En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro del Trentino
Ritinfo
Rit 1a
Rit 1b
Rit 2
Rit 3
Rit 4
17/04
Sillian
Vetriolo Terme
220 km
Uitslag
Stand
1
Kanstantsin Sivtsov
Sky Procycling
5u48'07"
2
Mauro Santambrogio
Vini Fantini
op 4"
3
Vincenzo Nibali
Astana Pro Team
op 19"
4
Bradley Wiggins
Sky Procycling
z.t
5
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
op 28"
6
Stefano Pirazzi
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 34"
7
Fabio Aru
Astana Pro Team
op 37"
8
Alexsandr Dyachenko
Astana Pro Team
op 38"
9
Pierre Rolland
Team Europcar
op 45"
10
Cadel Evans
BMC Racing Team
z.t
11
Stefano Locatelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 1'04"
12
Andre Fernando S. Martins Cardoso
Caja Rural
op 1'06"
13
Christopher Butler
Champion System Pro Cycling Team
z.t
14
Przemyslaw Niemiec
Lampre - Merida
op 1'07"
15
Marcos García Fernandez
Caja Rural
op 1'11"
16
Ivan Rovny
Ceramica Flaminia - Fondriest
op 1'33"
17
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
z.t
18
Ivan Basso
Cannondale
z.t
19
Diego Rosa
Androni Giocattoli
op 1'54"
20
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
op 2'23"
21
Leopold Konig
Team Netapp - Endura
z.t
22
Fredrik Kessiakoff
Astana Pro Team
op 2'50"
23
Valerio Agnoli
Astana Pro Team
op 3'12"
24
Sergio Pardilla Bellon
MTN - Qhubeka
op 3'30"
25
Cameron Wurf
Cannondale
z.t
26
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
op 4'19"
27
Amets Txurruka Ansola
Caja Rural
z.t
28
Yonathan Monsalve
Vini Fantini
z.t
29
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
30
Paolo Tiralongo
Astana Pro Team
z.t
31
Ivan Santaromita
BMC Racing Team
z.t
32
Miguel Angel Rubiano Chavez
Androni Giocattoli
z.t
33
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
z.t
34
Michele Scarponi
Lampre - Merida
z.t
35
Pavel Kochetkov
Rusvelo
op 5'20"
36
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
37
Jarlinson Pantano Gomez
Colombia
op 5'27"
38
Matteo Rabottini
Vini Fantini
op 5'47"
39
David De La Cruz Melgarejo
Team Netapp - Endura
op 5'54"
40
Marco Corti
Colombia
op 6'20"
41
Michael Rodriguez Galindo
Colombia
z.t
42
Cristiano Monguzzi
Vini Fantini
z.t
43
Tanel Kangert
Astana Pro Team
op 6'41"
44
Chad Beyer
Champion System Pro Cycling Team
op 6'44"
45
Louis Meintjes
MTN - Qhubeka
op 6'47"
46
Jose Rodolfo Serpa Perez
Lampre - Merida
op 7'08"
47
Alexander Rybakov
Rusvelo
op 7'23"
48
Dario Cataldo
Sky Procycling
op 7'28"
49
Nicola Dal Santo
Ceramica Flaminia - Fondriest
op 7'48"
50
Natnael Berhane
Team Europcar
op 7'50"
51
Cayetano José Sarmiento Tunarrosa
Cannondale
z.t
52
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
z.t
53
Carlos Julian Quintero Norena
Colombia
z.t
54
Manuel Antunes Amaro
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
55
Jacques Janse van Rensburg
MTN - Qhubeka
op 8'25"
56
Artem Ovechkin
Rusvelo
op 8'29"
57
Enzo Josue Moyano
Caja Rural
op 8'32"
58
Antonio Santoro
Ceramica Flaminia - Fondriest
op 8'39"
59
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
op 8'40"
60
Yelko Gomez
Caja Rural
z.t
61
Jackson Rodríguez
Androni Giocattoli
op 9'02"
62
Edoardo Zardini
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 9'06"
63
Sergey Firsanov
Rusvelo
op 9'35"
64
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 10'00"
65
Joe Dombrowski
Sky Procycling
z.t
66
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
op 10'53"
67
Sylvain Georges
Ag2r - La Mondiale
z.t
68
Peter Kennaugh
Sky Procycling
op 11'47"
69
Marco Pinotti
BMC Racing Team
op 12'26"
70
Christian Knees
Sky Procycling
z.t
71
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
z.t
72
Cristiano Salerno
Cannondale
z.t
73
Sergey Klimov
Rusvelo
z.t
74
Cyril Gautier
Team Europcar
z.t
75
Kristijan Durasek
Lampre - Merida
z.t
76
Meran Russan
MTN - Qhubeka
op 13'44"
77
Ilya Gorodnichev
Ceramica Flaminia - Fondriest
op 13'53"
78
Emanuele Sella
Androni Giocattoli
op 14'02"
79
Stefano Garzelli
Vini Fantini
op 14'04"
80
Marco Canola
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 14'30"
81
Fabio Felline
Androni Giocattoli
z.t
82
Enrico Battaglin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
83
Bartosz Huzarski
Team Netapp - Endura
op 14'44"
84
Alessandro Vanotti
Astana Pro Team
op 14'55"
85
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
z.t
86
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
z.t
87
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia
z.t
88
Juan Pablo Suarez Suarez
Colombia
z.t
89
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
z.t
90
Xabier Zandio Echaide
Sky Procycling
z.t
91
Davide Viganò
Lampre - Merida
z.t
92
Leonardo Fabio Duque
Colombia
z.t
93
Ryota Nishizono
Champion System Pro Cycling Team
op 15'22"
94
Jan Barta
Team Netapp - Endura
op 15'28"
95
Josef Cerny
CCC Polsat Polkowice
z.t
96
Tsgabu Gebremaryam Grmay
MTN - Qhubeka
op 16'29"
97
Yukiya Arashiro
Team Europcar
op 16'43"
98
Angelo Tulik
Team Europcar
z.t
99
David Veilleux
Team Europcar
z.t
100
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
z.t
101
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
z.t
102
Andrea Manfredi
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
103
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
z.t
104
Danny Pate
Sky Procycling
z.t
105
Johann van Zyl
MTN - Qhubeka
op 16'53"
106
Kin San Wu
Champion System Pro Cycling Team
op 17'29"
107
Chan Jae Jang
Champion System Pro Cycling Team
op 18'35"
108
Nicola Boem
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 18'52"
109
Fabio Taborre
Vini Fantini
op 19'05"
110
Davide Malacarne
Team Europcar
z.t
111
Cesare Benedetti
Team Netapp - Endura
op 19'58"
112
Tiziano Dall'Antonia
Cannondale
z.t
113
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
z.t
114
Songezo Jim
MTN - Qhubeka
z.t
115
Juraj Sagan
Cannondale
op 20'07"
116
Adam Blythe
BMC Racing Team
op 20'24"
117
Gregor Gazvoda
Champion System Pro Cycling Team
op 22'02"
118
Valentin Iglinskiy
Ag2r - La Mondiale
op 22'11"
119
Alexander Mironov
Rusvelo
z.t
120
Omar Fraile Matarranza
Caja Rural
z.t
121
Marco Coledan
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 22'44"
122
Oscar Gatto
Vini Fantini
op 23'50"
123
Elia Viviani
Cannondale
z.t
124
Tomas Aurelio Gil Martinez
Androni Giocattoli
z.t
125
Muhamad Adiq Husainie Othman
Champion System Pro Cycling Team
z.t
126
Alessandro Proni
Vini Fantini
z.t
127
Andrei Solomennikov
Rusvelo
z.t
128
Ralf Matzka
Team Netapp - Endura
z.t
129
Michael Schwarzmann
Team Netapp - Endura
z.t
130
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
z.t
131
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
z.t
132
Giairo Ermeti
Androni Giocattoli
z.t
133
Andrea Fedi
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
134
Ariel Maximiliano Richeze
Lampre - Merida
z.t
135
Roberto Ferrari
Lampre - Merida
z.t
136
Filippo Savini
Ceramica Flaminia - Fondriest
op 24'40"
Martin Kohler
BMC Racing Team
DNF
Jonathan McEvoy
Team Netapp - Endura
DNF
Youcef Reguigui
MTN - Qhubeka
DNF
Sebastian Lander
BMC Racing Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst