En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tro-Bro Léon
Uitslag
1
Giacomo Nizzolo
Israel - Premier Tech
4u50'52"
2
Arnaud De Lie
Lotto Dstny
z.t
3
Nils Eekhoff
Team DSM - Firmenich
z.t
4
Eddy Fine
Cofidis
z.t
5
Rasmus Tiller
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
6
Clement Venturini
Ag2r Citroën Team
z.t
7
Laurent Pichon
Team Arkéa - Samsic
z.t
8
Florian Vermeersch
Lotto Dstny
op 5"
9
Thomas Gachignard
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
10
Samuel Watson
Groupama - FDJ
z.t
11
Anthony Turgis
TotalEnergies
op 12"
12
Axel Zingle
Cofidis
op 36"
13
Alexander Kristoff
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
14
Jens Reynders
Israel - Premier Tech
z.t
15
Morne Van Niekerk
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
16
Lewis Askey
Groupama - FDJ
z.t
17
Mael Guegan
Cic U Nantes Atlantique
z.t
18
Hugo Page
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
19
Olivier Le Gac
Groupama - FDJ
z.t
20
Brent Van Moer
Lotto Dstny
z.t
21
Stan Dewulf
Ag2r Citroën Team
z.t
22
Alex Colman
Team Flanders - Baloise
op 40"
23
Hugo Hofstetter
Team Arkéa - Samsic
op 41"
24
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Pro Cycling Team
op 47"
25
Max Walscheid
Cofidis
op 1'10"
26
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
op 1'31"
27
Elie Gesbert
Team Arkéa - Samsic
op 1'33"
28
Emmanuel Morin
Cic U Nantes Atlantique
op 3'10"
29
Milan Fretin
Team Flanders - Baloise
op 3'13"
30
Bram Welten
Groupama - FDJ
z.t
31
Pier-André Coté
Human Powered Health
z.t
32
Tom Van Asbroeck
Israel - Premier Tech
z.t
33
Romain Cardis
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
34
Sean Flynn
Team DSM - Firmenich
z.t
35
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
z.t
36
Antoine Raugel
Ag2r Citroën Team
z.t
37
Geoffrey Soupe
TotalEnergies
z.t
38
Adrien Petit
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
39
Ruben Apers
Team Flanders - Baloise
z.t
40
Francisco Galvan Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
41
Léo Danes
Cic U Nantes Atlantique
z.t
42
Guillaume Van Keirsbulck
Bingoal WB
z.t
43
Laurence Pithie
Groupama - FDJ
z.t
44
Jelle Wallays
Cofidis
z.t
45
Oliver Naesen
Ag2r Citroën Team
z.t
46
George Brian Jackson
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
z.t
47
Xabier Berasategi Garmendia
Euskaltel - Euskadi
z.t
48
Danny Van Der Tuuk
Equipo Kern Pharma
z.t
49
Nicolas Debeaumarche
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
50
Gerben Kuypers
Circus-Re Uz-Technord
z.t
51
Fabio Christen
Q36.5 - Qhubeka
z.t
52
Benjamin Perry
Human Powered Health
z.t
53
Frederik Frison
Lotto Dstny
z.t
54
Urko Berrade Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
55
Barnabas Peak
Human Powered Health
op 3'23"
56
Bastien Tronchon
Ag2r Citroën Team
op 3'27"
57
Cyril Barthe
Burgos - BH
op 3'36"
58
Lorenzo Milesi
Team DSM - Firmenich
z.t
59
Luca De Meester
Bingoal Wb Devo Team
z.t
60
Kevin Kuhn
Circus-Re Uz-Technord
z.t
61
Yael Joalland
Cic U Nantes Atlantique
z.t
62
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
63
Ward Vanhoof
Team Flanders - Baloise
z.t
64
Clément Alleno
Burgos - BH
z.t
65
Angel Fuentes Paniego
Burgos - BH
z.t
66
Gijs Van Hoecke
Human Powered Health
z.t
67
Julius Johansen
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
68
Reto Hollenstein
Israel - Premier Tech
z.t
69
Thomas Bonnet
TotalEnergies
op 3'41"
70
Baptiste Planckaert
Intermarché - Circus - Wanty
op 3'46"
71
Damien Girard
Nice Metropole Cote d'Azur
op 3'50"
72
Roi Weinberg
Israel Premier Tech Academy
op 4'00"
73
Marti Marquez Roman
Equipo Kern Pharma
op 4'20"
74
Axel Narbonne Zuccarelli
Nice Metropole Cote d'Azur
op 5'13"
75
Christophe Noppe
Cofidis
z.t
76
Chad Haga
Human Powered Health
op 5'47"
77
Alex Jaime Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
78
Antonio Puppio
Q36.5 - Qhubeka
z.t
79
Jasper De Buyst
Lotto Dstny
op 5'54"
80
Matis Louvel
Team Arkéa - Samsic
op 7'01"
81
William Blume Levy
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
82
Alexis Renard
Cofidis
op 8'08"
83
Jordan Jegat
Cic U Nantes Atlantique
op 8'09"
84
Paul Penhoet
Groupama - FDJ
op 8'13"
85
Jon Barrenetxea Golzarri
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
86
Carlos Canal Blanco
Euskaltel - Euskadi
z.t
87
Rudy Barbier
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
88
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
89
Cyrus Monk
Q36.5 - Qhubeka
z.t
90
Joseba Lopez Cuesta
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
91
Ollie Jones
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
z.t
92
Kinfe Hailemichael
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
93
Guy Sagiv
Israel - Premier Tech
z.t
94
Cedric Beullens
Lotto Dstny
z.t
95
Colin Joyce
Human Powered Health
z.t
96
Madis Mihkels
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
97
Aaron Van Poucke
Team Flanders - Baloise
z.t
98
Romain Gregoire
Groupama - FDJ
z.t
99
Sander De Pestel
Team Flanders - Baloise
z.t
100
Marcel Camprubi Pijuan
Q36.5 - Qhubeka
z.t
101
Théo Delacroix
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
102
Floris De Tier
Bingoal WB
z.t
103
Mattéo Vercher
TotalEnergies
z.t
104
Jean-Louis Le Ny
Nice Metropole Cote d'Azur
op 8'19"
105
Jacob Scott
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
op 8'23"
106
Mikel Retegi Goñi
Equipo Kern Pharma
op 9'39"
107
Lahav Davidzon
Israel Premier Tech Academy
op 10'02"
108
Ludovic Robeet
Bingoal WB
op 11'44"
109
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
op 12'08"
110
Xabier Mikel Azparren Iruzun
Euskaltel - Euskadi
z.t
111
Enekoitz Azparren Irurzun
Euskaltel - Euskadi
z.t
112
Julian Lino
Nice Metropole Cote d'Azur
z.t
113
Antonio Eric Fagundez Lima
Burgos - BH
z.t
114
Jonathan Couanon
Nice Metropole Cote d'Azur
op 12'12"
115
Felipe Orts Lloret
Burgos - BH
op 12'37"
116
Iker Ballarin Manso
Euskaltel - Euskadi
op 17'02"
Orluis Alberto Aular Sanabria
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Pierre Barbier
Cic U Nantes Atlantique
DNF
Jenthe Biermans
Team Arkéa - Samsic
DNF
Pavel Bittner
Team DSM - Firmenich
DNF
Adam De Vos
Human Powered Health
DNF
Joris Delbove
St Michel - Mavic - Auber93
DNF
Cériel Desal
Bingoal WB
DNF
Sandy Dujardin
TotalEnergies
DNF
Alessandro Fedeli
Q36.5 - Qhubeka
DNF
James Fouche
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
DNF
Pierre Gautherat
Ag2r Citroën Team
DNF
Tord Gudmestad
Uno-X Pro Cycling Team
DNF
Leon Heinschke
Team DSM - Firmenich
DNF
Paul Hennequin
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
Unai Iribar Jauregi
Euskaltel - Euskadi
DNF
Calum Johnston
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Wesley Kreder
Cofidis
DNF
Karl Patrick Lauk
Bingoal WB
DNF
Kevin Ledanois
Team Arkéa - Samsic
DNF
Kamil Malecki
Q36.5 - Qhubeka
DNF
Lorrenzo Manzin
TotalEnergies
DNF
Daniel McLay
Team Arkéa - Samsic
DNF
Andréa Mifsud
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
Pau Miquel Delgado
Equipo Kern Pharma
DNF
Luke Mudgway
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
DNF
Tim Naberman
Team DSM - Firmenich
DNF
Lawrence Naesen
Ag2r Citroën Team
DNF
Bailey O'Donnell
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
DNF
Szymon Wojciech Sajnok
Q36.5 - Qhubeka
DNF
Alexander Salby
Bingoal WB
DNF
Jason Tesson
TotalEnergies
DNF
Vincent Van Hemelen
Team Flanders - Baloise
DNF
Paul Wright
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
DNF
Jarne Van De Paar
Lotto Dstny
DNF
Antonio Jesus Soto Guirao
Euskaltel - Euskadi
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst