En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Gent-Wevelgem
Uitslag
1
Edvald Boasson-Hagen
Team Columbia - High Road - HTC
5u00'31"
2
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
3
Matthew Harley Goss
Team Saxo Bank
op 52"
4
Mathew Hayman
Rabobank
z.t
5
Andreas Klier
Cervélo Test Team
z.t
6
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
op 1'47"
7
Marcus Burghardt
Team Columbia - High Road - HTC
op 2'13"
8
Tom Leezer
Rabobank
z.t
9
Manuel Quinziato
Liquigas
z.t
10
Jeremy Hunt
Cervélo Test Team
z.t
11
Christopher Sutton
Garmin - Slipstream
z.t
12
Cyril Lemoine
Skil - Shimano
z.t
13
Yauheni Hutarovich
Française des Jeux
z.t
14
Robbie McEwen
Team Katusha
z.t
15
Matti Breschel
Team Saxo Bank
z.t
16
George Hincapie
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
17
Murilo Antonio Fischer
Liquigas
z.t
18
Assan Bazayev
Astana
z.t
19
Dominique Rollin
Cervélo Test Team
z.t
20
Klaas Lodewyck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
21
Bram Tankink
Rabobank
op 2'14"
22
Marlon Alirio Perez Arango
Caisse d'Epargne
z.t
23
Bradley Wiggins
Garmin - Slipstream
z.t
24
Servais Knaven
Team Milram
op 2'30"
25
Danilo Napolitano
Team Katusha
op 2'34"
26
Michiel Elijzen
Silence - Lotto
op 8'01"
27
Brett Lancaster
Cervélo Test Team
z.t
28
Daniel Lloyd(1)
Cervélo Test Team
op 10'20"
29
Gabriel Rasch
Cervélo Test Team
z.t
30
Kenny Robert van Hummel
Skil - Shimano
z.t
31
Aurélien Clerc
Ag2r - La Mondiale
op 11'34"
32
Guillaume Blot
Cofidis
op 11'35"
33
Wouter Weylandt
Quick Step
z.t
34
René Weissinger
Vorarlberg-Corratec
z.t
35
Bobbie Traksel
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
36
Sébastien Hinault
Ag2r - La Mondiale
z.t
37
Michael Schär
Astana
z.t
38
Borut Bozic
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
39
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
40
Wouter Mol
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
41
Tom Veelers
Skil - Shimano
z.t
42
Hervé Duclos-Lassalle
Cofidis
z.t
43
Geert Steurs
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
44
Nikolas Maes
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
45
Mark Renshaw
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
46
Renaud Dion
Ag2r - La Mondiale
z.t
47
Marcel Sieberg
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
48
Mathieu Drujon
Caisse d'Epargne
z.t
49
Roy Sentjens
Silence - Lotto
z.t
50
Robert Förster
Team Milram
z.t
51
Angelo Furlan
Lampre - NGC
z.t
52
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
z.t
53
Alexey Markov
Team Katusha
z.t
54
Sébastien Turgot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
55
Mark Cavendish
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
56
Pedro Horrillo Munoz
Rabobank
z.t
57
Marco Velo
Quick Step
z.t
58
Jacopo Guarnieri
Liquigas
z.t
59
Mauro Da Dalto
Lampre - NGC
z.t
60
Hans Dekkers
Garmin - Slipstream
z.t
61
Mitchell Docker
Skil - Shimano
z.t
62
Vicente Reynes Mimo
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
63
Kurt-Asle Arvesen
Team Saxo Bank
z.t
64
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
65
Nikolay Trusov
Team Katusha
z.t
66
Marcus Ljungqvist
Team Saxo Bank
z.t
67
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
z.t
68
Alexandre Usov
Cofidis
z.t
69
Alexandre Blain
Cofidis
z.t
70
Nicolas Portal
Caisse d'Epargne
z.t
71
Tom Boonen
Quick Step
z.t
72
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank
z.t
73
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
74
Roger Hammond
Cervélo Test Team
z.t
75
Daniel Oss
Liquigas
z.t
76
Marco Bandiera
Lampre - NGC
z.t
77
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
78
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
z.t
79
Daniele Righi
Lampre - NGC
z.t
80
Maarten Wynants
Quick Step
z.t
81
Rick Flens
Rabobank
z.t
82
Grégory Rast
Astana
z.t
83
Romain Villa
Cofidis
z.t
84
Stéphane Poulhiès
Ag2r - La Mondiale
z.t
85
Fabian Cancellara
Team Saxo Bank
z.t
86
Björn Leukemans
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
87
Kevin Van Impe
Quick Step
z.t
Silvere Ackermann
Vorarlberg-Corratec
DNF
Josu Agirre Aseginolaza
Euskaltel - Euskadi
DNF
Paolo Bailetti
Fuji - Servetto
DNF
Lars Ytting Bak
Team Saxo Bank
DNF
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Josef Benetseder
Vorarlberg-Corratec
DNF
Fumiyuki Beppu
Skil - Shimano
DNF
David Boucher
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Florent Brard
Cofidis
DNF
Graeme Brown
Rabobank
DNF
Ermanno Capelli
Fuji - Servetto
DNF
Steve Chainel
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Francesco Chicchi
Liquigas
DNF
Gerald Ciolek
Team Milram
DNF
Hilton Clarke
Fuji - Servetto
DNF
Mathieu Claude
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Rui Alberto Costa Da Faria
Caisse d'Epargne
DNF
Steven Cozza
Garmin - Slipstream
DNF
Roy Curvers
Skil - Shimano
DNF
Glenn D'Hollander
Silence - Lotto
DNF
Julian Dean
Garmin - Slipstream
DNF
Kenny Dehaes
Silence - Lotto
DNF
Sébastien Delfosse
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
David Deroo
Skil - Shimano
DNF
Stijn Devolder
Quick Step
DNF
Valeriy Dmitriyev
Astana
DNF
Ivan Dominguez
Fuji - Servetto
DNF
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
DNF
Markus Eichler
Team Milram
DNF
Bernhard Eisel
Team Columbia - High Road - HTC
DNF
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
DNF
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
DNF
Denis Flahaut
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Thomas Fothen
Team Milram
DNF
Enrico Franzoi
Liquigas
DNF
Michael Friedman
Garmin - Slipstream
DNF
William Frischkorn
Garmin - Slipstream
DNF
Aitor Galdos Alonso
Euskaltel - Euskadi
DNF
Denis Galimzyanov
Team Katusha
DNF
Damien Gaudin
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Arnaud Gérard
Française des Jeux
DNF
Anthony Geslin
Française des Jeux
DNF
Kristof Goddaert
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
José Angel Gomez Gomez
Fuji - Servetto
DNF
Benjamin Gourgue
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Timothy Gudsell
Française des Jeux
DNF
Frédéric Guesdon
Française des Jeux
DNF
Saïd Haddou
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Heinrich Haussler
Cervélo Test Team
DNF
Reto Hollenstein
Vorarlberg-Corratec
DNF
Reinier Honig
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Leif Hoste
Silence - Lotto
DNF
Maxim Iglinsky
Astana
DNF
Mikhail Ignatyev
Team Katusha
DNF
Markel Irizar Aranburu
Euskaltel - Euskadi
DNF
Cheng Ji
Skil - Shimano
DNF
Josep Jufre Pou
Fuji - Servetto
DNF
Olivier Kaisen
Silence - Lotto
DNF
Berik Kupeshov
Astana
DNF
Arnaud Labbe
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Matthieu Ladagnous
Française des Jeux
DNF
Andoni Lafuente Olaguibel
Euskaltel - Euskadi
DNF
Sebastian Lang
Silence - Lotto
DNF
Philipp Ludescher
Vorarlberg-Corratec
DNF
Martijn Maaskant
Garmin - Slipstream
DNF
Angel Madrazo Ruiz
Caisse d'Epargne
DNF
Rony Martias
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Massimiliano Mori
Lampre - NGC
DNF
Dmitriy Muravyev
Astana
DNF
Daniel Musiol
Vorarlberg-Corratec
DNF
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Maarten Neyens
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Nick Nuyens
Rabobank
DNF
Yoann Offredo
Française des Jeux
DNF
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Cédric Pineau
Ag2r - La Mondiale
DNF
Nicolas Portal
Caisse d'Epargne
DNF
Filippo Pozzato
Team Katusha
DNF
Matthé Pronk
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Marcin Sapa
Lampre - NGC
DNF
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Staf Scheirlinckx
Silence - Lotto
DNF
Boris Shpilevskiy
Fuji - Servetto
DNF
Gatis Smukulis
Ag2r - La Mondiale
DNF
Simon Spilak
Lampre - NGC
DNF
Matic Strgar
Vorarlberg-Corratec
DNF
Wesley Sulzberger
Française des Jeux
DNF
Niki Terpstra
Team Milram
DNF
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
DNF
Bart Vanheule
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Wim Vanhuffel
Vorarlberg-Corratec
DNF
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Martin Velits
Team Milram
DNF
Paul Voss
Team Milram
DNF
Frederik Willems
Liquigas
DNF
Bert De Waele
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Kevin De Weert
Quick Step
DNF
Arnoud van Groen
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1939
1938
1937
1936
1935
1934
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst