En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Turul Romaniei
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
13/09
Buzau
Tárgoviste
121.6 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
2u37'09"
2
Jonathan Milan
Cycling Team Friuli
z.t
3
Norman Vahtra
op 1"
4
Siim Kiskonen
z.t
5
Stanislaw Aniolkowski
CCC Development Team
z.t
6
Sylwester Janiszewski
Voster Uniwheels Team
z.t
7
Dominik Neumann
Elkov - Author
z.t
8
Eduard-Michael Grosu
Delko Marseille Provence KTM
z.t
9
Richard Banusch
LKT Team Brandenburg
op 2"
10
Patryk Stosz
CCC Development Team
z.t
11
Alexandr Smirnov
Lokosphinx
z.t
12
Savva Novikov
Lokosphinx
op 3"
13
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
14
Rait Ärm
z.t
15
Lukas Kubis
Dukla Banska Bystrica
z.t
16
Michal Paluta
CCC Development Team
op 4"
17
Riccardo Bobbo
z.t
18
Baron Castillo Felix Alejandro
Team Illuminate
z.t
19
Alex Molenaar
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
20
Juraj Karas
z.t
21
Daniel Moricz
z.t
22
Szymon Krawczyk
Voster Uniwheels Team
z.t
23
Gabor Molnar
op 5"
24
Gergo Orosz
Pannon Cycling Team
z.t
25
Yehor Dementyev
op 6"
26
Artur Detko
Team Hurom
z.t
27
Marino Kobayashi
Giotti Victoria
z.t
28
Aleksandr Barsov
Lokosphinx
z.t
29
Evgenii Tikhonin
z.t
30
Igor Sidorov
z.t
31
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
z.t
32
Rodolfo Andres Torres Agudelo
Team Illuminate
z.t
33
Markus Pajur
op 7"
34
Alexander Evtushenko
Gazprom - Rusvelo
z.t
35
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
z.t
36
Michael Kukrle
Elkov - Author
z.t
37
Piotr Brozyna
CCC Development Team
op 8"
38
Adam Stachowiak
Voster Uniwheels Team
z.t
39
Viktor Filutas
Pannon Cycling Team
z.t
40
Karel Hnik
Elkov - Author
z.t
41
Simone Casanova
z.t
42
Leszek Plucinski
Voster Uniwheels Team
z.t
43
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli
z.t
44
Nicola Gaffurini
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
45
Kacper Walkowiak
CCC Development Team
z.t
46
Davide Bais
Cycling Team Friuli
op 9"
47
Jan Barta
Elkov - Author
z.t
48
Adrian Banaszek
Voster Uniwheels Team
z.t
49
Paul Rudys
LKT Team Brandenburg
z.t
50
Luca Fioretti
z.t
51
Alexander Vdovin
Lokosphinx
z.t
52
Jakub Otruba
Elkov - Author
z.t
53
Daniel Crista
Giotti Victoria
z.t
54
Serghei Tvetcov
Floyd's Pro Cycling
op 10"
55
Jorge Camilo Castiblanco Cubides
Team Illuminate
z.t
56
Jeen de Jong
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
57
Attila Valter
CCC Development Team
z.t
58
Emil Dima
Giotti Victoria
z.t
59
Daniel Dina
Pannon Cycling Team
z.t
60
Bartosz Warchol
Wibatech Merx 7R
z.t
61
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
op 11"
62
Valentin Vasiloiu
z.t
63
Piotr Pekala
CCC Development Team
z.t
64
Krzysztof Domin
z.t
65
Michal Schlegel
Elkov - Author
z.t
66
Miklos Szabo
Pannon Cycling Team
op 12"
67
Adrian Honkisz
z.t
68
Emanuele Amadio
z.t
69
Kacper Kistowski
Wibatech Merx 7R
z.t
70
Sebastian Matusiak
op 13"
71
Andras Forray
Pannon Cycling Team
z.t
72
Lorant Balazsi
z.t
73
Henning Bommel
LKT Team Brandenburg
z.t
74
Mateusz Grabis
Voster Uniwheels Team
z.t
75
Matej Zahalka
Elkov - Author
z.t
76
Adam Nocen
op 14"
77
Karl Patrick Lauk
Groupama - FDJ CT
z.t
78
Matteo Donega
Cycling Team Friuli
z.t
79
Antonio Santoro
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
80
Samuel Oros
Dukla Banska Bystrica
z.t
81
Viktor Manakov
z.t
82
Juraj Lajcha
op 15"
83
Vlad-Nicolae Dobre
Giotti Victoria
z.t
84
tefan Nota
z.t
85
Joosep Sankmann
z.t
86
Arseny Nikiforov
Lokosphinx
z.t
87
Ciprian Jitaru
Giotti Victoria
op 16"
88
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
z.t
89
Filippo Ferronato
z.t
90
Andrei Cojanu
op 17"
91
Sebastian Schmiedel
LKT Team Brandenburg
op 19"
92
Leonard Barbu
op 1'18"
2023
2022
2021
2020
2019
2018
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst