En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut
Uitslag
1
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
4u33'37"
2
Hugo Hofstetter
Cofidis
op 2"
3
Julien Duval
Ag2r - La Mondiale
z.t
4
Andrea Pasqualon
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
5
Bram Welten
Team Fortuneo - Samsic
z.t
6
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
7
Shane Archbold
Aqua Blue Sport
z.t
8
Marc Sarreau
Groupama - FDJ
z.t
9
Jimmy Turgis
Cofidis
z.t
10
Adrien Petit
Direct Energie
z.t
11
Yannick Martinez
Delko Marseille Provence KTM
z.t
12
Wout Van Aert
Veranda's Willems - Crelan
z.t
13
Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
z.t
14
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
z.t
15
Yoann Offredo
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
16
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
17
Sylvain Chavanel
Direct Energie
z.t
18
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
19
Valentin Madouas
Groupama - FDJ
z.t
20
Alex Kirsch
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
21
Nico Denz
Ag2r - La Mondiale
z.t
22
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
23
Dmitrii Kozonchuk
Gazprom - Rusvelo
z.t
24
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
op 8"
25
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
op 23"
26
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
op 26"
27
Damien Gaudin
Direct Energie
op 49"
28
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
op 2'40"
29
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
op 3'49"
30
Pierre Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
31
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
32
Sergio Torres
Tarteletto - Isorex
z.t
33
Maxime Daniel
Team Fortuneo - Samsic
z.t
34
Kevin Le Cunff
St Michel - Auber 93
z.t
35
Pierre Idjouadienne
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
36
Polychronis Tzortzakis
Tarteletto - Isorex
z.t
37
Damien Touzé
St Michel - Auber 93
z.t
38
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
z.t
39
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
40
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
41
Tom Dernies
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
42
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
43
Rudy Barbier
Ag2r - La Mondiale
z.t
44
Jérémy Leveau
Delko Marseille Provence KTM
z.t
45
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
z.t
46
Lukas Spengler
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
47
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
48
Pierre-Luc Perichon
Team Fortuneo - Samsic
z.t
49
Julien Mortier
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
50
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
z.t
51
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
52
Iuri Filosi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
53
Pawel Franczak
CCC Sprandi Polkowice
z.t
54
Flavien Maurelet
St Michel - Auber 93
z.t
55
Robin Stenuit
Sovac - Natura4Ever
z.t
56
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
z.t
57
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
z.t
58
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
59
David Boucher
Tarteletto - Isorex
z.t
60
Alexandre Pichot
Direct Energie
z.t
61
Daniel Hoelgaard
Groupama - FDJ
z.t
62
Ramon Sinkeldam
Groupama - FDJ
z.t
63
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
64
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
65
Nans Peters
Ag2r - La Mondiale
z.t
66
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
67
Yohann Gène
Direct Energie
z.t
68
Jeremy Lecroq
Vital Concept Cycling Club
z.t
69
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
70
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
71
Stijn Steels
Veranda's Willems - Crelan
z.t
72
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
z.t
73
Frantisek Sisr
CCC Sprandi Polkowice
z.t
74
Przemyslaw Kasperkiewicz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
75
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
76
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
77
Guillaume Martin
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
78
Quentin Jauregui
Ag2r - La Mondiale
z.t
79
Tanner Putt
United Healthcare Cycling Team
z.t
80
Travis McCabe
United Healthcare Cycling Team
z.t
81
Dimitri Claeys
Cofidis
op 4'01"
82
Jonas Koch
CCC Sprandi Polkowice
z.t
83
Zico Waeytens
Veranda's Willems - Crelan
op 4'37"
84
Jerome Mainard
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 10'50"
85
Sergey Lagutin
Gazprom - Rusvelo
op 11'17"
86
Romain Seigle
Groupama - FDJ
op 13'24"
87
Kris Boeckmans
Vital Concept Cycling Club
z.t
Carlos Eduardo Alzate Escobar
United Healthcare Cycling Team
DNF
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Bruno Armirail
Groupama - FDJ
DNF
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
DNF
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
DNF
Franck Bonnamour
Team Fortuneo - Samsic
DNF
Matthew Brammeier
Aqua Blue Sport
DNF
Martijn Budding
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Alexander Cataford
United Healthcare Cycling Team
DNF
Benoit Cosnefroy
Ag2r - La Mondiale
DNF
Mathias De Witte
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Louis Deguide
Sovac - Natura4Ever
DNF
Florian Deriaux
Sovac - Natura4Ever
DNF
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
DNF
Daniel Eaton
United Healthcare Cycling Team
DNF
Laurent Evrard
Sovac - Natura4Ever
DNF
Brice Feillu
Team Fortuneo - Samsic
DNF
Marc Fournier
Vital Concept Cycling Club
DNF
Adrien Garel
Vital Concept Cycling Club
DNF
Floris Gerts
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Alexander Geuens
Sovac - Natura4Ever
DNF
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
DNF
Kamil Gradek
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Alo Jakin
St Michel - Auber 93
DNF
Thomas Joly
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Peter Koning
Aqua Blue Sport
DNF
Romain Le Roux
Team Fortuneo - Samsic
DNF
Matthias Legley
Sovac - Natura4Ever
DNF
Samuel Leroux
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Guillaume Levarlet
St Michel - Auber 93
DNF
Eric Marcotte
United Healthcare Cycling Team
DNF
Yoann Paillot
St Michel - Auber 93
DNF
Simon Sellier
Direct Energie
DNF
Lander Seynaeve
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Gatis Smukulis
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Geoffrey Soupe
Cofidis
DNF
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Michael Carbel Svendgaard
Team Fortuneo - Samsic
DNF
Camille Thominet
St Michel - Auber 93
DNF
Jan Tratnik
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Michael Van Staeyen
Cofidis
DNF
Jonas Vangenechten
Vital Concept Cycling Club
DNF
Léo Vincent
Groupama - FDJ
DNF
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
DNF
Bert De Backer
Vital Concept Cycling Club
DNF
Sean De Bie
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
DNF
Kevin De Jonghe
Tarteletto - Isorex
DNF
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
DNF
Gaetan Bille
Sovac - Natura4Ever
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst