En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Antalya
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
11/02
Kemer
Antalya
183.3 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Dusan Rajovic
Team Corratec
4u35'10"
2
Matthew Gibson
Wiv Sungod
z.t
3
Filippo Tagliani
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
4
Antti-Jussi Juntunen
A Bloc CT
z.t
5
Matthew Teggart
Wiv Sungod
z.t
6
Tim Torn Teutenberg
Leopard Pro Cycling
z.t
7
Colin Joyce
Human Powered Health
z.t
8
Abram Stockman
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
9
Georgios Bouglas
Spor Toto Cycling Team
z.t
10
Per Christian Münstermann
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
11
David Martin Romero
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
12
Michiel Stockman
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
13
Léo Bouvier
Bike Aid
z.t
14
Giovanni Lonardi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
15
Samuel Gaze
Alpecin - Deceuninck
z.t
16
Umberto Marengo
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
17
Kent Ross
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
18
Noah Granigan
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
19
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
20
Nicolas Dalla Valle
Giotti Victoria Savini Due
z.t
21
Hamish Beadle
Team Novo Nordisk
z.t
22
Jan Stöckli
Team Corratec
z.t
23
Marco Friedrich
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
24
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
25
Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
z.t
26
Burak Abay
Spor Toto Cycling Team
z.t
27
Mario Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
28
Enzo Decker
Bike Aid
z.t
29
Tom Paquot
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
30
Luc Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
31
Kyle Murphy
Human Powered Health
z.t
32
Enrico Zanoncello
Bardiani CSF Faizane'
z.t
33
Eduardo Sepulveda
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
34
Simone Bevilacqua
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
35
Matteo Malucelli
Gazprom - Rusvelo
z.t
36
Ådne Holter
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
37
Pirmin Benz
Rad-Net Rose Team
z.t
38
Robert Scott
Wiv Sungod
z.t
39
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
40
Callum Macleod
A Bloc CT
z.t
41
Edoardo Zardini
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
42
Julian Lino
Bike Aid
z.t
43
Sindre Kulset
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
44
Alessandro Fedeli
Gazprom - Rusvelo
z.t
45
Marton Dina
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
46
Moran Vermeulen
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
47
Alessio Martinelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
48
Lasse Norman Hansen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
49
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
50
Alessandro Bisolti
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
51
Mathias Vacek
Gazprom - Rusvelo
z.t
52
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
53
Davide Bais
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
54
Elias Maris
Leopard Pro Cycling
z.t
55
Johannes Hodapp
Leopard Pro Cycling
z.t
56
Veljko Stojnic
Team Corratec
z.t
57
Stefano Gandin
Team Corratec
z.t
58
Jambaljamts Sainbayar
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
59
Simone Ravanelli
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
60
Mustafa Sayar
Sakarya Bb Pro Team
z.t
61
Vitaliy Buts
Sakarya Bb Pro Team
z.t
62
Cristian Raileanu
Sakarya Bb Pro Team
z.t
63
Sebastian Niehues
Bike Aid
z.t
64
Henok Mulubrhan
Bike Aid
z.t
65
Sam Brand
Team Novo Nordisk
z.t
66
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
67
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
68
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
69
Julian Borresch
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
70
Jacob Scott
Wiv Sungod
z.t
71
Benjamin Perry
Wiv Sungod
z.t
72
Anatolii Budiak
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
73
Nickolas Zukowsky
Human Powered Health
z.t
74
Fabio Van Den Bossche
Alpecin - Deceuninck
z.t
75
Samet Bulut
Spor Toto Cycling Team
z.t
76
Halil Ibrahim Dogan
Bike Aid
z.t
77
William Blume Levy
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
78
Alessio Nieri
Bardiani CSF Faizane'
z.t
79
Metkel Eyob
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
80
Jamal Hibatullah
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
81
Kristian Kulset
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
82
Adriano Brogi
Giotti Victoria Savini Due
z.t
83
Eirik Lunder
Gazprom - Rusvelo
z.t
84
Jarno Mobach
Leopard Pro Cycling
z.t
85
Kevin Inkelaar
Leopard Pro Cycling
z.t
86
Samuele Rivi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
87
Arthur Kluckers
Leopard Pro Cycling
z.t
88
Bodi Del Grosso
A Bloc CT
z.t
89
Davide Baldaccini
Team Corratec
z.t
90
Kevin Rivera
Gazprom - Rusvelo
z.t
91
Tom Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
92
Gruffudd Lewis
Wiv Sungod
z.t
93
Cormac McGeough
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
94
August Jensen
Human Powered Health
z.t
95
Adam De Vos
Human Powered Health
op 27"
96
Wessel Krul
Human Powered Health
z.t
97
Adrian Latocha
Rad-Net Rose Team
op 50"
98
Alex Tolio
Bardiani CSF Faizane'
op 2'55"
99
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
op 3'00"
100
Karl Patrick Lauk
Bingoal Pauwels Sauces WB
op 0"
101
Martin Marcellusi
Bardiani CSF Faizane'
op 4'08"
102
Ludovic Robeet
Bingoal Pauwels Sauces WB
op 8'28"
103
Sven Redmann
Rad-Net Rose Team
op 10'20"
104
Philipp Gebhardt
Rad-Net Rose Team
op 10'42"
105
Declan Irvine
Team Novo Nordisk
z.t
106
Dzianis Mazur
Minsk Cycling Club
op 10'59"
107
Moritz Kretschy
Rad-Net Rose Team
z.t
108
Trym Bjørner Westgaard Holther
Drone Hopper - Androni Giocattoli
op 11'25"
109
Oguzhan Tiryaki
Spor Toto Cycling Team
op 12'00"
110
Leon Heinemann
Rad-Net Rose Team
z.t
111
Furkan Akcam
Sakarya Bb Pro Team
z.t
112
Jon Knolle
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
113
Lennart Voege
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
114
Lucas Dauge
Team Novo Nordisk
z.t
115
Giulio Masotto
Team Corratec
z.t
116
Marco Murgano
Team Corratec
z.t
117
Evan Russell
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
118
Nathan Smith (°2000)
Team Novo Nordisk Development
z.t
119
Edgar Nohales Nieto
Spor Toto Cycling Team
z.t
120
Nur Amirull Fakhruddin Mazuki
Terengganu Polygon Cycling Team
z.t
121
Rory Townsend
Wiv Sungod
z.t
122
Florian Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
123
Arvid de Kleijn
Human Powered Health
z.t
124
Fabian Steininger
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
125
Lars Loohuis
A Bloc CT
z.t
126
Lucas Carstensen
Bike Aid
z.t
127
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
128
Scott McGill
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
129
Simon Dehairs
Alpecin-Deceuninck Development Team
op 17'51"
130
Jakub Mareczko
Alpecin - Deceuninck
z.t
131
Davide Finatti
Giotti Victoria Savini Due
z.t
132
Ryan Jastrab
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
133
Mikhail Shemetau
Minsk Cycling Club
z.t
134
Jozsef-Attila Malnasi
Giotti Victoria Savini Due
z.t
135
Gergely Szarka
Giotti Victoria Savini Due
z.t
136
Bas Tietema
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
137
Iker Bonillo Martin
Bardiani CSF Faizane'
z.t
138
Martins Pluto
A Bloc CT
z.t
139
Ahmet Orken
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
140
Jesper Rasch
A Bloc CT
z.t
141
Feritcan Samli
Spor Toto Cycling Team
z.t
142
Batuhan Özgür
Sakarya Bb Pro Team
z.t
143
Logan Lakota Phippen
Team Novo Nordisk
z.t
144
Vasili Bialiauski
Minsk Cycling Club
z.t
145
Oleksandr Prevar
Spor Toto Cycling Team
z.t
146
Alessandro Monaco
Giotti Victoria Savini Due
z.t
147
Moritz Czasa
op 19'26"
Onur Balkan
Sakarya Bb Pro Team
DNF
Robbe Ceurens
Team Novo Nordisk
DNF
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr Simplon Wels
DNF
Muhamad Nur Aiman Mohd Zariff
Terengganu Polygon Cycling Team
DNF
Lionel Taminiaux
Alpecin - Deceuninck
DNF
Edward Anderson
Alpecin - Deceuninck
DNS
Serghei Tvetcov
Wildlife Generation Pro Cycling
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst