick Gretsch
Ag2r - La Mondiale
z.t
67
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
z.t
68
Florian Schipflinger
Tirol Cycling Team
z.t
69
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
z.t
70
Cayetano José Sarmiento Tunarrosa
Colombia
z.t
71
Bartosz Huzarski
Bora - Argon 18
z.t
72
Gustav Erik Larsson
Cult Energy Pro Cycling
z.t
73
Daniel Teklehaimanot Girmazion
MTN - Qhubeka
z.t
74
Stefan Praxmarer
Tirol Cycling Team
z.t
75
Karel Hnik
Cult Energy Pro Cycling
z.t
76
Miguel Angel Rubiano Chavez
Colombia
z.t
77
Antonio Nibali
Nippo - Vini Fantini
z.t
78
Patric Schultus
Tirol Cycling Team
z.t
79
Brayan Stiven Ramirez Chacon
Colombia
z.t
80
Alexander Rybakov
Rusvelo
z.t
81
Andrea Piechele
Bardiani CSF
op 20'40"
82
Roman Kustadinchev
Rusvelo
op 26'52"
83
Jorge Camilo Castiblanco Cubides
Colombia
op 27'54"
84
Elia Favilli
SouthEast
z.t
85
Joël Zangerle
Cult Energy Pro Cycling
z.t
86
Alessandro Malaguti
Nippo - Vini Fantini
z.t
87
Giulio Ciccone
z.t
88
Stefano Nardelli
Uniero Wilier
z.t
89
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
90
Gianni Moscon
z.t
91
Artem Ovechkin
Rusvelo
z.t
92
Alexander Foliforov
Rusvelo
z.t
93
Giuseppe Fonzi
SouthEast
z.t
94
Mauro Finetto
SouthEast
z.t
95
Luca Sterbini
Bardiani CSF
z.t
96
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
97
Mirko Tedeschi
SouthEast
z.t
98
Simone Ravanelli
z.t
99
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
z.t
100
Simone Petilli
Uniero Wilier
z.t
101
Adrien Niyonshuti
MTN - Qhubeka
z.t
102
Miguel Angel Benito Diez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
103
Xabier Zandio Echaide
Team Sky
z.t
104
Kristoffer Skjerping
Team Cannondale - Garmin
z.t
105
Lasse Norman Hansen
Team Cannondale - Garmin
z.t
106
Nathan Brown
Team Cannondale - Garmin
z.t
107
Oscar Gatto
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
108
Simone Andreetta
Bardiani CSF
z.t
109
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
z.t
110
Fabio Taborre
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
111
Simone Sterbini
Bardiani CSF
z.t
112
Luca Paolini
Katusha
z.t
113
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
op 38'42"
Alexander Evtushenko
Rusvelo
DNF
Linus Gerdemann
Cult Energy Pro Cycling
DNF
Aleksandr Komin
Rusvelo
DNF
Mikel Nieve Ituralde
Team Sky
DNF
Rasmus Christian Quaade
Cult Energy Pro Cycling
DNF
Mario Schoibl
Tirol Cycling Team
DNF
Simone Stortoni
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst