En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour du Finistère
Uitslag
1
Paul Penhoet
Groupama - FDJ
4u46'22"
2
Sandy Dujardin
TotalEnergies
z.t
3
Axel Zingle
Cofidis
z.t
4
Greg Van Avermaet
Ag2r Citroën Team
z.t
5
Jesus Herrada Lopez
Cofidis
z.t
6
Clement Venturini
Ag2r Citroën Team
z.t
7
Marco Tizza
Bingoal WB
z.t
8
Louis Barre
Team Arkéa - Samsic
z.t
9
Florian Vermeersch
Lotto Dstny
z.t
10
Romain Gregoire
Groupama - FDJ
z.t
11
Jordan Jegat
Cic U Nantes Atlantique
z.t
12
Xabier Berasategi Garmendia
Euskaltel - Euskadi
z.t
13
Thomas Gachignard
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
14
Romain Cardis
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
15
Pau Miquel Delgado
Equipo Kern Pharma
z.t
16
Carlos Canal Blanco
Euskaltel - Euskadi
z.t
17
Morne Van Niekerk
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
18
Emmanuel Morin
Cic U Nantes Atlantique
z.t
19
Anthony Maldonado
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
20
Jean-Louis Le Ny
Nice Metropole Cote d'Azur
z.t
21
Jordi Lopez Caravaca
Equipo Kern Pharma
op 6"
22
Francisco Galvan Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
23
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
op 8"
24
Lenaic Langella
Team Ecoflo Chronos
op 11"
25
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
op 12"
26
Liam Slock
Lotto Dstny
z.t
27
Anthony Delaplace
Team Arkéa - Samsic
z.t
28
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 14"
29
Frederik Frison
Lotto Dstny
op 15"
30
Léo Danes
Cic U Nantes Atlantique
z.t
31
Dimitri Peyskens
Bingoal WB
z.t
32
Elie Gesbert
Team Arkéa - Samsic
op 17"
33
Yael Joalland
Cic U Nantes Atlantique
op 20"
34
Noa Isidore
Cic U Nantes Atlantique
op 22"
35
Maxime Urruty
Nice Metropole Cote d'Azur
op 25"
36
Laurent Pichon
Team Arkéa - Samsic
z.t
37
Jefferson Albeiro Cepeda
Caja Rural - Seguros RGA
op 30"
38
Edo Goldstein
Team Ecoflo Chronos
z.t
39
José Herrada Lopez
Cofidis
op 34"
40
Ådne Holter
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
41
Lorenzo Germani
Groupama - FDJ
z.t
42
Lukasz Owsian
Team Arkéa - Samsic
op 40"
43
Antoine Raugel
Ag2r Citroën Team
z.t
44
Jonathan Couanon
Nice Metropole Cote d'Azur
op 43"
45
Donavan Vincent Grondin
Team Arkéa - Samsic
op 44"
46
Michael Schwarzmann
Lotto Dstny
z.t
47
Stian Edvardsen-Fredheim
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
48
Aaron Van Der Beken
Bingoal WB
z.t
49
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
50
Alex Jaime Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
51
Johannes Adamietz
Lotto Dstny
z.t
52
Magnus Brynsrud
Uno-X Dare Development Team
z.t
53
Magnus Kulset
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
54
Luke Valenti
Team Ecoflo Chronos
op 51"
55
Enekoitz Azparren Irurzun
Euskaltel - Euskadi
op 52"
56
Nicolas Rivard
Team Ecoflo Chronos
op 53"
57
Paul Ourselin
TotalEnergies
z.t
58
Alexis Guerin
Bingoal WB
z.t
59
Mathis Le Berre
Team Arkéa - Samsic
op 55"
60
Jaakko Hänninen
Ag2r Citroën Team
z.t
61
Stan Dewulf
Ag2r Citroën Team
z.t
62
Nicolas Debeaumarche
St Michel - Mavic - Auber93
op 1'00"
63
Mathijs Paasschens
Lotto Dstny
z.t
64
Samuel Watson
Groupama - FDJ
op 1'12"
65
Cédric Van Raemdonck
Lotto Dstny Development Team
op 1'14"
66
Fredrik Dversnes
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
67
Valentin Retailleau
Ag2r Citroën Team
op 1'15"
68
Bastien Tronchon
Ag2r Citroën Team
op 1'25"
69
Fabien Grellier
TotalEnergies
z.t
70
Jon Barrenetxea Golzarri
Caja Rural - Seguros RGA
op 2'33"
71
Mattéo Vercher
TotalEnergies
op 3'18"
72
Bryan Coquard
Cofidis
op 3'47"
73
Laurence Pithie
Groupama - FDJ
op 3'56"
74
Floris De Tier
Bingoal WB
op 3'59"
75
Eddy Le Huitouze
Groupama - FDJ CT
op 4'37"
76
Iñigo Elosegui Momeñe
Equipo Kern Pharma
op 4'38"
77
Harrison Wood
Cofidis
op 5'06"
78
Luca Van Boven
Bingoal WB
op 6'19"
79
Felix Hamel
Team Ecoflo Chronos
z.t
80
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
op 7'03"
81
Iker Ballarin Manso
Euskaltel - Euskadi
z.t
82
Matisse Julien
Team Ecoflo Chronos
op 12'46"
Ronan Auge
Groupama - FDJ CT
DNF
Lucas Bourgoyne
Cic U Nantes Atlantique
DNF
Jeremy Cabot
TotalEnergies
DNF
Andre Carvalho
Cofidis
DNF
Louis Coqueret
Team Ecoflo Chronos
DNF
Thomas Devaux
St Michel - Mavic - Auber93
DNF
Carlos Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
DNF
Peio Goikoetxea Goiogana
Euskaltel - Euskadi
DNF
Hubert Grygowski
Cic U Nantes Atlantique
DNF
Paul Hennequin
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
Calum Johnston
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Julian Lino
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
Joseba Lopez Cuesta
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Andoni Lopez De Abetxuko Jimenez
Euskaltel - Euskadi
DNF
Axel Narbonne Zuccarelli
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
Pierre-Luc Perichon
Cofidis
DNF
Florian Rapiteau
St Michel - Mavic - Auber93
DNF
Mikel Retegi Goñi
Equipo Kern Pharma
DNF
Julien Simon
TotalEnergies
DNF
Jason Tesson
TotalEnergies
DNF
Larry Valvasori
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst