En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
30/04
Oviedo
Pola de Lena
184 km
Uitslag
Stand
1
Nairo Quintana Rojas
Team Arkéa - Samsic
5u03'45"
2
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 26"
3
Pierre-Roger Latour
TotalEnergies
op 27"
4
Gotzon Martin Sanz
Euskaltel - Euskadi
op 49"
5
Alejandro Osorio Carvajal
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
6
Christian Scaroni
Gazprom - Rusvelo
z.t
7
Roger Adria Oliveras
Equipo Kern Pharma
z.t
8
Nelson Oliveira
Movistar Team
z.t
9
Einer Rubio Reyes
Movistar Team
z.t
10
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
11
Ilnur Zakarin
Gazprom - Rusvelo
z.t
12
Jose Tito Hernandez Jaramillo
Team Medellin
z.t
13
Victor De La Parte Gonzalez
TotalEnergies
z.t
14
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
15
Luis Angel Mate Mardones
Euskaltel - Euskadi
op 1'32"
16
Lorenzo Fortunato
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
17
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
18
Diego Rosa
Team Arkéa - Samsic
z.t
19
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
z.t
20
Txomin Juaristi Arrieta
Euskaltel - Euskadi
z.t
21
Mikel Iturria Segurola
Euskaltel - Euskadi
z.t
22
Hector Carretero
Movistar Team
z.t
23
Jon Agirre Egaña
Equipo Kern Pharma
z.t
24
Jose Felix Parra Cuerda
Equipo Kern Pharma
z.t
25
Robigzon Leandro Oyola Oyola
Team Medellin
z.t
26
Daniel Navarro Garcia
Burgos - BH
z.t
27
Jose Manuel Diaz Gallego
Delko
z.t
28
Cristhian Montoya Giraldo
Team Medellin
z.t
29
Daniel Alejandro Mendez Norena
Equipo Kern Pharma
op 1'42"
30
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
31
Mauro Finetto
Delko
op 1'59"
32
Alex Molenaar
Burgos - BH
op 2'54"
33
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
op 3'28"
34
Sergei Chernetski
Gazprom - Rusvelo
z.t
35
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Team Medellin
z.t
36
Winner Andrew Anacona
Team Arkéa - Samsic
z.t
37
Mathias Le Turnier
Delko
op 3'53"
38
Abner Gonzalez Rivera
Movistar Team
op 4'12"
39
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
op 4'31"
40
Savva Novikov
Equipo Kern Pharma
z.t
41
Lucas De Rossi
Delko
z.t
42
Ander Okamika
Burgos - BH
z.t
43
Jokin Murguialday Elorza
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
44
Orluis Alberto Aular Sanabria
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
45
Jesus Del Pino Corrochano
Louletano - Loulé Concelho
z.t
46
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna
Euskaltel - Euskadi
op 5'41"
47
Biniam Girmay Hailu
Delko
z.t
48
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
Louletano - Loulé Concelho
z.t
49
Juan Diego Alba Bolivar
Movistar Team
z.t
50
Andreas Miltiadis
Gios
z.t
51
Fabien Doubey
TotalEnergies
op 6'44"
52
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
53
Luca Wackermann
EOLO - Kometa Cycling Team
op 8'08"
54
Alessandro Fedeli
Delko
op 8'16"
55
Carlos Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
z.t
56
Dmitrii Strakhov
Gazprom - Rusvelo
op 8'53"
57
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
op 10'27"
58
Thomas Armstrong
Electro Hiper Europa
z.t
59
Juan Felipe Osorio Arboleda
Burgos - BH
z.t
60
Kevin Ledanois
Team Arkéa - Samsic
z.t
61
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
62
Oscar Pelegri
Electro Hiper Europa
z.t
63
Paul Ourselin
TotalEnergies
z.t
64
Romain Hardy
Team Arkéa - Samsic
z.t
65
David De La Fuente Rasilla
Louletano - Loulé Concelho
z.t
66
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
67
Sergio Garcia Gonzalez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
68
Pelayo Sanchez Mayo
Burgos - BH
z.t
69
Fabien Grellier
TotalEnergies
z.t
70
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
71
Antonio Angulo Sampedro
Euskaltel - Euskadi
z.t
72
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
73
Carlos Ivan Oyarzun Guinez
Louletano - Loulé Concelho
op 12'56"
74
John Archibald
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
75
Fabio Andres Duarte Arevalo
Team Medellin
op 13'46"
76
Marcos Jurado Rodriguez
Electro Hiper Europa
op 14'50"
77
Byron Munton
Electro Hiper Europa
z.t
78
Xavier Canellas Sanchez
Gios
z.t
79
Mathieu Burgaudeau
TotalEnergies
z.t
80
José Manuel Gutierrez Revuelta
Gios
z.t
81
Tomas Contte
Louletano - Loulé Concelho
z.t
82
Serafim Pacheco Nuno Meireles
Louletano - Loulé Concelho
z.t
83
Jeremy Cabot
TotalEnergies
z.t
84
Ibon Ruiz Sedano
Equipo Kern Pharma
z.t
85
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
op 17'02"
86
Miguel Angel Ballesteros Canovas
Electro Hiper Europa
z.t
87
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
z.t
88
Juan Eugenio Belandria Marquina
Gios
z.t
89
Oliver Behringer
Team Novo Nordisk
z.t
90
Alexandre Delettre
Delko
z.t
91
Dayer Uberney Quintana Rojas
Team Arkéa - Samsic
z.t
92
Viacheslav Kuznetsov
Gazprom - Rusvelo
z.t
93
Roniel Campos
Louletano - Loulé Concelho
op 20'29"
94
Mateu Estelrich Cabanellas
Electro Hiper Europa
op 22'03"
95
Jorge Bueno Garcia
Gios
z.t
96
Jose Bruzual
Gios
z.t
97
Pedroso Daniel Viegas
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
98
David Gabor Kovacs
Electro Hiper Europa
op 23'04"
99
Fernando Lopes Gonzalez
Gios
z.t
100
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
op 28'41"
101
Samuel Munday
Team Novo Nordisk
z.t
102
Donavan Vincent Grondin
Team Arkéa - Samsic
z.t
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst