En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Adriatica Ionica Race
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
17/06
Ferrara
Comacchio
157.5 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Elia Viviani
Italy
3u19'23"
2
Jakub Mareczko
Vini Zabù
z.t
3
Davide Martinelli
Astana - Premier Tech
z.t
4
Enrico Zanoncello
Bardiani CSF Faizane'
z.t
5
Marco Canola
Gazprom - Rusvelo
z.t
6
Giulio Masotto
Zalf Euromobil Fior
z.t
7
Matevz Govekar
Tirol KTM Cycling Team
z.t
8
Luca Pacioni
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
9
Vadim Pronskiy
Astana - Premier Tech
z.t
10
Cristian Rocchetta
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
11
Federico Burchio
Work Service - Marchiol - Dinatek
z.t
12
Samuele Zambelli
Iseo - Rime - Carnovali
z.t
13
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Astana - Premier Tech
z.t
14
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
z.t
15
Davide Gabburo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
16
Luca Chirico
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
17
Filippo Zana
Bardiani CSF Faizane'
z.t
18
Jesus David Pena Jimenez
Colombia
z.t
19
Brandon Alejandro Rojas Vega
Colombia
z.t
20
Natnael Tesfatsion Ocbit
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
21
Simone Velasco
Gazprom - Rusvelo
z.t
22
Mattia Bais
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
23
Davide Cimolai
Italy
z.t
24
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
op 3"
25
Matteo Baseggio
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
26
Giovanni Carboni
Bardiani CSF Faizane'
z.t
27
Lorenzo Fortunato
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
28
Didier Norberto Merchan Cardona
Colombia
z.t
29
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
z.t
30
Giacomo Garavaglia
Work Service - Marchiol - Dinatek
z.t
31
Doriand Percrule
Team Novo Nordisk Development
z.t
32
Samuel Quaranta
Team Colpack Ballan
z.t
33
Christian Scaroni
Gazprom - Rusvelo
z.t
34
Eduardo Sepulveda
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
35
Alessandro Monaco
Bardiani CSF Faizane'
z.t
36
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
37
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
38
Alejandro Ropero Molina
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
39
Andrii Ponomar
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
40
Ettore Pozza
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
41
Luca Covili
Bardiani CSF Faizane'
z.t
42
Davide Orrico
Vini Zabù
z.t
43
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
44
Gidas Umbri
Team Colpack Ballan
z.t
45
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
46
Kevin Pezzo Rosola
Tirol KTM Cycling Team
z.t
47
Leslie Leander Lührs
Tirol KTM Cycling Team
z.t
48
Stefano Di Benedetto
Work Service - Marchiol - Dinatek
z.t
49
Florian Lipowitz
Tirol KTM Cycling Team
z.t
50
Edoardo Faresin
Zalf Euromobil Fior
z.t
51
Daniel Pearson
Vini Zabù
z.t
52
Yaroslav Parashchak
Iseo - Rime - Carnovali
z.t
53
Riccardo Verza
Zalf Euromobil Fior
z.t
54
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
55
Sergio Garcia Gonzalez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
56
Felix Engelhardt
Tirol KTM Cycling Team
z.t
57
Davide Persico
Team Colpack Ballan
z.t
58
Abderrahim Zahiri
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
59
Davide Rebellin
Work Service - Marchiol - Dinatek
z.t
60
Riccardo Lucca
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
61
Matteo Zurlo
Zalf Euromobil Fior
z.t
62
Stefano Gandin
Zalf Euromobil Fior
z.t
63
German Dario Gomez Becerra
Colombia
op 13"
64
Elia Alessio
Cycling Team Friuli Asd
op 15"
65
Riccardo Stacchiotti
Vini Zabù
op 17"
66
Matteo Donega
Cycling Team Friuli Asd
z.t
67
Luca Regalli
Iseo - Rime - Carnovali
op 20"
68
Alberto Dainese
Italy
z.t
69
Andrea Garosio
Bardiani CSF Faizane'
op 0"
70
Edgar Andres Pinzon Villalba
Colombia
z.t
71
Giosue' Epis
Iseo - Rime - Carnovali
op 35"
72
Florian Gamper
Tirol KTM Cycling Team
z.t
73
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
op 48"
74
Andrea D'Amato
Iseo - Rime - Carnovali
op 1'00"
75
Pietro Aimonetto
Cycling Team Friuli Asd
op 1'11"
76
Matteo Furlan
Iseo - Rime - Carnovali
op 1'21"
77
Filippo Dignani
Work Service - Marchiol - Dinatek
op 1'32"
78
Liam Bertazzo
Vini Zabù
op 0"
79
Edoardo Zardini
Vini Zabù
op 2'13"
80
Alessandro Fedeli
Italy
z.t
81
Filippo Ridolfo
Team Novo Nordisk Development
op 2'15"
82
Paul Buschek
Tirol KTM Cycling Team
z.t
83
Michael Minali
Iseo - Rime - Carnovali
op 2'21"
84
Davide Vignato
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
op 2'26"
85
Davide Boscaro
Team Colpack Ballan
z.t
86
Michele Scartezzini
Italy
op 4'55"
87
Riccardo Bobbo
Work Service - Marchiol - Dinatek
z.t
88
Francesco Lamon
Italy
z.t
Riccardo Carretta
Cycling Team Friuli Asd
DNF
Davide Cattelan
Zalf Euromobil Fior
DNF
Andrea Debiasi
Cycling Team Friuli Asd
DNF
Jan Dunnewind
Team Novo Nordisk Development
DNF
Manlio Moro
Zalf Euromobil Fior
DNF
Jan Petelin
Vini Zabù
DNF
Nicola Plebani
Team Colpack Ballan
DNF
Francesco Romano
Italy
DNF
Nathan Smith (°2000)
Team Novo Nordisk Development
DNF
Nikita Stalnov
Astana - Premier Tech
DNF
Oscar Daniel Tellez Reyes
Colombia
DNF
Ricardo Tosin
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
DNF
Matteo Vettor
Cycling Team Friuli Asd
DNF
Luca Wackermann
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Francesco Zandri
Work Service - Marchiol - Dinatek
DNF
Mattia Petrucci
Team Colpack Ballan
DNS
Luca Rastelli
Team Colpack Ballan
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst