En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Adriatica Ionica Race
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
28/07
Cormons
Trieste
133.5 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Alvaro Jose Hodeg
Deceuninck - Quick Step
2u10'02"
2
Edward Theuns
Trek - Segafredo
z.t
3
Sacha Modolo
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
4
Florian Sénéchal
Deceuninck - Quick Step
z.t
5
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
6
Yevgeniy Gidich
Astana Pro Team
z.t
7
Alberto Dainese
SEG Racing Academy
z.t
8
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
9
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
10
Ryan Gibbons
Team Dimension Data
z.t
11
Michele Gazzoli
Kometa Cycling Team
z.t
12
Rui Filipe Oliveira Alves
UAE Team Emirates
z.t
13
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
14
Boy van Poppel
Roompot - Charles
z.t
15
Moreno Hofland
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
16
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
op 5"
17
Paolo Simion
Bardiani CSF
op 7"
18
Mark Padun
Bahrein - Merida
z.t
19
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
z.t
20
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
21
Jan Polanc
UAE Team Emirates
op 10"
22
Giovanni Lonardi
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
23
Sep Vanmarcke
EF Education First Pro Cycling Team
op 11"
24
Eduard Prades Reverte
Movistar Team
z.t
25
Jasha Sütterlin
Movistar Team
op 16"
26
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
op 0"
27
Ben Hermans
Israel Cycling Academy
op 16"
28
Kristian Sbaragli
Israel Cycling Academy
z.t
29
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
30
James Knox
Deceuninck - Quick Step
z.t
31
Nicolas Dalla Valle
Tirol Cycling Team
z.t
32
Sebastian Schönberger
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
33
Filippo Fiorelli
z.t
34
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
35
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
z.t
36
Charles Planet
Team Novo Nordisk
z.t
37
Nicola Conci
Trek - Segafredo
z.t
38
Aliaksandr Riabushenko
UAE Team Emirates
z.t
39
Arjen Livyns
Roompot - Charles
z.t
40
Philippe Gilbert
Deceuninck - Quick Step
z.t
41
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
z.t
42
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
z.t
43
Danilo Wyss
Team Dimension Data
z.t
44
Roberto Gonzalez
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
45
Jonas Gregaard Wilsly
Astana Pro Team
z.t
46
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
z.t
47
Mikkel Froelich Honoré
Deceuninck - Quick Step
z.t
48
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
49
Maurits Lammertink
Roompot - Charles
z.t
50
Niklas Eg
Trek - Segafredo
z.t
51
Yukiya Arashiro
Bahrein - Merida
z.t
52
Louis Meintjes
Team Dimension Data
z.t
53
Zhandos Bizhigitov
Astana Pro Team
z.t
54
Guy Niv
Israel Cycling Academy
z.t
55
Enrico Barbin
Bardiani CSF
op 24"
56
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
op 27"
57
Joan Bou Company
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
58
Davide Bais
Cycling Team Friuli
z.t
59
Francesco Manuel Bongiorno
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
60
Mark Renshaw
Team Dimension Data
z.t
61
Alex Frame
Trek - Segafredo
op 36"
62
Marcel Sieberg
Bahrein - Merida
op 48"
63
Heinrich Haussler
Bahrein - Merida
z.t
64
Roberto Ferrari
UAE Team Emirates
op 50"
65
Julius van den Berg
EF Education First Pro Cycling Team
op 1'01"
66
Bernhard Eisel
Team Dimension Data
z.t
67
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
68
Jurgen Roelandts
Movistar Team
z.t
69
Rasmus Tiller
Team Dimension Data
op 1'14"
70
Alex Kirsch
Trek - Segafredo
op 1'15"
71
Conor Dunne
Israel Cycling Academy
op 1'45"
72
Mattia Bais
Cycling Team Friuli
op 1'53"
73
Yuriy Natarov
Astana Pro Team
op 1'59"
74
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
z.t
75
Daniil Fominykh
Astana Pro Team
z.t
76
Phil Bauhaus
Bahrein - Merida
op 0"
77
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
op 2'05"
78
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
op 2'06"
79
Dmitriy Gruzdev
Astana Pro Team
op 2'38"
80
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
op 0"
81
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Charles
op 3'04"
82
Xavier Canellas Sanchez
Caja Rural - Seguros RGA
op 3'13"
83
Emanuele Barison
op 3'41"
84
Sam Brand
Team Novo Nordisk
z.t
85
Giovanni Aleotti
Cycling Team Friuli
z.t
86
Oliver Behringer
Team Novo Nordisk
z.t
87
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
88
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
z.t
89
Michael Bresciani
Bardiani CSF
z.t
90
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
z.t
91
Markel Irizar Aranburu
Trek - Segafredo
z.t
92
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
93
Rory Sutherland
UAE Team Emirates
z.t
94
Joe Dombrowski
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
95
Matteo Badilatti
Israel Cycling Academy
z.t
96
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
97
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
z.t
98
Nathan Earle
Israel Cycling Academy
z.t
99
James Whelan
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
100
Domen Novak
Bahrein - Merida
z.t
101
Thimo Willems
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
102
Remco Evenepoel
Deceuninck - Quick Step
z.t
103
Pieter Weening
Roompot - Charles
z.t
104
Etienne van Empel
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
105
Alessandro Pessot
Bardiani CSF
z.t
106
Manuele Mori
UAE Team Emirates
op 0"
107
Jesper Asselman
Roompot - Charles
z.t
2024
2023
2022
2021
2019
2018
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst