En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Antalya
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
13/02
Antalya
Antalya
162.1 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Jakub Mareczko
Alpecin - Deceuninck
3u40'22"
2
Arvid de Kleijn
Human Powered Health
z.t
3
Matteo Malucelli
Gazprom - Rusvelo
z.t
4
Enrico Zanoncello
Bardiani CSF Faizane'
z.t
5
Matthew Gibson
Wiv Sungod
z.t
6
Jesper Rasch
A Bloc CT
z.t
7
Giovanni Lonardi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
8
David Martin Romero
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
9
Scott McGill
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
10
Ryan Jastrab
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
11
Tim Torn Teutenberg
Leopard Pro Cycling
z.t
12
Dusan Rajovic
Team Corratec
z.t
13
Per Christian Münstermann
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
14
Hamish Beadle
Team Novo Nordisk
z.t
15
Burak Abay
Spor Toto Cycling Team
z.t
16
Martin Marcellusi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
17
Abram Stockman
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
18
Noah Granigan
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
19
Michiel Stockman
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
20
Alessandro Fedeli
Gazprom - Rusvelo
z.t
21
Colin Joyce
Human Powered Health
z.t
22
Jan Stöckli
Team Corratec
z.t
23
Mustafa Sayar
Sakarya Bb Pro Team
z.t
24
Fabian Steininger
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
25
Sven Redmann
Rad-Net Rose Team
z.t
26
Pirmin Benz
Rad-Net Rose Team
z.t
27
Matthew Teggart
Wiv Sungod
z.t
28
Davide Finatti
Giotti Victoria Savini Due
z.t
29
Filippo Tagliani
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
30
Henok Mulubrhan
Bike Aid
z.t
31
Benjamin Perry
Wiv Sungod
z.t
32
Léo Bouvier
Bike Aid
z.t
33
Umberto Marengo
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
34
Georgios Bouglas
Spor Toto Cycling Team
z.t
35
Declan Irvine
Team Novo Nordisk
z.t
36
Bas Tietema
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
37
Eduardo Sepulveda
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
38
Lucas Carstensen
Bike Aid
z.t
39
Metkel Eyob
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
40
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
z.t
41
Tom Paquot
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
42
Karl Patrick Lauk
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
43
Ahmet Orken
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
44
Jambaljamts Sainbayar
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
45
Edoardo Zardini
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
46
Cristian Raileanu
Sakarya Bb Pro Team
z.t
47
Bodi Del Grosso
A Bloc CT
z.t
48
Mario Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
49
Jarno Mobach
Leopard Pro Cycling
z.t
50
Johannes Hodapp
Leopard Pro Cycling
z.t
51
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
52
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
53
Veljko Stojnic
Team Corratec
z.t
54
Marco Friedrich
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
55
Julian Lino
Bike Aid
z.t
56
Luc Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
57
Simone Ravanelli
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
58
Moran Vermeulen
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
59
Nur Amirull Fakhruddin Mazuki
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
60
Alessio Martinelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
61
Batuhan Özgür
Sakarya Bb Pro Team
z.t
62
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
63
William Blume Levy
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
64
Julian Borresch
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
65
Nickolas Zukowsky
Human Powered Health
z.t
66
Alessandro Bisolti
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
67
Anatolii Budiak
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
68
Cormac McGeough
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
69
Leon Heinemann
Rad-Net Rose Team
z.t
70
Eirik Lunder
Gazprom - Rusvelo
z.t
71
Giulio Masotto
Team Corratec
z.t
72
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
73
Lars Loohuis
A Bloc CT
z.t
74
Samuel Gaze
Alpecin - Deceuninck
z.t
75
Antti-Jussi Juntunen
A Bloc CT
z.t
76
Jon Knolle
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
77
Adriano Brogi
Giotti Victoria Savini Due
z.t
78
Mathias Vacek
Gazprom - Rusvelo
z.t
79
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
80
Kyle Murphy
Human Powered Health
z.t
81
Ådne Holter
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
82
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
83
Elias Maris
Leopard Pro Cycling
z.t
84
Florian Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
85
Nathan Smith (°2000)
Team Novo Nordisk Development
z.t
86
Vitaliy Buts
Sakarya Bb Pro Team
z.t
87
Robert Scott
Wiv Sungod
z.t
88
Halil Ibrahim Dogan
Bike Aid
z.t
89
Moritz Czasa
z.t
90
Davide Bais
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
91
Oguzhan Tiryaki
Spor Toto Cycling Team
z.t
92
Oleksandr Prevar
Spor Toto Cycling Team
z.t
93
Alex Tolio
Bardiani CSF Faizane'
z.t
94
Iker Bonillo Martin
Bardiani CSF Faizane'
z.t
95
Callum Macleod
A Bloc CT
z.t
96
Arthur Kluckers
Leopard Pro Cycling
z.t
97
Tom Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
98
Sam Brand
Team Novo Nordisk
z.t
99
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
100
Jacob Scott
Wiv Sungod
z.t
101
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
102
Davide Baldaccini
Team Corratec
z.t
103
Marco Murgano
Team Corratec
z.t
104
Jamal Hibatullah
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
105
Dzianis Mazur
Minsk Cycling Club
z.t
106
Mikhail Shemetau
Minsk Cycling Club
z.t
107
Samuele Rivi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
108
Furkan Akcam
Sakarya Bb Pro Team
z.t
109
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
110
Alessio Nieri
Bardiani CSF Faizane'
z.t
111
Enzo Decker
Bike Aid
z.t
112
Gruffudd Lewis
Wiv Sungod
z.t
113
Philipp Gebhardt
Rad-Net Rose Team
z.t
114
Wessel Krul
Human Powered Health
z.t
115
Ludovic Robeet
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
116
Sindre Kulset
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
117
Kent Ross
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
118
Samet Bulut
Spor Toto Cycling Team
z.t
119
Sebastian Niehues
Bike Aid
z.t
120
Lasse Norman Hansen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
121
Logan Lakota Phippen
Team Novo Nordisk
z.t
122
Gergely Szarka
Giotti Victoria Savini Due
z.t
123
Simon Dehairs
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
124
Kevin Rivera
Gazprom - Rusvelo
z.t
125
Nicolas Dalla Valle
Giotti Victoria Savini Due
z.t
126
Moritz Kretschy
Rad-Net Rose Team
z.t
127
Adam De Vos
Human Powered Health
z.t
128
Simone Bevilacqua
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
129
Lucas Dauge
Team Novo Nordisk
op 28"
130
Jozsef-Attila Malnasi
Giotti Victoria Savini Due
z.t
131
Fabio Van Den Bossche
Alpecin - Deceuninck
op 38"
132
Trym Bjørner Westgaard Holther
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
133
Edgar Nohales Nieto
Spor Toto Cycling Team
z.t
134
Feritcan Samli
Spor Toto Cycling Team
z.t
135
Adrian Latocha
Rad-Net Rose Team
z.t
136
Evan Russell
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
137
Rory Townsend
Wiv Sungod
z.t
138
Stefano Gandin
Team Corratec
op 50"
139
Alessandro Monaco
Giotti Victoria Savini Due
op 1'09"
140
Marton Dina
EOLO - Kometa Cycling Team
op 1'20"
141
Vasili Bialiauski
Minsk Cycling Club
z.t
142
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
op 1'52"
143
Lennart Voege
Saris Rouvy Sauerland Team
op 2'58"
144
Kristian Kulset
Uno-X Pro Cycling Team
op 3'01"
145
August Jensen
Human Powered Health
op 4'28"
Martins Pluto
A Bloc CT
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst